Kontrola populácie pomocou rovnakej spoločnosti, ktorá spolupracovala s Hitlerom počas holokaustu, sa teraz spojila s výrobcami vakcín mRNA

Keď je zlo ignorované alebo akceptované ako normálne, a keď spravodlivosť nie je správne vykonaná, dejiny dostanú istým spôsobom príležitosť, ako sa opakovať – a dané zlo sa znovu objaví. Ak nie úloha zmeniť dejiny splnená, zostáva jej prekliatie.

International Business Machines Corporation (IBM), americká nadnárodná technologická skupina, v súčasnosti spolupracuje so spoločnosťou Moderna na výrobe experimentálnej vakcíny mRNA. Tieto dve spoločnosti pracujú na zázname o očkovaní, ktorý pomocou umelej inteligencie sleduje dodanie očkovacej látky v reálnom čase, pričom hlavným cieľom je presadiť dodržiavanie očkovania. Cieľom partnerstva je monitorovať životy všetkých, počnúc občanmi New Yorku, od ktorých sa čoskoro bude vyžadovať predloženie digitálneho preukazu zdravia za účelom cestovania, práce a účasti na určitých udalostiach. Hrozí, že nová technológia IBM marginalizuje každého, kto nepodrobí svoje telo genetickým experimentom spoločnosti Moderna, a pokloní sa požiadavkám všemohúceho očkovacieho priemyslu.

Špinavý príbeh spoločnosti IBM o pomoci Adolfovi Hitlerovi pri vykonávaní holokaustu

Spoločnosť IBM so sídlom v New Yorku má pobočky vo viac ako 170 krajinách. Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1911, má špinavú históriu vzťahov s genocídnymi národmi, týranými, vraždenými a ničenými ľuďmi pri lekárskych pokusoch (vrátane pokusov s vakcínami). Dnes IBM pracuje na systéme záznamov o očkovaní, ktorý diskriminuje a vylučuje každého, kto sa nepodrobí lekárskym experimentom, a zároveň hromadne ohrozuje občanov, aby sa podriadili ich plánom.

IBM založil Thomas J. Watson pod názvom Computing-Tabulating-Recording Company. Watson využil technológiu zvanú tabulátor, ktorá sa stala nesmierne dôležitým nástrojom na spracovanie údajov pre vlády a podniky po celom svete. Watson sa nakoniec stretol s Adolfom Hitlerom potom, čo sa v roku 1933 stal nemeckým kancelárom. Watson, ktorý bol v tom čase prezidentom Medzinárodnej obchodnej komory, si sadol s Hitlerom a predal mu technológiu tabuliek, ktorá sa používala na uskutočnenie holokaustu. Watson nebol nikdy zodpovedaný za svoju úlohu v holokauste. Vo firme bol viac ako štyridsať rokov a potom ju odovzdal svojmu synovi TJ Watsonovi ml.

IBM buduje v pozadí technológiu na zber záznamov o očkovaní s cieľom prenasledovať, diskriminovať, donútiť a zotročiť ľudstvo

Dnes IBM buduje technológiu sledovania ľudí, ktorá obmedzuje slobody ľudí, ak nedodržiavajú všetky vakcíny, ktoré pre ľudí vyvinuli vakcínové spoločnosti. Spoločnosť Moderna v súčasnosti pracuje na nových aktualizáciách mRNA pre ľudí, ktorí už dostali prvé dve dávky experimentálnej mRNA. Podľa systému záznamov o očkovaní sú tieto “aktualizácie” variantov/mutantov Covid každoročne potrebné na nákup, predaj, cestovanie a zber informácii.

Guvernér New Yorku Andrew Cuomo už zavádza systém Excelsior Pass, systém očkovania. Tento skríningový systém sa už používal v Barclays Center na zápas NBA a v Madison Square Garden na zápas NHL. Spoločnostiam, školám, úradom, štadiónom, divadlám a miestam “konania sa verejných udalostí” už hrozí trvalé zatvorenie, ak nebudú uplatňovať nový „očkovací preukaz“ pre každého zamestnanca a zákazníka.

Excelsior Pass je založený na technológii Digital Health Pass spoločnosti IBM, ktorá využíva QR kódy, aplikáciu na fakturáciu blockchainu a aplikáciu na sledovanie údajov, aby povzbudila ľudí k dodržiavaniu a kontrole stavu očkovania. Násilie a nátlak je možné považovať za ešte dotieravejšie a násilnejšie, ako môže byť.

Postavia sa tentoraz v histórii spojenecké mocnosti proti tomuto porušovaniu ľudských práv?

Zdroj:

https://www.afinalwarning.com/502712.html

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x