Naše deti plačú…

To, čo povedal prezident Kennedy pred viac ako polstoročím, dnes platí viac ako kedykoľvek predtým.

Tento svet potrebuje generáciu, ktorá by nás mohla vyviesť z chaosu dystopických hodnôt vytvorených predovšetkým chamtivosťou západnej civilizácie.

Ľudskou činnosťou vytvorená COVID kríza slúži na zničenie svetovej ekonomiky, rovnako ako nasledovný „Veľký reset“, ktorý navrhlo Svetové ekonomické fórum (WEF). Ak to naša mládež a ďalšia generácia nezastaví, dá COVID-Great Reset poslednú ranu civilizácii.

Temné sily Global Cabal, Deep State, však uvrhli ľudstvo – všetkých 193 členských štátov OSN naraz – do globálnej katastrofy epických rozmerov. Aby bolo možné prelomiť toto globalistické “kúzlo” a dostať sa zo stále sa rozvíjajúcej katastrofy, svet potrebuje mysliacich ľudí, odvážnych ľudí, informovaných a prebudených ľudí; Ľudí, ktorí sa neboja plávať proti prúdu, aby zastavili rastúci prúd dezinformácií a vládnych a mediálnych klamstiev. Potrebuje to vzdelaných ľudí. Potrebuje to ľudí, ktorí sa odvážia vzdorovať.

Dnes zažívame pravý opak. Malá globálna elita, ktorá ovláda 7,8 miliárd ľudí na planéte, robí všetko pre to, aby udržali naše deti – ďalšie generácie, ktoré majú svet a ľudstvo viesť do svetlej budúcnosti, – nevzdelaných, vystrašených a sociálne neschopných. Robí všetko pre to, aby prevzala a viedla komunikáciu a iniciatívy proti nej.

Dnešnú mládež deprimuje táto neustála propaganda strachu, úradné pravidlá uväznenia, nemôcť vidieť svojich priateľov, hrať sa s nimi, komunikovať s nimi, vykonávať najzdravšie spoločenské aktivity – vymieňať si nápady, myšlienky s rovesníkmi, známymi a priateľmi.

Človek by si myslel, že za tým všetkým je nejaký zmysel. Je možné, že tento malý diabolský globalistický kabal, ktorý stojí za „Veľkým resetom“ – spoluautorom je zakladateľ a generálny riaditeľ WEF, zakladateľ mimovládnej organizácie v roku 1971, Klaus Schwab.

Je možné, že títo ľudia majú plán prenechať svet generácii negramotných ľudí, ktorí majú strach z indoktrinácie a ktorí sú zvyknutí a školení na to, aby plnili príkazy, podriaďovali sa autoritám a verili klamstvám svojich vodcov a ich manipulácii.

Netreba vedieť “raketovú vedu” na to, aby ľudia pochopili, že by to mohlo byť skutočne súčasťou démonického plánu kabaly – rozbiť našu spoločnosť na kusy. Nezanechávajúc žiadnych prirodzených a nových “vodcov”, ktorí by formovali svet podľa skutočných potrieb ľudí, našich detí – nie podľa vnucovaných „potrieb“ egocentrickej, diktátorskej kabaly.

V novej knihe nazvanej „Generácia masky ​​- Corona: Strach a výzva“ popisuje imunológ a toxikológ profesor Stefan W. Hockertz ťažkú ​​situáciu našich detí v tomto umelo vyvolanom “veku Corona”. Predovšetkým si kladie otázku, čo táto pandémia – známejšia ako PLANdémia – robí s našimi deťmi a mladými ľuďmi.

Sú zaplavené autokratickými opatreniami, ktorým nerozumejú, napríklad nútiť ich, aby si zakrývali tváre nosením masiek v škole, je to ako nútiť ich, aby skrývali svoju identitu pred svojimi priateľmi a rovesníkmi; že sú nútení dodržiavať prísne pravidlá sociálneho dištancovania – nepribližuj sa príliš blízko k priateľovi, aby si chránil svoje zdravie, musíš byť od svojho priateľa v určitej vzdialenosti, už nemôžete slobodne komunikovať, a aj keby mohli – z pokrytej tváre si nedokážu prečítať výraz svojho priateľa – čo je kľúčové pre akýkoľvek zmysluplný rozhovor nielen medzi deťmi, ale aj dospelými.

Naše deti sú stále a opakovane “nakážane” strachom a sú neustále indoktrinované rozhlasom, televíznym vysielaním, neustálym počúvaním čísel „prípadov“, infekciami, pobytmi v nemocniciach a úmrtnosťou. Odhliadnuc od skutočnosti, že väčšina z týchto čísel je nesprávna alebo skreslená a absurdným testovacím nátlakom sa stala ešte nezmyselnejšou.

Aby toho nebolo málo, noviny a časopisy obsahujú obrázky rakiev, nie jednu alebo dve, ale stovky masových hrobov, ktoré sú pre dospelých úplne zničujúce, nehovoriac o deťoch. Strach sa stáva zbraňou a nahrádza ho ešte väčší strach – nasledovaný depresiou a perspektívou budúcnosti – a často to končí samovraždou, ktorá medzi deťmi a dospievajúcimi za posledný rok prudko vzrástla.

