Rada Arkturiánov: Odpočinok pred vzostupom

Rada Arkturiánov hovorí o tom, ako vedomí a prebudení so sebou potiahnu vyššie celý zvyšok ľudstva

Channeling: Daniel Scranton (6. marec 2021)Preklad: Isiri

S mnohými ďalšími bytosťami a kolektívmi tu vo vyšších sférach sme urobili mnoho dohôd. Keď nastane váš vzostup, tak s ohľadom na to, ako sa vám v tom vzostupe bude dariť, sme si toho mnoho odsúhlasili a týka sa to toho, aká by v ňom mala byť miera nášho zapojenia a ako by sme vám mohli pomôcť bez zasahovania. Zhodli sme sa tiež na tom, že s tým, čo sme vám my a aj iní nám podobní dávali, tam robíte pokroky. S istotou môžeme konštatovať, že práve teraz je úroveň vedomia vo vašom svete vyššia, než bola kedykoľvek predtým.

Keď sa obzriete okolo, asi sa tomu budete diviť, pretože ľudia stále páchajú násilné činy, jeden druhého nenávidia a stále sa držia svojich veľmi rasistických presvedčení a to je iba niekoľko príkladov nízkovibračného vedomia, ktoré tiež ešte stále vo vašom svete existuje. Ale do vašej celkovej úrovne vedomia sú započítavané spolu so všetkým ostatným aj všetky vyššie myšlienky, presvedčenia, pocity a činy a to naozaj znamená, že tí z vás, ktorí sú vedomí a prebudení, tak so sebou vyššie do vyšších sfér, do rozmedzia päťdimenzionálnej frekvencie, potiahnu aj celý zvyšok ľudstva.

Toto bolo v pláne vášho vzostupu vždy. Tam, na planéte Zemi, bolo vždy v pláne, že vy budete mienení ako tí, ktorí urobia väčšinu práce na zvyšovaní úrovne vedomia celého ľudského druhu. Keď sa spýtate: Prečo to tak je? Tak sme radi, že vás to zaujíma. Je to tak preto, lebo všetci, Zdroj a každý, kto je invidualizovanou reprezentáciou Zdroja, chcú rozmanitosť a rôznorodosť viac, než aby bolo všetko rovnaké. A je omnoho väčším výkonom dosiahnuť vedomie jednoty, keď sú tam prítomní aj tí, ktorí pôsobia na nízkovibračnej úrovni vedomia.

Tiež zažijete aj to, aké je to, keď pomocou lúča vašej lásky a svetla tieto ľudské bytosti pozdvihnete vyššie. A to je práve ten zážitok, ktorý sa oplatí mať. A je to skúsenosť, ktorá sa vám natoľko vyplatí, že by ste kvôli nej boli ochotní vytvoriť aj chaos a desivé okolnosti, ktoré existujú v mnohých kútoch vášho sveta.

Teraz nenastal iba čas vášho vzostupu, ale aj čas, aby ste vzali toľkých so sebou a precítili pocity, ktoré prináša preukázanie tej najväčšej služby, akú len môžete niekomu preukázať.

A v prípade, že vás to zaujíma, áno, hovoríme priamo k vám, členom prebudeného kolektívu, váš spravodlivý podiel v tejto práci vykonávate iba tým, že udržujete vyššie vibrácie, že zotrvávate vo vyššej úrovni vedomia, ktorú ste boli schopní v tomto živote dosiahnuť a to stačí, lebo toho robíte dosť. A teraz si už choďte oddýchnuť, aby ste dokázali vibrovať ešte vyššie.

Sme Rada Arkturánov a spojenie s vami sme si užili.“

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/572274633472220/permalink/726664948033187/

Video: https://www.youtube.com/watch?v=3LfsXdTwlko

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x