Mike Lindell, generálny riaditeľ spoločnosti MyPillow, na konferencii CPAC uviedol: „Trump bude prezidentom dlho pred rokom 2024“

Mike Lindell, generálny riaditeľ spoločnosti MyPillow, na konferencii CPAC uviedol: „Trump bude prezidentom dlho pred rokom 2024“

Generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti MyPillow Mike Lindell v nedeľu na konferencii konzervatívnych politických akcií (CPAC) uviedol, že bývalý prezident Donald Trump sa vráti do svojej funkcie skôr, ako prezident Joe Biden ukončí svoje štvorročné funkčné obdobie.

“Mám všetky dôkazy o strojoch. Pozrite sa na to. Každým dňom nás pribúda. Toto, čo máme, ide na Najvyšší súd. Donald Trump bude vašim prezidentom už pred rokom 2024,” uviedol vo videu natočenom na podujatí.

Lindellove vyjadrenia prichádzajú týždne po uvedení jeho filmu „Absolútny dôkaz“ o volebných podvodoch, ktorý mal presvedčiť Američanov, že Trump prehral novembrové voľby do Bidenu kvôli rozsiahlym volebným podvodom.

YouTube a Vimeo rýchlo odstránili film niekoľko hodín po jeho uvedení. Hovorca YouTube pre Vice News uviedol, že jeho obsah „porušuje naše zásady integrity volieb prezidenta“.

Spoločnosť Dominion Voting Systems minulý týždeň oznámila, že „okamžite“ podá žalobu za ohováranie proti Lindellovi za údajné nepravdivé tvrdenie o volebnom procese po tom, čo spoločnosť požiadala o „súdne konanie“ o mesiac skôr.

Lindell reagoval zopakovaním, že akýkoľvek súdny spor by privítal, pretože súdny proces by mu uľahčil získavanie dôkazov na podporu jeho tvrdení. „To by mi urobilo taký pekný deň, pretože potom by si museli pozrieť všetky “objavy” – a to by mi výrazne uľahčilo prácu,“ povedala Lindell pre The Daily Beast.

„Nezastavím sa, kým každý jeden človek na planéte nebude vedieť, čo tieto stroje s nami urobili, či už ste demokrat alebo republikán.“

Zdroj:

https://www.newsweek.com/mypillow-ceo-mike-lindell-says-trump-will-president-long-before-2024-cpac-1572711?amp=1

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x