Sú deti rituálne týrané v tajných bunkroch v centre Getty Center? Bývalý zamestnanec tajnej služby vznáša vážne obvinenia…

Milióny detí sú údajne v Spojených štátoch ročne nezvestné. 100 000 z nich sa už nikdy neobjaví. Sú navždy preč. Úradníci spravodajskej služby vedia, že tieto deti sú unesené, držané v zajatí, mučené, znásilňované a vraždené.

Jedným z nich je aj spisovateľ, vynálezca a bývalý spravodajský dôstojník Steven D. Kelly. Kelly tvrdí, že obrovská metropola pod Gettyho múzeom v Los Angeles, slúži tiež na týranie a zabíjanie detí. Kelly doteraz nebol schopný poskytnúť nijaké dôkazy na “obhajobu” svojho tvrdenia.

Riešime iba ďalší dobrodružný príbeh alebo sa skutočne zaoberáme ľudskými “priepasťami”?

Nemôžem to dosť zopakovať: to, že nikto nehovorí o týchto strašných veciach, ešte neznamená, že sa to nestalo. Svet sa prebúdza. Každý robí výskum, niečo o tom nájde na internete a pochopiteľne hľadá potvrdenie v masmédiách.

Takto funguje ľudská psychika tisíce rokov. Niečo čítate a počujete a v hlavnom prúde hľadáte potvrdenie, že informácie sú správne. Informácie sa rýchlo stanú virálnymi cez internet, šíria sa ako blesk po celom svete a často ich kopíruje iba autor. To, či sa vo svojom tvrdení a vyjadrení mýli alebo nie, sa zvyčajne nekontroluje.

Na internete už dlho “bzučí” veľa nezmyselných vecí. Mnoho informácií je niekedy mätúcich. Nikto nevie, či ich zverejnili “dobrí” alebo “zlí”. Pozitívne sily však často zámerne vydávajú nesprávne informácie, aby ovplyvnili negatívne sily, ktoré potom môžu urobiť chybu a padnúť do pasce.

Nevieme, kto vlastne Steven D. Kelly je. Je to jeden z dobrých alebo zlých? My to nevieme. Kelly je inžinier a vynálezca systému laserového videnia. Pracoval v mene CIA a NSA. Kelly svojou prácou získal prehľad nielen o podsvetí, ale aj o systéme „čiernych fondov“ a vláde.

V určitom okamihu urobil Kelley tvrdý zásah do svojho života, prerušil vzťahy s tajnými službami a pôsobil ako informátor. V rozhlasovej stanici v Los Angeles má dokonca vlastnú rozhlasovú šou. No, podzemné vojenské zariadenia v USA nie sú nevyhnutne štátnym tajomstvom. Väčšina DUMBOV je známa už dávno. Väčšina je postavená armádou. Getty Center je jediný nevojenský objekt.

https://twitter.com/1Stevendkelley/status/1367960804876685317?s=20

Satanské rituály v podzemí

Podľa Kellyho je komplex pod Gettyho múzeom v horách v Santa Monice jedným z „korunovačných klenotov“ približne 250 DUMB v USA, ktoré boli postavené okrem iného na ochranu pred jadrovou vojnou.

Jadrový Armageddon bol po skončení studenej vojny čoraz nepravdepodobnejší, takže mnohé z týchto zariadení boli čoskoro nadbytočné.

Podľa mnohých informátorov-Whistenblowerov, ako je aj Phil Schneider, niektoré z týchto zariadení využívajú elity na satanské rituály a sexuálne zneužívanie a zabíjanie detí.

Iba konšpiračná teória alebo krutá pravda? Steven D. Kelly je tiež propagátorom tejto teórie. Kelly popisuje elitných sadistov, ktorí podľa neho hrajú svoju zvrátenú hru už celé generácie, ako “jaskynných prieskumníkov”. Ich zriadenie ako pevnosti. Je múzeum Getty skutočne jedným z tých strašidelných miest? Kelly tvrdí, že informácie získal od jasnovidca/medium, ktorý ovládal techniku ​​diaľkového pozorovania.

Steven Kelley hovorí, že je dostatočným dôkazom toho, že prednáša o sexuálnych otrokoch v Gettyho múzeu už viac ako osem rokov a dodnes nebol obvinený z poškodenia dobrej povesti a podobne.

Ak chcete navštíviť múzeum Getty, choďte električkou k hlavnému vchodu. Celkom nenápadne neďaleko je ďalší malý vchod do bezpečnostného koridoru, ktorý vedie k obrovskému výťahu, ktorý sa nachádza za ťažkými zosilnenými dverami .

