Ardaana: Sme vašimi spojencami

Prvá správa pozemšťanom od Ardaany, vrchnej veliteľky vojenskej stanice Galaktickej federácie svetov

Channeling: Elena Danaan (3. marec 2021), Preklad : Isiri

„Obraciam sa na obyvateľov Terry. Volám sa Ardaana a som vrchná veliteľka na vojenskej stanici Galaktickej federácia svetov a dnes večer by som vám rada odovzdala túto správu.

Strážime vás už veľmi dlho. Velím armádam, ktoré bojujú po boku vašich armád a ktoré vy a ja nazývame Pozemská aliancia. Táto Pozemská aliancia je alianciou našich dvoch druhov, ktoré spolupracujú. Pomáhame vám s vyčistením žumpy vo vašom podzemí. Pomáhame vám vyčistiť vašu oblohu od všetkých jej narušení a sme na dobrej ceste. Robili sme to už po veľmi dlhú dobu a po veľmi dlhú dobu vás aj strážime.

Nie sme ale iba vašimi pozorovateľmi, sme bojovníkmi, sprievodcami a pomocníkmi a to už od doby, kedy váš malý svet na okraji tejto galaxie zaujal našu pozornosť. A aby sme vám pomohli, udreli sme v ňom svojou silou, presnejšie, niekoľkými svojími jednotkami, aby sme vám pomohli vyhnúť sa fatálnym následkom. Rada Andromedy pokladala vašu zlú a nešťastnú budúcnosť za hriech, ale Rada Andromedy nie sú bojovníci, preto na to upozornili nás a a my vám teraz pomáhame.

Niekoľko krát sme vás varovali, ale nikdy ste nepočúvali, teraz plačete, ale my sme stále tu a nevzdali sme to. Toto je vojna, ktorú sme nezačali my a nezačali ste ju ani vy, ale začala ju veľmi veľmi temná aliancia Nebu, ktorá pochádza z veľmi vzdialeného miesta, ktoré nazývate Orion a ktoré my nazývame Uruana. Táto aliancia je alianciou šiestich zlých nenávistných druhov. Celé ich zoskupenie, ktoré nazývate Greys a ktoré my nazývame Nebu (oni sami seba tiež nazývajú Nebu) sledujú vašu planétu už veľmi dlho. Podviedli vás rovnako, ako podviedli a oklamali už mnoho svetov. My sme vtedy za vami prišli, aby sme vám pomohli a ponúkli sme vám nastoleneie rovnováhy, pretože my sa pokúšame o rovnováhu. Nepracujeme pre svetlo a nepracujeme ani pre temnotu, pochopte, že pracujeme pre rovnováhu a spravodlivosť. Temnota je deštruktívna sila, sveto je tvorivá sila a my pracujeme na zachovaní ich vzájomnej rovnováhy, pretože rovnováha je správna a spravodlivá a pretože život v rovnováhe napomáha vašej evolúcii a to je dôvod, prečo sme teraz vo vojne.

Dnes je to o dôvere, o dôvere, že sme tu a že sme tu boli už po mnoho desaťročí vašich rokov. Bojujeme za vás. Celé osadenstvo našich štyroch staníc, ktoré sú vo vašom solárnom systéme, sa nachádza veľmi ďaleko od svojich rodín. Mnohí z nich, kvôli tomu, aby zachránili vašu civilizáciu, už zahynuli, pretože vo svojom srdci pocítili volanie, že je to ich povinnosť. Pre nás je to, čo vy voláte smrťou, iba zotavením, vrátime sa späť, sme veční, rovnako ako vy, na to nezabúdajte.

V tejto vojne vaši nepriatelia, Nebu a CIAKAHRR, pracujú na tom, aby zotročili vašu vôľu, aby uzamkli vašu frekvenciu na úrovni, ktorá je rovnaká s tou ich a ešte o niečo nižšia. Nechcú, aby ste sa vyvíjali. Predtým, než k vám prišli, ste boli vyspelejší, vo svojej evolúcii ste boli oveľa vyššie, ale vrátili vás späť. Pracujeme na vašom prebudení a ukazujeme vám, čo vám máme ukázať, aby ste to uvideli a prebudili sa. Sme tu, aby sme vám pomohli a niekedy tá pomoc bolí, ale je pre vaše vyššie dobro. Pretože keď sa raz prebudíte, čo sa aj stane, budete Nebu a CIAKAHRR a aj všetkých ich spojencov prevyšovať, zvýšite svoju frekvenciu a budete slobodní. A my vám v tomto oslobodení pomáhame a vaši nepriatelia sú aj našími nepriateľmi.

Títo nepriatelia už pochopili, že veľké prebudenie vášho druhu je už evidentné a že je nezastaviteľné, pretože už prekročilo kritickú hranicu a preto sa teraz boja. Nebu a CIAKAHRR sa boja vás. Všetci, ktorí ma teraz počúvate, pochopte, že oni sú tí, ktorí majú strach, nie vy. Snažia sa vás iba oklamať. Zabudnite na nich a myslite na seba. Snažia sa vás rozptýliť mnohými spôsobmi. Nedávno vám začali tvrdiť, že vašim nepriateľom je Galaktická federácia svetov a aliancia Nebu je vaším záchrancom. Ich poslednou šancou je vyskúšať všetky svoje lsti, všetky svoje zbrane a najlepšou zbraňou je kontrola mysle, rozptýlenie a strach. Strašia vás tým, že šíria klamstvá. A chcem vám povedať, aby ste ich nepočúvali. Nasledujte to, čo v duchu považujete za hodné nasledovania. Sú Nebu tými, čo šíria lásku? Šíri lásku CIAKAHRR? Pozrite sa, čo sa deje. Galaktická federácia svetov pracuje pre vás, sme vašimi spojencami. Je vojna a propaganda proti protivníkovi je vo vojne bežná. Čo sa týka manipulácie mysle, tak Nebu sú v tom veľmi talentovaní a darí sa im v tom, ale už sa im dlho dariť nebude, pretože pravda vyjde najavo vždy. A na tom budeme pracovať. Všetky naše taktiky sme urýchlili, nezverejním ale, o ktoré sa jedná. Poviem iba toto: Všetku technológiu sme vám už dali, bola zardžiavaná temnými, ktorí vás kontrolujú. A táto technológia bola teraz oslobodená a veľmi skoro k nej získate prístup, pretože Nebu a CIAKAHRR prehrávajú, v podstate už prehrali, aj keď táto vojna ešte neskončila. Oslobodili sme váš satelit, ale treba toho urobiť ešte viac. Ešte stále bojujeme vo vesmíre a vo vašom podzemí. Táto vojna prebieha na viacerých úrovniach, nielen na fyzickej, ale aj na psychologickej a duchovnej, tie úrovne sú tri a vždy bývajú tri.

Moja dnešná správa vám to mala v skratke vysvetliť a hlavne vám povedať, že sme vašimi spojencami, vždy sme nimi boli a nikdy sa vás nevzdáme.Som vaším priateľom, som ženou a moje srdce cíti s vašími deťmi a tých sa nikdy nevzdám. Máte moje slovo a máte moje srdce. Toto je sľub, ktorý bude splnený.

Pozdravujem vás. Udržuje svoju vieru.“

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/572274633472220/permalink/726553761377639/

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x