Lin Wood:„Cítite, že pravda pomaly, ale isto začína prevládať, zatiaľ čo sa klamstvá odhaľujú?“

Cítite stúpajúcu vlnu? Cítite, ako sa príliv posúva?

Máte pocit, že pravda pomaly, ale isto začína prevládať, keď sa klamstvá pomaly, ale isto odhaľujú?

Nepriateľ vie, že podvádzal. 
Nepriateľ vie, kto zvíťazil.

Nepriateľ vie, že Američania túžia po slobode. Nepriateľ vie, že Američania nenávidia tyraniu.

Nepriateľovi je pravda nepohodlná. Urobme to nepriateľovi ešte nepríjemnejším.

V pravý čas sa veci začnú zlepšovať, aj keď sa najskôr musia trochu zhoršiť. Ukážte však trpezlivosť, pretože (aby som citoval nášho prezidenta) „to najlepšie ešte len príde“.

Kráčajte vierou, nie zrakom. 
Dôverujte v PRAVDU. 
Verte Bohu.

Lin 🙏❤️🇺🇸

Dni Joe Bidena sa zdajú byť spočítané. Niektorí z jeho voličov si postupne začínajú uvedomovať, prečo v roku 2020 sotva niekedy opustil svoj dom a nie ako Donald Trump – a každý ďalší kandidát na prezidenta USA- hľadal kontakt s ľuďmi: Slabne.

Americká volebná kampaň je dlhá a tvrdá. Diskusie s ostatnými uchádzačmi o pozíciu musia prebiehať mesiace pred výberom. Bernie Sanders bol dosť vpredu a Biden bol pozadu, ale magicky bol Biden zrazu kandidátom na víťazstvo vo všetkých štátoch. edel to dokonca vopred. Takže povedal jasným a pevným hlasom: Vyhrám Južnú Karolínu! A presne tak sa aj stalo.

https://youtu.be/_XQbmXu3lO8

Južná Karolína bola veľmi dôležitá, pretože Biden mohol získať veľa hlasov tamojšej “farebnej” populácie. Prečo Bernie Sanders, ktorý viedol a bol ďaleko vpredu, pred Bidenom, potom “vystúpil” a tým viedol Bidena – to by určite niektorí ľudia chceli vedieť, aj keď po skúsenostiach s voľbami v roku 2016 majú nejaké tušenia, kde sa presne to stalo s Clintonovou.

Voľby do roku 2020 mali tiež otvoriť jedno alebo druhé oko. Mimochodom, Biden tiež vedel, že „vyhrá“ voľby proti Donaldovi Trumpovi. Existoval tento absolútne neomylný systém, ktorý už bol za Obamu, ale nebol vytvorený ním, ale predtým. ↓

https://youtu.be/dPDLNj737HA

Vtedajší Trumpov právnik Rudy Giuliani tiež zopakoval a pripomenul túto situáciu, že Joe Biden hovoril o tejto možnosti manipulácie volieb krátko pred voľbami. ↓

Cenzurované video amerického programátora Clintona Eugen Curtisa v roku 2006 pod prísahou predložilo právnemu výboru Snemovne reprezentantov v Ohiu. Tvrdí, že softvér vyvinul vo volebnom roku 2000, keď prezidentský úrad získal George W. Bush, ktorý mohol ľahko posúvať hlasy z jedného na druhého. ↓

Prečo to Joe Biden prezradil pred voľbami a prečo sa všetkými prostriedkami snažia označiť toto video za falošné?

Biden sa javí ako nezraniteľný. Je to tlač, ktorá to tak drží po celom svete. Všetko je zametené pod stôl alebo príde kontrola faktov a vyhlási to za falošné.

Biden má 78 rokov. Všeobecne platí, že v niektorých štátoch vidíte takmer iba starších ľudí, ktorí kývajú zepterom. Zdá sa však, že bremeno rokov pociťuje aj Joe Biden – Pamäť ho čoraz častejšie sklamala a niekedy ho počuť mrmlať slová, ktoré nikto nepozná. Reč je raz jasná, inokedy opäť nezrozumiteľná. A niekedy ani nevieš, čo sa vlastne snaží povedať.

Nemusí sa teda čudovať, že satirické časopisy ako „The Babylon Bee“ zachytávajú úpadok starca a zosmiešňujú ho, rovnako ako Pelosi, tretia v hierarchii štátu, tiež pred pár dňami, v súvislosti s južnou hranicou s Mexikom povedala: „Nemusíme ani povedať “Sézam otvor sa”. My len povieme: Bidene, otvor to! “Zdalo sa jej to také vtipné, že sa chichotala ako tínedžerka.

https://twitter.com/mbracemoore/status/1367488052285878278?s=20

Dá sa to ešte jasnejšie?

V republikánsky orientovaných médiách sa objavuje čoraz viac článkov, ktoré otvorene hovoria o demencii a že Bidenove dni sú pravdepodobne spočítané.

Dá sa predpokladať, že celý svet už vidí, ako je to s tým mužom. Ale čo už. Zdá sa, že politická aréna sa nestará. Všetci asi viete, že Bidena sa netreba báť, pretože ostatní zjavne udávajú tón. Susan Ric je úplne v kurze, samozrejme aj Pelosi. Niektorí si myslia, že Harris, ale prečo nevedela o bombardovaní Sýrie?

