Rada Arkturiánov: Pravidlá hry

O našom rozhodnutí zažiť na Zemi všetko a o živote bez pravidiel hovorí Rada Arkturiánov

Channeling: Daniel Scranton (3. marec 2021)

Preklad: Isiri

„Čakali sme na najvhodnejšiu chvíľu, kedy vám prinesieme tento prenos a tá správna chvíľa práve nastala.

Sledovali sme, ako tam na Zemi bojujete, aby ste prišli na to, čo je to, čo máte robiť, ako máte žiť a v čo máte veriť. Tam na Zemi ste na tieto a dokonca aj na zásadnejšie otázky, ktorým ako ľudské bytosti čelíte, hľadali odpovede už veľmi dlho.

Boli by sme radi, aby ste všetci vedeli, že súčasťou vášho životného zámeru je, aby ste sa rozhodovali sami za seba. Aby ste sami rozhodovali o tom, kým chcete byť, čo chcete robiť, čo pokladáte za pravdivé a robili tak aj v množstve ďalších životných ohľadoch, o ktorých si myslíte, že by mal za vás o nich rozhodnúť niekto iný.

O týchto veciach pred vašou inkarnáciou za vás nikto nerozhodol a nie ste tam inkarnovaní preto, aby ste našli nejaké dokonalé učenie, ktoré vám povie, čo máte a čo nemáte robiť, čo máte jesť a čo nie a podobne. Vy, ako bytosti energie Zdroja, máte všetko vyskúšať, či to funguje a či je vám to na osoh a tiež zistiť, či máte v tej chvíli z toho dobrý pocit.

Samozrejme, že sa nemusíte rozhodovať dnes, čo budete robiť zajtra a samozrejme, že tiež nemusíte mať z jedného dňa na druhý rovnaké presvedčenia. Nie ste tam preto, aby ste robili všetko správne, ale ste tam preto, aby ste všetko skúsili a samého seba ako zažili vo všetkom. A môžete sa dokonca rozhodnúť, či budete nasledovať svoje pocity alebo svoju myseľ. Môžete sa dokonca rozhodnúť, či budete počúvať svoje srdce alebo nejakého guru, ktorý vám povie, aké sú pravidlá hry, ktorú tu všetci hráte.

Dôvodom toho, že sa na tých pravidlách nemôžete zhodnúť je to, že tu žiadne pravidlá ani nikdy byť nemali. A každé pravidlo, ktoré ste tam na Zemi vytvorili, prestalo vždy platiť. Pretože tak ste rozhodli, bez toho by ste nemohli tam na Zemi zakúsiť všetko. A vďaka tomu ste potom vedeli, že by ste tam mohli dokázať zažiť aj tú najväčšiu expanziu a zažiť tam tie najkreatívnejšie nápady. Vďaka tomu ste vedeli, že by ste mohli byť všetkým, čo existuje. Byť všetkým čo existuje, je niečo, čo ste chceli naplno zažiť, radšej než to vedieť len rozumovo.

Nemusíte počúvať nikoho, kto vám rozpráva, čo je pravda. O tom musíte rozhodnúť sami. A my vás vyzývame k tomu, aby ste túto svoju slobodnú vôľu uplatňovali, pretože je to jediný spôsob, kedy naozaj pocítite, že žijete svoj vlastný život a nie život niekoho iného. Vaše vnímanie reality je vašou realitou. A keďže sa všetko neustále mení, tak sa bude neustále meniť aj to, ako to vnímate.

Nemajte ale prosím obavy vytesať tam na Zemi čokoľvek do kameňa. Navrhujeme vám, aby ste šli s prúdom a to vám umožní byť všetkým. Dovoľte si slobodu výberu toho, ktorým aspektom toho všetkého chcete byť a to od jedného momentu k ďalšiemu.

Sme Rada Arkturiánov a spojenie s Vami sme si užili.“

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/572274633472220/permalink/725667594799589/

Spread the love

You may also like...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x