Ranná káva od zajaca 25/2/2021 Až do dňa kedy už na nich nebude záležať

Jeden nikdy nezmení veci cez noc, zmeníte zriadenie tým, že ich urobíte zo dňa na deň menej relevantnými.

Celý platobný systém Federálneho rezervného systému PADOL kvôli „prevádzkovej chybe“ zmrazeniu 3 miliárd dolárov v denných transakciách vrátane 
výplatných šekov, 
vrátenia daní a platieb za vyúčtovanie 

Všetky služby vyrovnania Federálneho rezervného systému utrpeli v stredu prerušenie. Kľúčové bankové systémy boli offline viac ako tri hodiny. Fed tvrdí, že masívny výpadok bol spôsobený „operačnou chybou“ Ovplyvnené systémy tvoria chrbticu amerického bankového a finančného sektora Fedwire používajú banky na prevod priemerne 3,3 bilióna dolárov každý deň Spoločnosť FedACH spracováva menšie transakcie, ako sú výplaty a vrátenie daní.
The system used by U.S. banks to execute some $3 trillion in transactions per day suffered a massive disruption on Wednesday, with backbone services down for more than three hours
Možné dopady na spotrebiteľské bankové služby neboli okamžite jasné.

Medzi dotknutými službami bol Fedwire, systém veľkých prevodov medzi bankami, ktorý v minulom roku spracoval 184 miliónov transakcií v celkovej hodnote viac ako 840 biliónov dolárov, alebo viac ako 3,3 bilióna dolárov denne, podľa údajov Fedu.

Medzi ďalšie ovplyvnené systémy patrilo FedACH, zúčtovacie stredisko, ktoré vo všeobecnosti vybavuje menšie transakcie, ako sú výplaty, vrátenie daní a platby za účty.

Do režimu offline bola zaradená aj Národná zúčtovacia služba (NSS), ktorú využívajú depozitné inštitúcie s hlavnými účtami Federálnej rezervnej banky.

Porušenia ovplyvnili aj všetky ďalšie transakčné služby udržiavané FEDom.

V sérii varovaní o službách Fed uviedol, že jeho zamestnanci sa prvýkrát dozvedeli o „prerušení všetkých služieb“ .

vezuel
Spread the love

You may also like...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x