Mala by teraz prevziať Kamala Harris? Hovorí sa, že Biden má „extrémne problémy“

Mnoho Američanov je znepokojených, keď vidia, ako Joe Biden vystupuje na verejnosti. Už pred 20. januárom mal obrovské kognitívne zlyhania, a to sa nijako nezlepšilo. Teraz, keď je v centre pozornosti, je zrejmé a očividné: niečo nie je v poriadku...

Keď chcel Biden odpovedať na otázky novinárov, priamy prenos sa dvakrát prerušil a video sa potom upravilo.

 Niekto zjavne vôbec nesúhlasí. 

Steve Bannon o súčasnom Bidenovom zdravotnom stave uviedol, že jeho „oči sú teraz mŕtve“. 
Zároveň upozorňuje, že Kamala Harrisová sa ujíma povinností prezidenta, napríklad keď volá do zahraničia. Je tiež prítomná na stretnutiach, ktoré by boli za normálnych okolností vyhradené iba pre prezidenta. 
Rola viceprezidenta je zvyčajne iná. 

Bývalý agent tajnej služby a súčasný Podcast-moderátor Dan Bongino "hodil bombu" počas nedávneho rozhovoru s moderátorom Fox News Seanom Hannitym, keď hovoril o diskusiách, ktoré viedol s agentmi tajnej služby, ktoré užšie spolupracovali s prezidentom Joeom Bidenom.

"Bidenov zdrav. stav je horší, ako sme si mysleli, “uviedol Bongino, podľa ktorého je Biden„ v skutočne vážnych problémoch “. "Nerád ti to hovorím, Seane." Ale myslím to naozaj vážne. Joe Biden má momentálne veľké problémy. Počúvaj ma pozorne: každý v jeho bezprostrednom okolí si to uvedomuje. Všetci sú si toho vedomí. To je škandál, na ktorý sa nepýtajú: aký zlý je jeho stav ... Každý vie, aké zlé je to- podľa toho, čo som počul od ľudí v mojej sieti. [...] Nie je to tajomstvo; je to najhoršie strážené tajomstvo Bieleho domu. ““

Steve Bannon je presvedčený, že nadišiel čas pre Harris, byliezť na najvyšší stupeň hierarchie krajiny.

 Jedným z najpopulárnejších hashtagov na Twitteri je teraz #BidenHasDementia. Zatiaľ čo sa západní politici vytešujú, pretože vidia Trumpa "v zabudnutí", Biden je vo svojej krajine čoraz viac zosmiešňovaný. 
Hovorkyňa snemovne Nancy Pelosi nedávno otvorene priznala, že Biden postupuje podľa pokynov. Smiala sa pri tom ako dieťa, ktoré na niekoho hralo žart.

Pomerne veľa zástupcov Demokratickej strany bolo takmer v panike, keď požiadali, aby sa Biden držal ďalej od „červeného gombíka“ a bol mu odmietnutý prístup ku kódu. 

Kto vlastne vládne? To sa pýta nielen novinárka Sara Carter:

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x