Podľa Kellyho ide výťah dobrých tisíc metrov pod zem. Najvyššie poschodie sú SPA kúpele a najspodnejšie “satanský žalár”, kde sú ľudia, najmä deti, mučení a rituálne obetovaní, hovorí Kelly.

Z obytného priestoru vyžarujú smerom von trubice podobné lúčom okraja, cez ktoré môžu „jaskynní prieskumníci“ cestovať do ďalších podzemných lokalít s nadzvukovými vlakmi Mag-Lev poháňanými technológiou Tesla. Okrem iného na leteckú základňu Edwards a na ostrov Catalina.

V roku 1972 bol vypracovaný dokument popisujúci technológiu potrebnú na výrobu vysokorýchlostných vlakov. Podľa informácií Kellyho sú všetky mestá v podzemí spojené vysokorýchlostnými vlakmi, ktoré môžu dosiahnuť rýchlosť až 4 000 kilometrov za hodinu. Podľa Kellyho je zo všetkých podzemných metropol jednoznačne najluxusnejšie zariadenie pod Gettyho múzeom.

Bolo postavená Nadáciou J. Paula Gettyho pre kráľovnú Alžbetu II. A dnes v nej sídli veľká časť “koristi”, ktorá bola kedysi nshromadená pod Vatikánom v Ríme.

Podľa Kellyho sa teraz zlato, ktoré bolo uložené v Gettyho múzeu, prepravilo do Veľkej Británie a nakoniec do severného Škótska. Archeológovia uvádzajú, že v celej Európe existujú tisíce tunelových systémov. Predpokladá sa, že majú najmenej 12 000 rokov a že niektoré z nich boli postavené pred biblickou potopou. Dlho sa špekulovalo, že tunely budú slúžiť ako prestupová trasa na prepravu osôb a tovaru z kontinentu na kontinent. Aj keď nie všetky tunely sú vzájomne prepojené, tvoria gigantickú globálnu sieť.

Getty po inaugurácii rytierom

Podľa Kellyho je múzeum Getty archou pre honorár a umenie. Na rozdiel od iných podzemných metropol nie sú témy ako národná bezpečnosť na tomto mieste relevantné, pretože múzeum je voľne prístupné. Podľa Kellyho je to iné v Dulce alebo v Area 51.

Princ Andrew navštívil Getty Center aj v roku 2000, dva roky po jeho oficiálnom dokončení. Je zaujímavé, že krátko po inaugurácii svojho múzea v roku 1998 bol J. Paul Getty rytierom britskej kráľovnej. Výstavba centra trvala celých dvanásť rokov.

Skutočné tajomstvo je podľa Kellyho hlboko v centre tohto obrovského mesta s vlastnou podzemnou vládou a ďalšou sieťou tunelov a podzemných bunkrov.

Spolu s mnohými ďalšími zariadeniami v Spojených štátoch a Európe slúži toto miesto podľa Kellyho tiež ako uzol obchodovania s deťmi, ktorého stopa by mala viesť aj do Manily. Obchodovanie s deťmi nie je nezvyčajné v krajinách ako Manila, ale skôr na dennom poriadku. Masmédiá o tom informujú už dlhšie. Jedným z hlavných dôvodov je extrémna chudoba v týchto krajinách. Odhaduje sa, že až 1 milión detí je obeťou svetového obchodu.

Bývalý prezident Filipín Ferdinand Marcos podľa Kellyho údajne poslal desaťročné deti v prepravných kontajneroch do múzea Getty. Prepravné kontajnery s umeleckými pokladmi colníci zvyčajne nekontrolujú. Deti na Filipínach sa, bohužiaľ, stále považujú za komoditu, ktorú je možné vymeniť za iný tovar.

Kelly má podozrenie, že deti privezú loďou do prístavu v Long Beach a na dodávke ich prevezú do Getty Center v Santa Monice vzdialenej 50 kilometrov. Cesta autom trvá asi pol hodiny.

Je príbeh skutočne pravdivý, alebo je to iba mix reality a fikcie s veľmi nechutnou kašou? Na otázku je ťažké odpovedať. Ak si uvedomíme, že svet je momentálne v informačnej vojne, je celkom možné, že tento príbeh je falošná správa. Ale iba možno. To, že príbeh na prvý pohľad znie ako zmätená konšpiračná teória, ešte neznamená, že nie je pravdivý. Ale zariadenie pod Gettyovým centrom mohlo byť už dávno históriou.

Bol bunker Getty vyčistený a vyhodený do vzduchu v roku 2020?

