Chráňte si svoje deti

Transsexuáli – v súčasnosti sa používajú na presadenie svojej transhumanoidnej agendy.  Maticový systém chce zmätené deti v rodovej problematike s konečným cieľom umelých ľudí bez pohlavia s DNA kontrolovateľnou AI.  Terčom boli vždy deti, ktoré boli v priemysle obchodovania s ľuďmi najdrahšími lístkami.  Do obchodovania s deťmi bola zapojená každá matrixová spoločnosť týkajúca sa detí alebo poskytujúca služby od adopčných agentúr, oblečenia, hračiek, zábavy a zdravotnej starostlivosti.

 Vynechanie rodičovského povolenia umožňuje deťom rozhodnúť sa o pohlaví a zaviazať sa k operácii, ktorá im zmení život s potenciálne devastujúcimi sexuálnymi traumami, je vyhlásením vojny rodine.  Nenecháme deti prezerať obsah pre dospelých, šoférovať, fajčiť, piť alkohol a v správnych domácnostiach používať krížové slová, ale umožniť dieťaťu zvoliť si pohlavie pomocou toxických liekov a chirurgických zákrokov?

 Indoktrinácia programovania mysle začína tým, že deťom poviete, že neexistujú žiadne pohlavia. Odstráňte slová „on / ona / chlapec / dievča“ a že pohlavie je voľba. Odstraňujú tiež pohlavie z hračiek, kníh a na verejných miestach. Odstraňovanie chlapcov alebo dievčat  sekcie v obchodoch s maticami, v športe, šatniach a kúpeľniach. Zábavný a kultúrny vplyv pomôže deťom presvedčiť, že prechodná operácia je normálna a dokonca cool.

 Toto je šmykľavka nastavená dravými pedofilmi sediacimi na najvyšších úrovniach.  Akonáhle si dieťa môže zvoliť svoje vlastné pohlavie, je na rade tlak na dieťa, aby si zvolilo, či môže alebo nemôže mať sex.  Podľa nedávneho nového zákona prijatého v Kalifornii môžu pedofili mať sex s maloletými bez právnych následkov.  Toto je normalizácia pedofilného správania.

 Viem, že veľa ľudí nebude stáť za nič z toho, ale existuje veľa ľudí, ktorí sa stále zmierujú s rovnakými zlými skupinami, ktoré presadzujú tento program.  Začína to maskou, sociálnym dištancom, vaxxx, obchádzaním rodičov, aby dávali jedovaté injekcie deťom a hodinami denného programovania mysle školákom, aby sa obrátili proti ich rodičom, aby sa nakoniec rozpadla rodinná jednotka.  Nenechajte sa pomýliť, toto je satanova práca. Ak sa budete riadiť týmito bezmocnými entitami, dávate svoje dieťa diablovi na striebornom podnose.

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Jana
Jana
7. marca 2021 12:04

Včera som pozerala festival San Remo. Víťaz skupina Maneskin, kde jedna žena je ženou, no traja muži sa cítia ženou 😫 hnus https://youtu.be/rqBmLQqWoWI

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x