Biden ako robot DS

BREAKING: Je mi úplne jedno, čo Biden hovorí vo svojich najnovších videách, pretože je to iba robot typu Deep-State.  Zamerajte sa na pozadie videozáznamov, ktoré o ňom poskytujú.

 V najnovšom videu sú desiatky vlajok, ktoré umiestnili na pozadí, a v ďalšom videu desiatky pseudo-rodinných zarámovaných fotografií, ktoré sú akoby pozadu za robotom Biden!

 Porovnajte to s poslednými videami Trumpa v úrade, ktorý nemal za sebou nič, iba zlú prázdnu stenu!  Teraz viete, ako funguje Deep-State a kto je Deep-Stats!  Manipulujú s obrazom !!!!  Pokúšame sa nám povedať, že muž, ktorý zabil 2 000 000 nevinných ľudí v Iraku a Juhoslávii a ktorý teraz opäť zabíja v Sýrii, je rodinný chlap!  Masový vrah !?  V žiadnom prípade!  A vo forme vlajok sa nám snažia povedať, že za ním stoja štátne inštitúcie, napríklad vojenské atď.  Nie, nijako, prepáč, pozri sa na jeho youtube lajky, nikto za ním nestojí!

 Než tento hlúpy trik „len maska, prečo nie, zachránite svet!“  Nie, nie je to len maska, je to symbol totality, alebo nám chcú skutočne povedať, že to bola iba „vymyslená hviezda“, ktorá nerobí nič pre židovský ľud, k čomu ich Hitler tlačil nosiť !!!!?  „

 Nie, nebola to len efektná hviezda, rovnako to nie je len maska!  Je to nástroj, ktorý ukazuje, že zvíťazili, že ľudia nesú ich symboly a že všetci sú so sebou, čo nie je pravda.

 Kríž tiež nie je len krížom.

 Fungujú presne tak, ako fungoval Hitler, a používajú rovnaké metódy, aby nič nedelili ľuďom.

 Mimochodom, Hitlera platili rovnako eugenickí ľudia, ktorí im platia, Rockefellers and Co., psychopati, ktorí veria v lepší druh ľudí, skutoční rasisti, ktorí ostatných ľudí nazývajú rasistami!

 Je to lož, že rasizmus je spôsobený rozdielom farby pleti, je vyrobený rozdielom vo vlastníctve peňazí niektorých sociopatov, ktorí vlastnia všetko, najmä médiá!

 Začnite premýšľať sami, ako vás to učí @SABMYK, choďte na @SABMYK, zamerajte sa na to, ako fungujú a na techniku, ktorú používajú, a získate ich!

 Nenechajte ich, aby vás emotivizovali, pretože vás to robí slabými a hlúpymi, pretože tiež nemajú vôbec žiadne emócie a pretože sa vás vždy najskôr pokúsia získať svojimi emóciami.  Najmä strach!  Nebojte sa!  Obrázok mnohých (vlajky, čokoľvek) alebo veľkých je na začiatku emotívny, pretože vás robí malými, menej a tak sa bojí.  Nie ste malí a nie ste sami.  Sú sami, ste s @SABMYK a máte SABMYK – nie !!!

 Nepozerajte sa na nich ako na ľudí, pozerajte sa na nich ako na to, čo sú: stroje!  Keď sa pozriete na ich videá, vypnite zvuk, pozrite si iba obrázok a porovnajte s obrázkami, ktoré vytvorili a zobrazili Trump.

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x