Na jar 2020 dostala americká investigatívna novinárka Sarah Westall dôkazy o tom, že pod Los Angeles sa nachádza obrovské zariadenie, v ktorom je zadržiavané veľké množstvo detí. Podľa Westallovej sa hovorilo o tom, že zariadenie bolo vyčistené minulý rok.

Podľa môjho názoru existuje veľa náznakov, že sa jedná o Getty Center. Westallová vie, že tunel viedol z Getty Center priamo do Playboy Mansion s početnými odbočkami do rôznych hollywoodskych sídiel – ďalšie tunely viedli do Laurel Canyonu z križovatky pod Getty Center do prístavu Long Beach.

Údajne tunelový systém pozostával zo štyroch poschodí v hĺbke od 300 do 1 600 metrov. Komplex tunelov pod Gettyovým centrom bol podľa Westallovej miestom, kde sa na deťoch vykonávali početné sexuálne a satanské rituály. Westallová tiež uvádza, že komplex pod Gettyovým centrom bol dlho jedným z najdôležitejších podzemných miest.

Samotný bunker bol postavený z najtvrdšieho kameňa vrátane dverí klenby, ktoré mali vydržať atómový výbuch. Je možné, že sa tu použili mini-atómové bomby alebo iná iná doteraz neznáma technológia. V mnohých správach z minulého roka sa opakovane hovorilo o tom, že na odpálenie podzemných zariadení sa použili aj jadrové zbrane.

Podľa investigatívneho novinára Deana Ryana, ktorý žije v Inglewoode neďaleko Los Angeles, malo údajne dôjsť v noci z 21. na 22. apríla 2020 k niekoľkým podzemným výbuchom v oblasti Los Angeles. Masmédiá hovorili o zemetrasení s mierou 3,7 Richterovej stupnice. Po výbuchoch boli podľa Ryana v oblasti spozorované početné vrtuľníky, trysky a člny a mnoho ciest bolo 29. apríla 2020 stále uzavretých.

V roku 2010 vyvinuli vedci Pentagónu a DARPA systém sledovania ľudí v podzemných zariadeniach. Akýsi systém GPS. Je možné, že armáda, ktorá v akcii zohrala kľúčovú úlohu, sa dostala na stopu tohto a mnohých ďalších podobných systémov.

Od koho Sara Westall tieto informácie získala, bohužiaľ nie je známe. Ak však predpokladáme, že Westall a Kelly nespolupracovali, príbeh môže byť v skutočnosti smutnou pravdou, ktorá sa mohla skončiť posledný rok.

Medzitým vyšlo najavo, že pred niekoľkými dňami úrady v americkom štáte Tennessee zachránili 150 nezvestných detí. Úrad pre vyšetrovanie v Tennessee ocenil úspech operácie Volunteer Strong.

Podľa TBI boli obeťami deti a dospievajúci vo veku od troch do 17 rokov. Americký maršal za západný okres Tennessee, Tyreece Miller, ocenil úspech operácie a v úvodnom vyhlásení uviedol: „Dúfam, že táto operácia zmení kurz pre 150 ľudí a postaví ich na cestu príležitostí, ktoré si každé dieťa zaslúži.“

Pôvodný plán bol vyslobodiť 240 detí a mladých ľudí z pazúrov obchodníkov s ľuďmi, po zvyšných 90 však niet ani stopy. Denny King, americký Marshall pre stredný okres Tennessee, je optimistický v tom, že sa stále nájdu deti, ktoré sú stále nezvestné. Doslova King povedal: “Nemôžeme sa vzdať.” Potrebujeme verejnosť, médiá a všetky orgány činné v trestnom konaní, aby ich našli. Nemôžeme prestať hľadať svojich najslabších a tých, ktorí si nemôžu pomôcť. ““

V oblasti Stredného Tennessee, kam patrí aj Nashville, TBI uviedla, že bolo identifikovaných 72 nezvestných detí a 42 z nich sa podarilo zotaviť.

O väčšinu detí sa v súčasnosti stará štátne ministerstvo starostlivosti o deti, ktoré zahŕňa umiestnenie do opatrovateľských zariadení a doplnkovú starostlivosť. Policajné sily tiež minulý mesiac zachránili osem obetí obchodovania s ľuďmi v americkom štáte Missouri.

Lov obchodníkov s ľuďmi pokračuje.

Zdroj:

https://www.pravda-tv.com/2021/03/werden-in-geheimen-bunkern-unter-dem-getty-center-kinder-rituell-gequaelt-ex-geheimdienstmitarbeiter-erhebt-schwere-vorwuerfe/

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x