Planéta Zem, milovaná Gaia

Planéta Zem, milovaná Gaia

V lete minulého roka som mal pocit, že Gaiyho vibrácie sa začali meniť rýchlejšie. Dokonca sa mi snívalo, že sa zotavila do 5 D. V našej zóne sa teraz príroda opäť začína prebúdzať a je jej silu a lásku cítiť ešte viac ako v zime cez sneh, zeminu, ihličnany a zvieratá. Všetky životne dôležité jarné druhy začínajú liezť, puky sa pripravujú na otvorenie a niektoré vtáčiky sa pomaly vracajú.

Zo starého systému 3 D reality sme vcucaní do energie cez strach a zúrivosť obmedzení. Keďže nám bráni dýchať, dotkne sa každého jednotlivca. Precíťme teraz vnútorne tému slobody. ′′ Som slobodná duša, tvorím a existujem. Dýcham, som v tele. Teraz sa mi pľúca plnia čerstvým vzduchom a ja sa tu naplno prejavujem, žijem.” Dýchajme ľudia. Prepustime všetky tieto témy obmedzení a slobody od starobylých našich záznamov, ktoré si uvedomujú obmedzenia mocných / nemocných.

Stojme hrdo a statočne na nohách, nech nás nič nezastraší a neobmedzí. Ale máme svoje spojenie, svoju múdrosť v sebe. Naša milovaná Matka Zem, naša živiteľka, naša hostiteľka je tu vždy pre nás a odpúšťa naše správanie voči nej. Cíti a vníma ľudské bytosti, ktoré ju milujú a chránia. Preto ich ochráni.

Môžete sa pokúsiť vytvoriť svoj posvätný priestor pre seba. Kto vlastní kúsok pôdy, aj pár metrov, môže sadiť rastliny a malé stromy, nech dá pár kamienkov, vodu. Potom uvidia, ako sa Gaia začne oplácať svojou láskou cez hmyz, vtáky, drobné zvieratá. Kto žije v byte bez balkóna, môže tvoriť väčšie projekty spolu s ostatnými (dnes sú tu komunitné záhrady atď.) alebo môže pracovať v nehmotných rovinách so svojím zámerom. V byte je možné vytvoriť harmóniu aj cez izbové rastliny a kamene, malá fontána je dobrá voľba.

Opäť apelujem na používanie organickej kozmetiky a drogérie. Kazdy den pri prani sa davat aj vode za vsetko co pre nas robi. Lásku k Gaii nikto nezoberie, máme ju ukotvenú, len ju nájsť. Sme spojení zemským krištáľom, sme tu. Spojme svoje Srdcia teraz a dovoľme si vytvárať realitu bez strachu a obmedzení. Mnohí z nás si pamätajú iné svety, kde bola hojnosť, láska, mier a tvorba. Napojme sa na starodávne spomienky a zážitky a vytvorme si nový život. Starý sa rozpadá a ukazuje sa v tej najkrutejšej podobe. Pozrime sa na koniec so súcitom, ale s pevným odhodlaním, že vieme, kto sme a prečo sme tu, s hlbokou láskou k Matke Zemi.

C. C.

Zdroj: https://www.facebook.com/1092447818/posts/10219095211026482/?d=n

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Jana
Jana
10. marca 2021 12:27

Milujem❤ ťa matka Zem😘😘😘

neka
neka
10. marca 2021 8:53

Za všetko, čo pre nás robíte som Vám úprimne vďačná.

Vlatsa
Vlatsa
10. marca 2021 0:45

Úžasne napísané!

3
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x