Nech pokoj, láska a šťastie náplňa naše srdcia jeden druhému

Niekedy je to o tom, čo nepovieš.

 Áno, slová sú naša sila, naša jedinečná a intímna vibrácia.  Všetci sme univerzálne rozpoznaní podľa nášho vibračného signálu.

 Tento signál je jedinečný.  Zahŕňa všetky jeho minulé skúsenosti, lásku, šťastie, smútok, všetky jeho kumulatívne emócie, vibračný podpis.

 Toľkokrát nemusia byť vaše slová také láskavé a láskavé, skúste povedať, keď ste na menej láskavom mieste.  Mnohokrát menej negativity je viac pozitivity a to je to, čo je potrebné.

 Pocit šumivej energie človeka iba raz zmení túto ľudskú energiu.  Človek už nikdy nebude chcieť kráčať touto negatívnou cestou.

 Mnohokrát presvitá jas duše človeka, keď sa život zdá najťažší.  Je to v tých časoch, človek si musí vibračne žiť na novom mieste.

 Vnášať predovšetkým lásku, vytvárať láskavé pocity, keď sa človek cíti menej ako milovať.  Sú to časy, keď človek rastie nad ľudské hranice a pripája sa k Duchu.

 Nezaoberať sa hnevom, klebetami, úsudkom a všetkými tými menšími emóciami.  Pustite ich, vy rastiete bez nich a vyrastiete okolo nich.

 Nenechajte skĺznuť okolo pier žiadne slová, ktoré sú menej ako pozitívne.  Nie menej ako milovať a žiť ľudskú energiu.  Je ľahké presmerovať vás na hnev, žiarlivosť, výčitky svedomia a ďalšie, ale hovorím, že máte na výber.

 Použite svoj hlas, aby ste dnes povedali len dobré veci, zložili kompliment cudzej osobe, podelili sa o úsmev, rozžiarili svet svojim žiarivým milujúcim svetlom, bez jediného slova vám prežiari láskavá vibrácia.

 Hľadajte dôvody, aby ste pochválili seba i ostatných, vneste to do seba.  Buďte šťastní bez dôvodu.  Urobte túto časť svojho srdca, súčasť svojej jedinečnej vibrácie, svoju podpisovú energiu.

 Odmietnite dnes povedať negatívne slovo, odmietnite negatívne myšlienky od ostatných, premietajte pozitívne svetlo, aby svietilo na celú večnosť.  Môžete to urobiť, je to už vo vás.  Je to také jednoduché, myslieť najlepšie, hovoriť najlepšie a milovať viac.  A váš svet sa dnes zmení.

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x