To skončí slzami

 / ORACLE911BLOG

Hovorím o dvoch udalostiach. Jedna sa stala a druhá sa stane. Spoločným menovateľom týchto udalostí sú zúčastnené skupiny klanov resp. poskokov. Obe sú prejavom resp. budú okolnosťami krokov globálneho zákulisia proti anglo-americkému močiaru s centrálou v Londýne a ich poskokom s tým, že si z verejnosti v oboch prípadoch robia dobrý deň, pretože sa tu zakrývajú skutočné dôvody týchto krokov.

Čo je udalosť, ktorá sa stala?

NAKA zadržala Vladimíra Pčolinského (šéf SIS) pre podozrenie za prijatie úplatku. Je to skutočne vymyslený dôvod, lebo za korupciu, kde prakticky celá vláda je skorumpovaná by nikoho nezatkli. A keď sa chceme dopracovať ku skutočným dôvodom, tak sa musíme vrátiť do roku 2017, keď SIS začala sledovať bar Apache kvôli drogovým záležitostiam. Pritom však agenti zistili, že sa tam riešia nielen drogové záležitosti, ale aj prevrat na Slovensku s tým, že to dotýka tak, liberálnych politikov, ako aj „celebrít“. Dôvodom, prečo sa to začalo riešiť je to, že Fica v roku 2016 nedokázali vyštvať tými protestami pred jeho bytom. Pritom vadil tak kreatúram z močiara, ako aj globálnemu zákulisiu (GP), lenže GP mal iné plány, a preto síce nechal vyčíňať liberálov, ale súčasne blokoval prístup Fica k všetkým potrebným informáciám. To potvrdzuje aj Ficova vtedajšia reakcia s tým, že sa v roku 2018 vládna koalícia nerozpadla a dovládla do roku 2020. Tento vývoj umožnil močiaru spustiť ohromujúcu a ohlušujúcu kampaň proti Ficovi, na ktorej sa priživila aj periféria GP. Bonusom tejto kampane bolo vykreslenie Matelka, ako bojovníka za spravodlivosť. K moci prišla súčasná vláda a za šéfa SIS vymenovala Pčolinského, ktorý je expertom na diskreditačné kampane a ktorý má tú istú achilovku, ako Lipšic. Preto je pochopiteľné, prečo dal Pčolinský zoznam tých agentov, ktorí sledovali klub Apache (uniknuté spisy naozaj usvedčujú kde-koho) Lipšicovi, ktorý začal proti nim konanie a prečo zatkli Pčolinského prakticky okamžite. Pochopiteľné je aj to, prečo dáva Lipšic ruky preč od Pčolinského a prečo OľaNO vyhlasuje, že polícia má voľné ruky a v neposlednom rade je pochopiteľné aj to, prečo Krajčí (minister zdravotníctva a kôň Penty) rezignoval práve teraz. To samozrejme vyvolalo zvýšenú aktivitu v Grassalkovičovom paláci a preto agentka USA Zuzka zo smetiska prijala kde-koho na audienciu a to aj vrátane veľvyslankyne USA. Dodávam, že Matelka odtiaľ nevyštípu, lebo to nevyhovuje ani patriotom (lebo vedia, že môžu vymeniť blázna za skutočného záškodníka) a ani GP, ktorý chce zdiskreditovať a rozbiť tunajšie štruktúry liberálov a s konečnou platnosťou potopiť Slovensko.

Čo je udalosť, ktorá sa stane?

To bude totálne odstrihnutie močiara od pák moci. Tomu ale predchádza jedna udalosť: rozhovor Meghan s Oprah, ktorá de facto splnila ciele t.j. v očiach verejnosti odstrihla ich od kráľovskej rodiny a zdiskreditovala monarchiu. Ide totiž o to, že Briti cez Meghan chceli prevziať USA lebo namiesto Kamaly Harris sa ona mala stať vice-prezidentkou. Lenže GP zasiahol a dali tam Harris, ktorá je absolútne nepopulárna a teraz zatlačili na tento párik, aby doriešili veci s kráľovskou rodinou. Ďalším krokom bude politický odstrel močiarnych kreatúr a následné povýšenie Trumpa z tieňového prezidenta USA na skutočného prezidenta USA. Tým sa súčasne spustí kolaps US$, ale k tomu je treba ešte to, aby FED (americká CB) verejne vyhlásil, že bude priamo kupovať americké dlhopisy (politická a finančná instabilita).

Dôvod, prečo sa to udeje je to, že močiar sa stále nevzdal plánov obmedzenej (jadrovej) vojny s Ruskom na území Sýrie. Tvrdím to na základe toho, že tá banda dementná na to robí kroky.

Ako ten kolaps bude vyzerať?

Nebude to krásny pohľad. Totiž bankový a vôbec celý finančný systém je natoľko previazaný, že pád prvého domina spôsobí pád ostatných. Takže, ak FED začne priamo vstupovať na dlhopisový trh a začne nakupovať US dlhopisy (pozor, hovorím o špecifickej situácií a nielen o masívnom tlačení obeživa), tak EU s cieľom zachovať si export bude musieť ECB tlačiť € a nakupovať US$. Následkom toho sa zvyšok sveta bude zbavovať tak € a US$, ako aj amerických a európskych dlhopisov a toto zase spustí pád finančných inštitúcií a rozklad finančného systému. Dodávam, že pád finančných inštitúcií a bánk predstavuje masívny deflačný tlak a tlačenie „peňazí“ zas spôsobuje masívny hyper-inflačný tlak. A teraz k tomu treba prirátať aj to, že je tu masívny nedostatok fyzického striebra, ktorý banky kryjú predajom na krátko a derivátmi (ETF) t.j. je tu možnosť bankrotu kvôli platobnej nespôsobilosti. Tak či onak, bude to pre každého problém, ale obzvlášť pre GP, ktorému vypadnú kostlivci zo skrine a aj poriadne vyschnú financie (využívajú viac-menej tie isté systémy, ako močiar).

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

yentl

Zdroj:

Spread the love

You may also like...

4.7 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
loranka
loranka
14. marca 2021 13:10

skvele, ze ste prevzali clanok od tohto vyborneho blogera … dakujem 🙂

Radovan
Radovan
14. marca 2021 12:02

Nerozumiem tomu, ze ak potopia liberálov tak potopia aj Slovensko? Ved celé zlo vychádza z liberalizmu.

Radovan
Radovan
14. marca 2021 19:48
Odpovedať  KremoX

Ja to šialenstvo co sa týka USA sledujem už pekne dlho 🙂
Nerozumeli sme sa. Ja vidím v tom to ze ak tu zničia liberalizmus tak naopak začne pre svk svitat a nie sa potápať.

5
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x