Pamätáte si, keď Putin zakázal Rothschildovcom a ich systémom centrálne bankovníctvo z Ruska?

Zaujimave co? Lopta, ktorá dokáže uložiť počítačový čip a synchronizovať sa so softvérom? Môžeme celý deň špekulovať, čo je na čipe. Veci týkajúce sa uránu 1, ktoré budú dosť škodlivé pre korupciu v štátoch? Mohlo by to byť a ešte oveľa viac.

Putin udržiaval styky so skupinou podobnou Abstergo Industries, z ktorej Abstergo založil spoločnosť Assassin’s Creed. Táto skupina zo skutočného života zohrávala v technologickom vývoji plošne prvoradú úlohu a je templárskou organizáciou. Putin je germánsky rytier, ktorý je rytierom nemeckého domu svätej Márie z Jeruzalema. Je zaujímavé poznamenať ich históriu s Ruskom. Templári boli rímskym pápežstvom všeobecne (aj keď nie úplne) korporatívovaní, odkedy ich pápež a francúzska koruna v roku 1307 (október, piatok trinásteho) povolali k tomu, aby ich zaokrúhlili nahor. Templári demontujúci Rím zrazia aj Rothschildovcov. Padá dole celý chazarsko-britsko-rímsky dom kariet, ktorý zotročuje svet. Pamätajte, že moderné bankovníctvo alias zákon o dôveryhodnosti je systém, ktorý templári pôvodne vytvorili, a tí, ktorí ich prenasledovali, boli vysoko zdieraní a skreslení. Všimnite si, že aj cár Mikuláš Romanov bol medzi templármi.

Takže ešte raz.

Pamätáte si, keď Putin zakázal Rothschildovcom a ich systémom centrálne bankovníctvo z Ruska? Skutočne sa mu zdá, že by pozmenil voľby v USA tak zle? Koľko dní zostáva do konca vojenskej kontroly?

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x