Existuje dôvod, že sme stále tu

Bolo to len pred 5,5 rokmi, čo Trump oznámil, že sa uchádza o prezidenta.  Nevedeli sme, aké dôležité to bolo, pretože väčšina z nás bola stále uviaznutá a stratená v zlej a podvodnej realite, ktorú sme spoznali ako Matrix. 

Ľudia netušia, ako blízko sme boli k priepasti skazy, keby mala byť zvolená Hillary.  Médiá, väčšina našich vodcov, všetky naše obľúbené celebrity, všetci naši obľúbení športovci a hviezdy, ktoré sme hlúpo nasledovali, sa neutíchajúcim spôsobom aktivovali a obrátili proti nemu. 

Nikto okrem Trumpa nemohol prežiť túto kampaň, prekonať podvod s voličmi a poraziť „najkvalifikovanejšieho (najhlbšieho štátu) prezidentského kandidáta“.  To bol Zázrak číslo jeden.  28. októbra 2017 sa anonymný plagát, ktorý je v súčasnosti známy ako Q, tím vojenských spravodajských služieb, dostal do najsmrteľnejšej časti internetu (4ch) a začal zverejňovať plán nielen na záchranu Ameriky, ale na záchranu sveta.  Hovorili o zbavení sa všetkého zla a korupcie na celom svete iba s nepretržitými štatistickými zhodami okolností ako dôkazom platnosti plánu. 

Tú prvú noc a iba niekoľko stovák anónov tam bolo prvú noc a v priebehu niekoľkých týždňov, po otvorenom zdrojovom vyšetrovaní anónmi ohľadom odpovedí na otázky, ktoré položil Q, začali anóny zhromažďovať pravdu o našej realite.  Informácie boli zabalené do memov, šírenie slov, účty v sociálnych sieťach začali túto správu rozširovať.  3,5 roka sme boli pľuvaní, nazývaní šialení, káraní, ostrakizovaní, prepustení z práce, stratení obživy, stratení priatelia, stratení blízki, stratené vzťahy, doxxovaní, ohrození životmi, znevažovaní, týraní, prenasledovaní, vymazaní a ešte oveľa viac  , BEZPEČNE nielen médiami, ale aj našimi rovesníkmi a susedmi. 

Počas toho všetkého náš počet podpory narástol na stovky miliónov, ktoré pokrývali viac ako 100 krajín po celom svete.  Nielen to, ale aj ja osobne, veľa ľudí, ktorých som zobudil, a státisíce, ak nie viac, z najstratenejších a túlavých duší našli Boha prostredníctvom Veľkého prebudenia.  To bol zázrak číslo 2. Od začiatku Trump vzal všetko, čo sme dostali, 1 000, nasmeroval priamo celú svoju rodinu, seba, svoje podniky, svoju reputáciu, s nezmyselnými ruskými vyšetrovaniami, procesmi obžaloby, hrozbami 25. dodatku, prakticky nulovou podporou  v Kongrese, ani vo federálnych a miestnych súdnych systémoch.  Aj zahraničie, tri listové agentúry a všetkých 17 amerických spravodajských agentúr, plus Five Eyes, OSN a celé svetové médiá urobili všetko pre to, aby zastavili a skončili s Donaldom J. Trumpom. 

Napriek tomu všetkému Trumpova podpora vzrástla o milióny, keď zabezpečil mier na Blízkom východe, mier s NOKO / SOKO, stokrát stanovil rekordné čísla na trhoch s akciami, zastavil korupciu v podnikoch, uväznil tisíce a tisíce zatvrdených zločincov, sexuálnych delikventov  , zatknutý a deportovaný gangy MS13 a ďalší násilní nelegálni prisťahovalci, zabránil státisícom, ak nie miliónom zomrieť z čínskej biologickej zbrane, absorboval federálnu rezervu a postavil mohutný múr.  Trump urobil pre Ameriku a ľudstvo viac ako posledných 10 desaťročí amerických politických vodcov dokopy a celú cestu mal MAX ODPOR.  To je zázrak číslo 3. Tím Trump a Q nie sú Boh ani Ježiš, ale ich plán a ich činy sa nepochybne IMO riadia Božskou prozreteľnosťou. 

Ak je všetko vyššie uvedené pravdivé, potom to NAJLEPŠIE ešte ČASOVO príde.  Všetky tieto skúšky a trápenia, ktoré prežívame, keď nás zrazia na kolená, sa naučíme modliť.  V modlitbe a nádeji všetci nájdeme Boha.  A až potom si uvedomíme, že všetka táto bolesť bola iba zamaskovaným požehnaním.  Pozri, odkiaľ sme prišli.  Pozri, kde sme teraz.  MUSÍTE vedieť: Nikdy sme neboli sami.  Vedľa nás stojí ďalší v ohni a skrze Neho budeme všetci vedení svetlou cestou k slobode – tak, ako to zamýšľal.  Existuje dôvod, že sme tu na mieste a v čase, ktorý nazývame „tu a teraz“.  Existuje dôvod, že napriek všetkému SME stále TU.  Je to pocit, že vo vnútri to jednoducho nezmizne.

Trumpov  prednes prejavu 28. 2.21 2 + 2 + 8 + 2 + 2 + 1 = 17

17=Q

Spread the love

You may also like...

3 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x