Holografické lekárske postele

REGENERATÍVNE HOLOGRAFICKÉ LEKÁRSKE POSTELE / STAR-TEC

(Súhrn zverejnenia podľa Randa)

Energetické lekárske postele na báze tachyonovej a plazmovej energie.

Podľa Randa existujú tri typy lekárskych lôžok (Med Bed):

Holografické lekárske lôžka

Regeneračné lekárske postele, ktoré regenerujú časti tkanív a tkanív, ktoré pracujú s iným zdrojom

Obrátená pulverzující lekárska lôžka, ktorá regenerujú celé ľudské telo za približne dve a pol minúty, od hlavy až k päte.

Čo znamená táto moderná technológia pre 80 ročnú ženu? Za necelé tri minúty môže omladnúť o 50 rokov znovu mať 30 rokov. Môže mať znovu deti. Ak chce, môže mať novú rodinu. Technológia Med Bed vyzerá ako večný prameň mladosti. Med Bed skontrolujú telo a napravia nedokonalosti. Táto technológia tu bola už dlho, nie je to niečo, čo práve spadlo z neba, len bola po dlhú dobu pred ľudskou rasou schovávaná. Technológia Med Beds nepochádza z planéty Zem a nie je to technológia vytvorená pozenšťanmi. Túto technológiu darovali ľudstvu nášho sveta mimozemšťania.

Med Bed je založená na energii tachyonových častíc a na energii plazmy. Pôda, atmosféra, voda, to všetko je plazmatická energia, všetko vo vesmíre je energia plazmy, je to len iná forma vibračnej frekvencie.

Med Beds majú umelú inteligenciu (AI), ktorú možno ovládať, aby sa nevymkla kontrole. Fungujú na princípe rezonancie, urobia MRI sken a magnetickú rezonanciu vášho tela umiestneného v trubici a diagnostikujú choroby. Med Bed skenuje kožu, svalové tkanivo, všetky orgány a všetko vo vašom tele. Ukazuje všetko až po mikrónovu hladinu krvi. Vlastne identifikuje vašu DNA a vykonáva kompletnú analýzu vnútorného tela. Keď to urobí, zachytí všetky druhy chorôb a akékoľvek genetické vady. Napríklad môžete mať leukémiu 4. stupňa a na lekárskej posteli budete vyliečený za cca 2,5 minúty a to bez vedľajších účinkov. A ak ste mali niektorý orgán z vášho tela odstránený, proces obnovy Med Bed tento orgán regeneruje, ako keby odstránený nikdy nebol, pretože vaše telo zanecháva rezonanciu – vibračnú frekvenciu.

Telo si vždy pamätá, že bol orgán odstránený alebo prestal fungovať, a umelá inteligencia lekárskeho lôžka sa pri regenerácii orgánov spája s vibračnou frekvenciou tela a s DNA. Rand hovorí, že študoval výskum rakoviny po mnoho rokov a rakovinu možno liečiť pomocou Med Beds kedykoľvek, veľmi jednoducho a veľmi lacno, pretože to urobil pre ľudí.

S Med Beds zmizne rakovina, zmizne chemoterapia, zmizne Lou Gehrigova choroba, zmozne Hodgkinova choroba a svalová dystrofia, zmiznú všetky choroby, aj keď nikto neverí, že Med Beds existujú, že je jednoduché ich vyrobiť v dostatočnom množstve a pripraviť na distribúciu.

Keď ste v Med Bed, necítite žiadnu bolesť, neprechádzate radiáciou. Necítite pri tom nič negatívne, iba sa ponoríte do hlbokého spánku. Žiadna injekcie, žiadne ihly alebo niečo podobné. Prebudíte sa a pozriete sa do zrkadla a vaša vráskavá pokožka je preč a vaše biele vlasy majú farbu ako keď ste mali 20 rokov. Rovnako je to so zrakom, sluchom, chuťou a čuchom, všetko sa vracia do dokonalého mladšieho stavu.

Med Beds bude riadiť armáda pôvodom z Texasu a Floridy.

Prvýkrát boli použité na liečbu detí vynesených z tunelov. Využívajú ich aj bojujúci vojaci a spolupracujúci zdravotnícky personál. Vojna v tuneloch pokračuje a tento rok bude z tunelov vynesených ešte veľké množstvo detí.

Toto je nová éra novej Zeme a novej ľudskej rasy. Je úplnym opakom toho, čím sme si prešli. Týchto niekoľko technológií je už tu a treba zabezpečiť ich prínos pre ľudí, ktorí ich môžu využiť.

Isiri

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/1325024107952957/permalink/1328593247596043/

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x