Rada Arkturiánov: Energie v marci

Channeling: Daniel Scranton (27. február 2021) Preklad : Isiri

„Sme rada Arkturiánov. Sme v procese skúmania všetkých možných časových osí, ktoré sú tam na Zemi v roku 2021 teraz pred vami a sme ohromení časovými osami, ktoré práve vytvárate a ktoré ste už v tomto kalendárnom roku vyvorili. Je pre vás prvoradé hľadať možnosti zjednotenia ľudského kolektívu a toho, ako sa navzájom viac zjednotiť.

Keď sa teraz kvôli tomu, že cítite vzájomné prepojenie, začnete intenzívnejšie stretávať, tak uvidíte, ako sa začnú na Zemi formovať mocné splutvoriace rady. Hovoríme o radách a kolektívoch, ktoré budú vytvorené ľudskými bytosťami a tieto skupiny nebudú členmi iba jednej vlády alebo iba jednej politickej strany a nebudú sa ani formovať na základe rasy, náboženstava alebo ekonomického postavenia. Skupiny, ktoré budete v roku 2021 vytvárať, budú vyjadrovať vašu túžbu zvyšovať na Zemi úroveň vedomia a vašu túžbu spojiť sa s mimozemšťanmi, ktorí sú tu práve teraz prítomní a sú vám na dosah.

Túžba po väčšej jednote sa zrodila z rozdelenosti, ktorú všetci tým či oným spôsobom vo vašom svete zažívate a spolu sa zjednotíte kvôli energiám, o ktorých sme vám hovorili, že začnú prichádzať už začiatkom marca a s prichádzajúcou jarnou rovnodennosťou.

Všetci začnete zažívať čoraz menšie skreslenia pravdy, ktoré ľudsto tak veľmi dlho sužovali. Vaše energetické polia už začínajú fungovať ako úžasné filtre, tak ako to malo byť vždy. Veľa ľudí má už tiež jasnú myseľ, čo ešte pred časom alebo ešte nikdy v tomto alebo inom živote nemali. Teraz ste sami sebe nadelili moc a jasne cítite, čo sa vo vašom vútri a mimo vás deje.

Mnohí z vás vidia vaše rozdelenie stále viac zbytočné a rovnako aj dohadovanie sa o tom, či niekto nosí biely alebo čierny klobúk. Ste schopní vziať si späť svoju moc a mať viac viery v seba v svoje schopnosti sa spojiť, na čo už nastal čas. Už nastal čas, aby ste odložili svoje fakle a vidly a spojili sa ako jeden ľudský druh, zjednotený a vedomý si toho, že vy všetci máte v sebe toto hlboké spojenie, ktoré siaha mnoho životov späť a v mnohých prípadoch do ešte dávnejšieho obdobia, než boli vaše prvé životy tu na Zemi.

Ste jeden jednotný kolektív, ale mnoho ľudí o tom zatiať ešte iba nevie. My ale vidíme, že už nastáva obrovské sťahovanie energií, ktoré prídu v mesiaci marci, ktorý všetko zmení.

Sme Rada Arkturiánov a spojenie s Vami sme si užili.“

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/572274633472220/permalink/722976551735360/

Video: https://www.youtube.com/watch?v=Y-p2u6MZhJc

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Žaneta
Žaneta
9. marca 2021 6:46

Tak toto je jeden úžasný konstruktivní článek a při čtení mi naskočila husí kůže a zavalil pocit nesmírné vděčnosti a štěstí.Vnímám ,že to ,co je zde řečeno ,se stává skutečností.Lidé se pomalu spojují v touze tvořit,pomáhat a otevřít oči spícím.:-)

jana
jana
8. marca 2021 23:53

krásne, úžasné …ďakujem za článok .. práve je polnoc 9.3. a tu v TV (žijem v Taliansku) dávajú film Titanic – možno už parafráza na “koniec” tohto šialenstva a začiatok krásneho života ..a tak sa staň …. AMEN ….

olga
olga
8. marca 2021 10:00

jste super, jsem ráda, že jsem Vás našla. Děkuji

Jozka
Jozka
11. marca 2021 15:30
Odpovedať  admin

Moja viera,nadej ma nadalej utvrdzuju ze veci,ktore sa deju i ked ich nevidno,ja ich citim,som stastna a s radostou cakam na to uzasne co ma prist

5
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x