Explozívne z francúzskej tlače: Príprava druhého norimberského tribunálu pod patronátom tisícov globálnych právnikov za právnikom Reinerom Fuellmichom….

Dnes sa pripravuje druhý norimberský tribunál, v ktorom bude založená „hromadná žaloba“ pod “patronátom” tisícok globálnych právnikov stojacich za americko-nemeckým právnikom Reinerom Fuellmichom, ktorý žaloval davoský inštrumentalizovaný škandál Covid-19.

V tejto súvislosti treba pripomenúť, že právnikom, ktorému sa podarilo usvedčiť automobilového giganta Volkswagen v prípade katalyzátorov, bol Reiner Fuellmich. A to je ten istý právnik, ktorému sa podarilo usvedčiť Deutsche Bank ako zločineckú spoločnosť.

Podľa Reinera Fuellmicha sú všetky prípady podvodov v nemeckých spoločnostiach “skromné” ​​v porovnaní so škodami, ktoré kríza Covid 19 spôsobila a stále spôsobuje. Táto kríza Covid-19 musí byť premenovaná na „škandál Covid-19“ a všetci zodpovední musia byť stíhaní za občianske škody spôsobené manipuláciou a sfalšovanými testovacími protokolmi. Z tohto dôvodu bude medzinárodná sieť obchodných právnikov rokovať o najväčšom prípade všetkých čias, podvodnom škandále Covid-19, ktorý sa stal najväčším zločinom proti ľudskosti všetkých čias. Z iniciatívy skupiny nemeckých právnikov bola otvorená vyšetrovacia komisia pre Covid-19 s cieľom podať medzinárodnú žalobu na základe anglosaského práva.

Tu je súhrnný preklad Dr. Fuellmicha a jeho aktualnej správy z 15. februára 2021:

„Vypočutia stovky vedcov, lekárov, ekonómov a právnikov s medzinárodne dobrou povesťou, ktoré uskutočnila Berlínska vyšetrovacia komisia pre “aféru” Covid-19 od 7. októbra 2020, teraz ukazujú pravdepodobnosť, ktorá sa blíži k istote -škandál Covid-19 nikdy nebol zdravotným problémom.

Išlo skôr o upevnenie moci skorumpovanej „davoskej kliky“ – nelegálne, pretože sa to dá získať iba kriminálnymi metódami – prevodom bohatstva obyvateľstva na členov davoskej kliky zničením menších a malých, ale najmä stredne veľkých spoločnosti. Platformy ako Amazon, Google, Uber atď. By si tak mohli privlastniť svoje trhové podiely a svoje aktíva “.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4.8 13 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Ladislav
Ladislav
3. septembra 2021 15:23

od začátku šlo o globální peníze -euro ..které EU dala na vyvoj (otevřený šek ). aby získali zalohu nazpět!!!

Merivel
Merivel
26. februára 2021 13:29

vo mne sa bijú dve veci – ak je toto všetko falošná kríza, či umelo vyvolaný škandál na niečo, čo vlastne existuje ako hocijaký iný vírus, potom čo tu vlastne liečime aj toľko ospevovaným liekom? A čo je potom vlastne “kovidovým” pacientom? (myslím čo im je zo zdravotného hľadiska) Zatiaľ som nezaznamenala, a sledujem toto šialenstvo naozaj pozorne od samého začiatku, že by mal niekto nejaké zásadne iné príznaky, ako pri chrípke…..ťažšej, či ľahšej forme. Vždy každé telo týmto postihnuté reagovalo na to, v akom stave bolo – či malo iné ochorenia, ako je silná imunita, či je poskytnutá včasná pomoc. Ľudia v súčasnej dobe nekolabujú na tento vírus, ale na nedostatočnú lekársku starostlivosť, zanedbanú lekársku starostlivosť, dokonca na nesprávnu liečbu. K tomu je to do nemoty testovanie, kde mohlo byť zanesených vírusov do tela ani nechcem vedieť koľko. Nezabúdam na papuľníky, ktorými sa rok ľudia reinfikujú sami a sami si znižujú nedostatkom kyslíka kapacitu pľúc, mozog nedostáva kyslíka, koľko potrebuje, krv to isté…..A k tomu rok stres, vyvolávanie strachu, bezmocnosť…….Takže nie vírus, ale ľudská hlúposť (lebo uverili hocičomu), pohodlnosť (zaujímať sa viac), zlý zdravotný stav ľudstva (a to tu je roky rokúce + chrípková sezóna) a psychika – to je to, prečo ľudia chorľavejú. Verím, že toto všetko vyjde čoskoro na svetlo sveta, aj keď veľa už dostávajú spáči rovno na zlatom podnose. Avšak niektoré “škody” už budú nezvrátiteľné. Ale verím, že misky váh – má dať – dal (karma) sa dostanú do rovnováhy…..pre všetkých do jedného.

