Pandémia ako dogma

Facebook začne propagovať pandémiu ako dogmu, ktorá by mala ľudí čo najdlhšie zatvárať do ich domovov.  Každý rozpor bude odstránený.

 Monoplist sociálnych médií označí všetky príspevky týkajúce sa # vakcín COVID19 a obmedzí dosah obsahu od používateľov, ktorí zdieľajú obsah označený falošnými „kontrolórmi faktov“.

 Toto je budúcnosť sociálnych médií: budúcnosť neprotirečenia monopolu definície, ktorý píšu tí, ktorí definíciu vlastnia (vlastníctvom platforiem, ktoré definície „upravujú“, umožňujú iba to, čím chcú byť.  povolené, vo väčšine prípadov ich vlastná agenda).

 Každá opozícia bude v budúcnosti označená ako „nebezpečná“, čo je pravda, pretože je to skutočne nebezpečné pre ich monopol moci, ktorý vytvoril ich monopol „verejnej mienky“, ale nie je pravda, že je to nebezpečné pre ľudí.  Elita monopolov však, bohužiaľ, nerobí rozdiely medzi nimi a ľuďmi, aj keď sú protikladom ľudí, tých, ktorí chcú ovládať ľudí, namiesto toho, aby boli ovládaní ľuďmi.  Inšpirovaný učiteľom a prorokom modernej doby @SABMYK č. 7

w

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x