S láskou od Ezru

Pre všetkých, ktorí nestačia registrovať to zopakujem ešte raz. Pozeráte film ! Mnoho z toho, čo vidíte v televízii je h…o a fake. Je to tak veľmi prehnané, aby to upútalo nielen vašu pozornosť. Všetko bude pokračovať, kým sa misia neukončí.

Biden bol odsúdený za zločiny veľmi dávno spolu s Clintonom. A nie tá žena vo fialovom kostýme na Bidenovej inaugurácii nebo Hillary Clinton. Vidíte hercov, niektorých v maskách. Preto sa aj Biden identifikuje ako maskovaný prezident. To znamená, že my sme tí dobrí chlapíci v tomto filme za tím “sloboda”.

Celé tieto voľby boli taký istý fake ako inaugurácia, fakové výkonné nariadenia a fake-ová ovlána pracovňa. Armáda práve teraz kontroluje USA a pripravuje nové voľby, ktoré budú o pár mesiacov. Núdzový stav bol podpísaný. Všetko bude čoskoro zverejnené, dúfam, že budete zobudení pred tým, ako dostanete infarkt z toľkých svinstiev.

Toto je vojenská operácia. Cieľom bolo všetkých odhaliť a zbaviť Washington DC jeho bývalého majiteľa Vatikán, čo sa podarilo. Už čoskoro bude nastolená republika a pod platnosťou ústavy tak, ako bolo pôvodne zamýšľané.

Mnoho skorumpovaných politikov a holwoodskych pedofilov bolo zatknutých a odsúdených za veľmi vážne zločiny a konšpirovanie proti vláde. Veľa ďalších je na rade stretnúť svoj osud a spravodlivosť pred vojenskými tribunálmi. Všetko bude čoskoro zverejnené, koniec s tajomstvami, žiadne ďalšie hry. Nevieme na 100% povedať, kto je aký herec a akú rolu zohráva. Niektorí sa dohodli a sú súčasťou plánu. Teraz je čas iba na zobudenie sa, komunisti nemajú kontrolu na USA a nič zlé sa nedeje. Ak stále pozeráte mockingbird média, budete plakať.

Čokoľvek robíte, prosím nevolajte Bideta prezidentom. Už veľmi dlhý čas medzi nami nie je a jeho dublér nemá žiadnu moc. Užite si show.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

3.5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Jana
Jana
28. februára 2021 17:43

Páči sa mi v texte veta, citujem: “Všetko bude čoskoro zverejnené, dúfam, že budete zobudení pred tým, ako dostanete infarkt z toľkých svinstiev.” Prebudená som, no občas sa bojm, či ten infarkt nepríde skôr 🙏😱 to čakanie v izolácii v cudzine je skutočne na…. 🙏🙏🙏🙏

Zuzana
28. februára 2021 13:09

Bohužiaľ, ako tak stretávam ľudí vo svojom okolí, treba im len veľký šok na prebudenie. Aj som sa snažila priamo hovoriť s mojimi blizkymi o ,,zakulisi,, ale nemalo to žiadnu odozvu.

Jana
Jana
28. februára 2021 17:34
Odpovedať  Zuzana

Mňa moja rodina považuje za členku nejakej sekty a mám sa vrátiť “na zem” 😘

Monika
Monika
1. marca 2021 11:24
Odpovedať  Jana

Aj mňa nič si s toho nerobte.

Lia
Lia
2. marca 2021 1:14
Odpovedať  Jana

Tak sme dve…😂😂😂👌

5
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x