Blanka
Blanka
27. marca 2021 7:26
Odpovedať  Merivel

liecia sa parazity… nie virus…

Terézia Korbová
Terézia Korbová
26. februára 2021 11:04

ak ide o falošné testovacie protokoly…..prečo zomiera toľko ľudí…?!

Petr Urban
Petr Urban
27. februára 2021 3:21
Odpovedať  Terézia Korbová

vy jste se předtím zabývala tím, kolik lidí v jakém měsíci a roce zemřelo??? To se statisticky nezměnilo, jen se téměř všichni označují jako zemřelí na “kovid”!!! A jiné nemoci již nemají místo pro statistiku, to by jim nevycházely čísla, víte??

Frederika
Frederika
17. apríla 2021 3:58
Odpovedať  Petr Urban

Ja som kovid prežila dva razy buď to ide vzduchom alebo človeka nakazia úmyselne testovaním z ničoho nič som dostala ťažký zápal po testovaní na druhý deň ráno ako by mi v nose praskla šumiva tableta a už sa to zhoršovalo zvyšovalo sa mi pcr ale nedali mi v covidovej ambulancii nič až som mala pcr strašne vysoké potom mi dali antibiotiká mesiac som skapinala v posteli fizicky a psychycký zlikvidovaná som mesiac po a stále mám veľké problémy v mojom živote som bola chorá možno trikrát a to mám po 50 – tke takže buď niečo vypusili alebo to robí to elektromagnetické žiarenie pól sveta vyzabijaju ani vojna nemusí byť určite to nie je nič prirodzené

Maria Majer
Maria Majer
23. septembra 2021 3:02
Odpovedať  Frederika

Milá pani.Na100% s vami súhlasím.ja som tiež prekonala Covid 19.Začalo to 26.12.2019 oficiálne ešte nebol vyhlásený. Bola som nakazená človekom,ktorý prišiel z cudziny. Trvalo mi to skoro 2 mesiace kým som bola úplne fit. Podobne, to bolo s testovaním.Bola som sa 2x testovať a2x po teste som mala problémy. Zvýšená teplota a bolesti hlavy. Účinný prostridok proti = čaj.lyžička zázvoru požuvať a zapiť vodou. Treba ihneď po začatí príznakov.

Joe
Joe
27. februára 2021 6:02
Odpovedať  Terézia Korbová

Kolko ludi? Ten isty pocet zomiera co kazdy rok, ale teraz je ako dovod smrti uvedeny covid.

Irena Danková
Irena Danková
24. februára 2021 16:30

Ďakujem, som presne toho istého názoru, ze je to škandál Covid 19 a že tu vôbec nejde o medicínsky problém / určite nie v takom nehoráznom množstve ako sa prezentuje/. Držím päste Dr.Fuellmichovi, aby vyšla pravda na povrch – ľudstvo si to zaslúži !!! Otrokárska spoločnosť dávno skončila.Čiiiiiiiii ?????????????? Veľa, veľa šťastia !!!!

stanislav
stanislav
24. februára 2021 9:47

len otroci nevedia o čo to ide a to je 90 percent

jana
jana
23. februára 2021 21:25

dnes vyšiel úžasný článok od J. Baráneka s príznačným názvom Vláda a poslanci sú spolupáchatelia najväčšieho zločinu po roku 1945 – čítajte, zdieľajte … šírte ďalej … https://www.badatel.net/jan-baranek-vlada-a-poslanci-su-spolupachatelia-najvacsieho-zlocinu-po-roku-1945/

Lee
Lee
25. februára 2021 19:19
Odpovedať  jana
Terézia Korbová
Terézia Korbová
26. februára 2021 11:10
Odpovedať  jana

ak p. Baránek má pravdu…..prečo nezverejnil mená tých, ktorí tvrdia, že sa páchajú takéto svinstvá ? …a prečo nepodá podnet na políciu, alebo prokuratúru ?!

Jana
Jana
23. februára 2021 18:40

Na tento článok ma to hodilo z komentárov z tadesco… Skvelé oba weby a skvelé informácie 👍 ďakujem❤❤❤❤❤❤❤

Vlasta
Vlasta
23. februára 2021 16:52

Doufam,ze proces probehne brzy, ze vyhrají.

15
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x