Takže ak sa momentálne vytešujú, pretože vláda sa presunula z America First do America Last, je to preto, že Biden sa skutočne nepočíta a oni dobre vedia, že sú za ním ďalší.

Biden je iba figúrka. Udržať si reputáciu štátnika a „najpopulárnejšieho prezidenta všetkých čias“ „vodcu slobodného sveta“ je čoraz ťažšie. Pomohlo mu Obamovo viceprezidentstvo a zdá sa, že pomáha aj demokratom, lebo podpíše všetko, čo mu predložia pod nos. To by nebolo možné za prezidenta, ktorý vie, čo chce.

Takže doteraz to bola Win-win situácia – prospešná pre všetkých.

Možno sa tešiť na štvrtok, pretože jeho tlačová tajomníčka oznámila, že Biden prednesie dlho očakávaný prejav, tak dúfajme, že si ho prečíta z teleprompteru. Robieval to aj Trump, ktorý sa pri dôležitých prejavoch pomerne prísne držal svojho teleprompteru, potom však stále niečo pridával, ale vždy si veľmi ľahko našiel cestu späť do vlákna a nikdy nestratil “červenú nitku” .

O Joeovi Bidenovi je známe, že veľmi rád hovorí slobodne. To sa často končí ťažkosťami s hľadaním slov a nedávno dokonca s nasledujúcimi slovami: „Čo tu robím?“ Joe Biden je nemilosrdne vychovávaný a jeho postavenie je využívané. Ak je v amerických dejinách dokonca menovaný za prezidenta, zo všetkého, čo teraz vidíte, je určite najhorší.

Budú si dejiny pamätať, že to bol pravdepodobne iba ochotný mandžuský kandidát, ako sme tušili pred mesiacmi? Čo by sa však stalo, keby sa nakoniec ukázalo, že nikdy nemohol byť prezidentom? Čoraz viac ľudí požaduje, aby sa v tejto súvislosti prepočítali voľby do roku 2020.

Rok 2020 bol ťažkým rokom nielen pre Američanov, ale aj pre celý svet.

Urobil však jednu vec: vyniesol mnoho ľudí z spánku tisícov rokov. Dnes sa pozerajú na vládcov sveta úplne inými očami a uznávajú svoju vlastnú zodpovednosť vo veľkej hre, ktorá sa volá život. Už sa nenechajú riadiť, ale premýšľajú spolu s nimi.

V roku 2021 už nie je možná možná agenda, ktorá momentálne beží a ktorá čoraz viac smeruje k socializmu. Ľudia sa už nezúčastňujú. V niektorých krajinách, vrátane USA, môžete vidieť, že už nedodržiavajú politiku, ktorá im berie obživu, napáda ich najsúkromnejšie oblasti a dokonca napáda integritu ich vlastných tiel, keď iba tí, ktorí boli očkovaní, majú určité práva, ale iní nie. Berú svoje životy späť do vlastných rúk, otvárajú svoje firmy a opäť dostávajú svojich zamestnancov z nezamestnanosti.

Stredná trieda sa začína brániť.

Niektorí guvernéri majú alebo budú mať otvorenú celú svoju krajinu. Niečo sa deje v USA a tiež v niektorých ďalších krajinách. Nielen, že Pelosi Bidena neuznáva a neváži si ho ako prezidenta, ale aj čoraz viac jeho voličov je z neho sklamaných. Zároveň má Donald Trump stále vyššie hodnotenie popularity ako Biden. Keď pred pár dňami prišiel do New Yorku, jeho priaznivci sa zhromaždili pred Trump Tower s obrovským transparentom, ktorý znel: Trump – milujeme ťa.

Donald mladší vyfotografoval svojho otca, ako sa na to všetko pozerá zhora.

Donald Trump je teraz prezidentom, ktorého väčšina Američanov chce.

Nezáleží teda na tom, či by za Bidenom nasledovali Harris, Pelosi alebo Rice. Bude to nakoniec Trump- hovoria Američania.

Právnici Sidney Powell a Lin Wood, dvaja z najväčších bojovníkov za spravodlivosť a za Trumpa, sú si veľmi istí, že množstvo dôkazov o volebných podvodoch, o ktorých hovoria, zhromaždili a majú dosť na ukončenie tejto frašky.

Možno je potrebné urobiť viac, aby sa zobudili sudcovia, ktorí doteraz odmietli prijať žaloby. Aj oni majú rodiny – partnerov, deti, vnúčatá a rodičov.

Možno by mali tí, pre ktorých je Biden je bábka na šnúrkach, byť ešte trochu “jasnejší”, pretože všetci ľudia, ktorí by mali dosiahnuť spravodlivosť, zlyhavajú.

Pozorujeme “živú históriu/dejiny” a pomáhame ju formovať, pretože sme priamo v jej strede. Po druhýkrát za 90 rokov sme pozorovali, že niektorí ľudia sa stále nič nenaučili a opakujú sa tie isté chyby. Teraz by sme už mali byť dosť bdelí, aby sme videli prichádzať fašizmus.

Svoju kamufláž už dávno zložil, a je nahý. Mali by ste byť schopní ho spoznať.Nepriateľ stojaci pred vami nahý už nemá viac zbraní. Mal by sa dať preto ľahko poraziť.

Myslíte na slová Lina Wooda hneď na začiatku tohto článku…

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
jana
jana
11. marca 2021 18:50

pozrite si video, čo je v teste na covid – hnus …… https://www.youtube.com/watch?v=yg2XPnVgT-4&t=186s

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x