Čo je najväčšou hrozbou pre ľudstvo ?

Zvážte varovnú správu na konci hry Battlestar Galactica s robotmi. Tiež nám ukazujú možný vývoj v rôznych filmoch a seriáloch.. ale o tom už viete.

Zvážte vývoj robotov vyvinutých spoločnosťou Boston Dynamics - Androids Boston Dynamics. Je to desivé. Toto sú pomalé kroky pre verejnú akceptáciu kyborgov. Týmto sa odvádza pozornosť od toho, čo sa už používa a je oblečené v koži. AKO TO MÔŽE BYŤ OZBROJENÉ? Už je.
Meet Boston Dynamics' Family of Strange and Amazing Robots

Potom zvážte nanotechnológiu použitú vo vakcínach:
Môžu vidieť vašimi očami prostredníctvom nanotechnológie.

ČO sú to Cyloni?
Why do the Cylons Hate Humanity (and Vancouver)? Spoiler Alert! | Michael  E. Thorn
KTO sú Cyloni?
Cylons sú kybernetickí antagonisti ľudskej rasy v sci-fi Battlestar Galactica. V sérii z roku 1978 je Cylon produktom reptiliánskej rasy, ktorá ho vytvorila.Cylonský humanoid je pomerne nový model, ktorý sa pravdepodobne prvýkrát postavil dlho po zničení dvanástich kolónií ľudí. Aj keď je humanoidný model úplne umelý pod umelou kožou, je v skutočnosti androidom, ktorý má povrchný ľudský vzhľad.
How To Spot a Cylon Poster | getDigital
ČO JE BORG?
Wow, Star Trek Borg Hugh Is Unrecognizable In New Picard Photo - CINEMABLEND

Čo odlišuje Cylonov od BORG?
Ich najväčšia odlišnosť je psychologická. Aj keď možno nebudú môcť vložiť čip do mozgu Borga,budú chcieť o nich vedieť viac. Aj keď všetky Borgy, ktoré sú vytvorené nie sú prevedené na zbrane, dá sa bezpečne povedať, že budú prispôsobené svojim vlastným energetickým zbraniam, ale môžu byť vybavené projektilovými zbraňami. 

Čo hovorí dokument Majestic Disclosure?
Strana 156:

Otázka:
Môže byť klon vôbec animovaný bez toho, aby ho obsadil IS-BE?

A: AI môže obsadiť klon.

Otázka: Nerobilo by to z nich Cylona? 
A: Zverejnenie?

Čo hovorí strana 488?

Čo sú replikátory, ktoré dosiahli ľudskú podobu? (Stargate-SG1) 

Replikátory ľudskej formy boli replikátory, ktoré vyzerajú ako ľudia. Skladajú sa z miliónov drobných buniek nanitov. O ich stavbe sa toho veľa nevie, ibaže neutrónium je kľúčovým prvkom, a preto napadli Asillskú domovskú Orillu, pretože tá bola bohatá na neutrónium. 
Replikátory ľudskej formy sú schopné ovládať ďalších replikátorov a môžu byť zabití iba disruptorom replikátora, ktorý postavil plukovník Jack O'Neill s úplnou znalosťou starovekej technológie stiahnutej do jeho hlavy. Replikátori v ľudskej podobe môžu navyše strčiť ruku do hlavy človeka, čo im umožní komunikovať s nimi za niekoľko milisekúnd a fyzicky navštevovať miesta v ich spomienkach. Piaty tiež ukázal, že je možné mať obe bytosti vstúpiť do mysle Replikátora v ľudskej podobe. Ako je ukázané u Replikátora Cartera a Dr. Daniela Jacksona, keď replikátor vstúpi do mysle človeka, je možné ho zvrátiť a vstúpiť do mysle replikátora súčasne. Jackson to dokázal, zatiaľ čo Replikátor Carter sondoval svoju myseľ pre starodávne vedomosti a on bol schopný zvrátiť spojenie. Mal však výhodu v tom, že bola rozptýlená a v mysli mal odomknuté starodávne vedomosti, ktoré podľa neho pomohli a načasovali potenciálne experimenty. (SG1: „Neprirodzený výber“, „Nový poriadok, časť 1“, „Nový poriadok, časť 2“, „Blíženci“, „Zúčtovanie, časť 1“, „Zúčtovanie, časť 2“) 
Replikátory ľudskej formy,boli s najväčšou pravdepodobnosťou založené na objavenom antickom dizajne alebo technológii. Tieto replikátory ľudskej formy zničil Dr. Meredith Rodney McKay pomocou plánu prijatého expedíciou Atlantis s pomocou Wraithov a Travellerov. (SGA: „Progeny“, „The Return, Part 2“, „Be All My Sins Remember'd“)

Hviezdna brána SG-1
S6 E12 - Neprirodzený výber

vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
anzuje
26. februára 2021 10:31
1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x