Deti, ktoré sú najmenej náchylné na ochorenie COVID, sú nútené absolvovať hromadné testy, celé komunity, na príkaz starostu alebo guvernéra – už od materskej školy. Testovanie sa vykonáva pomocou škodlivých výterov z nosa, často raz alebo dvakrát mesačne, a ak sú pozitívne, vysoké percento týchto testov PCR – zatiaľ jediná testovacia metóda na COVID dostupná na Západe – je falošne pozitívna.

Test polymerázovej reťazovej reakcie (PCR) je technika používaná na „duplikovanie“ malých kúskov DNA. V prípade nadmernej duplikácie sú výsledky testu pozitívne, t.j. falošne pozitívne. Možno existuje dôvod na nadmerné zosilnenie – zvýšiť „počty prípadov“, aby sa zaručila väčšia represia. Ak má dieťa v niektorom z bežných školských testov pozitívne testy – celá trieda je umiestnená do karantény, hodiny z domu, cez počítač, Skype, Zoom.

To je na bohatom západe. Čo globálny juh, kde si nie každý môže dovoliť potrebné elektronické vybavenie pre domáce vzdelávanie? – Jednoducho nebude škola, učenie – výmena so spolužiakmi. Tým pádom žiadne vzdelanie.

Testy sú traumatické, najmä pre malé deti. Je to zraňujúce a desí dieťa na niekoľkých úrovniach, fyzicky – výter hlboko do horného nosa, do dutín, zraňuje a môže byť pre deti dokonca traumatizujúci; – a psychologicky, čo keď som pozitívny? „Všetci moji spolužiaci a učitelia musia kvôli mne zostať doma“; alebo „Mohla by som nakaziť svojich rodičov a krehkých starých rodičov“. Vina je všade. Vina je ako strach. Robí ľudí poslušnými, manipulovateľnými – berie im všetku iniciatívu a radosť zo života.

Vďaka tejto neustálej represii sú mnohé deti agresívne, frustrované a nakoniec také depresívne, že mnohé nevidia východisko – pretože vo svojom živote nevidia budúcnosť. Plačú od zúfalstva, plačú od strachu, plačú z izolácie – plačú, pretože sa nemôžu dať dokopy so svojimi priateľmi, spolužiakmi a rovesníkmi – a plačú, pretože nevidia východisko.

To, čo sa deje s našimi deťmi, je neľudské. Jednostranné, brutálne použité represívne opatrenia – uväznenia, ktoré nie sú schopné fyzicky chodiť do školy a stretávať sa a komunikovať s priateľmi, sú deštruktívne. Môže to zanechať hlbokú jazvu v sociálnej a psychologickej štruktúre a neskoršom správaní tejto budúcej generácie post-COVID.

Je nepochybné, že väčšina z 193 členských štátov OSN, ktoré používajú rovnaké represívne pravidlá, je dobre informovaná o tom, čo robia, až na pár výnimiek. Vedia, čo a prečo robia to, čo robia. Sú skorumpovanými spoluúčasťníkmi tým či oným spôsobom a sú “prinútení” dodržiavať diktát zhora – To by sa však nestalo s minimálnou integritou našich vodcov.

Najprv zničia svetovú ekonomiku v takom rozsahu, aký sa v nedávnej histórii nikdy nestal, potom zničia naše budúce generácie – aby už neexistovali nositelia štandardov novej generácie pre svetlú budúcnosť, akonáhle zmizneme my, rodičia našich detí . Naše deti sa pripravujú ako otroci malej diabolskej elity, aby sa stali transhumánmi pre Veľký reset.

Vo svojej knihe artikuluje Dr. Stefan Hockhertz tieto obavy a obavy detí, aby im rodičia, učitelia a úrady rozumeli. S cieľom čeliť tomuto katastrofálne depresívnemu trendu Dr. Hockhertz tiež pomocou knihy odhalil klamstvá a manipulácie vlád a médií. Opravuje nepravdivé informácie a otvára lži, ale vyzýva aj dialóg, aby priniesol viac objektivity a menej diktátorských pravidiel. Nejde napokon o smrteľnú pandémiu, ale o PLANdémiu, v ktorej sa očividne sleduje – a neúprosne – množstvo rôznych, spoločensky škodlivých cieľov.

Ako imunológ a toxikológ Dr. Hockhertz tiež silno propaguje údajnú nadmernú úmrtnosť a informuje o nebezpečenstvách „vakcín“, najmä očkovaní na báze RNA. Varuje pred týmito vakcínami – ktoré v skutočnosti nie sú vakcínami, ale injekciami génovej terapie. Nie sú dostatočne preskúmané a testované, aby sa dali považovať za bezpečné. Naopak: výsledky primárneho očkovania sú katastrofické z hľadiska závažných vedľajších účinkov a úmrtnosti. A to až po necelých šiestich mesiacoch globálnej očkovacej kampane.

Poukazuje na možné strednodobé až dlhodobé invalidizujúce neurologické účinky, najmä degeneratívne choroby, ktoré môžu súvisieť s očkovaním na báze RNA.

Pre deti by to bolo katastrofálne. Celé generácie mohli byť v istom zmysle zničené.

To nemôžeme dovoliť. Musíme vidieť a počuť smútok našich detí. Musíme pripraviť cestu pre dobrú budúcnosť pre naše deti, pre našu ďalšiu generáciu a pre budúcnosť ľudstva.

Spread the love

You may also like...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x