Silná správa

Zdieľam jednu silnú správu, aby som vám v tejto dobe zvýšila vibrácie :). Momentálne mám mesiac stopstock pre túto službu. Potrebujem získať energiu, channeling je pre mňa veľmi náročný :(. Bunka.

Odpoveď od Guardian An-ab-el (a):
Milá, zlatá a vzácna duša. Tvoja čistota a obrovská pokora voči Bohu (Zdroj) ma rozplakala. Aj keď nemám slzy, som dojatý, pretože nie je to často, že sa dá zachovať taká oddanosť v ľudskom tele pre Zdroj a čistú lásku v sebe. Nemáte však žiadne problémy v tom zmysle, že ste sa možno mýlili a máte veľa chýb. Pre teba je to oblasť sebaprijatia a sebalásky, ktorá sa má rozvinúť. Potom sa všetko na dobré obráti. Pretože obrovskú lásku, ktorú v sebe máte, si treba dať, aby sa mohla naplno rozvinúť, aby mohla plynúť naplno cez vás. Máte rôzne programy hodnotenia seba samého, svojho tela, ktoré ste prijali z vonkajšieho sveta a prijali ako svoje vlastné. Netreba vôbec hodnotiť pozemské telo a porovnávať ho s inými telami, netreba sa usilovať o určitý vzhľad. Treba sa však začať rozprávať so svojím milovaným telom a opýtať sa ho, čo práve potrebujete?. Čo by ste práve teraz chceli? Aké jedlo mu dáte? Aké zážitky sprostredkujete cez svoje telo?
Pustite sebakritiku a začnite skutočne prijímať a milovať seba samého. Otvor svoje srdce dokorán a daj si lásku. Potom začne prúdiť obrovská energia z vášho stredu a zabalí vás celkom, tiež zahltí váš priestor a začne sa šíriť ďalej. Teraz vám s tým pomôžem. Rozprestri okolo seba svoje anjelské krídla. Vidíš tie zlaté krídla? Toto je obraz, ktorý dokáže ľudská myseľ prijať a pochopiť. Vaša aura je naozaj zlatá a rozširuje sa na diaľku. Teraz sa sústreď na svoj stred. O chvíľu uvidíte, ako sa zlatý vodopád energie vyťahuje. Nechajte to plynúť a uvedomte si toto: ′′ Prijímam sa naplno. Viem, kto som. Som univerzálna čistá láska k zdroju a som tu, aby som vyčistila tento priestor a spôsobila radosť, pozdvihla vedomosti, utíšila bolesť a zjemnila okraje. Môžem realizovať túto moju činnosť, ktorú prenášam hlboko zakorenenú, hocijakú prácu, pri ktorej sa cítim šťastná a naplnená. To je v tíme ľudí, ktorí sú otvorení zmene a majú lásku a mier v srdci.”
Pochádzate z roviny bytia, kde je neustála láska a mier. Je to lietadlo, kde je všetko čisté a všetko je lahodné pre ducha. Lietadlo bytia, ktoré by ste zavolali blízko zdroja. V týchto sférach nie je známe žiadne rozdiely, žiadne nízke žiarenie, všetko sa tam usporiada prejavom najčistejšej Pravdy. Tieto sféry nie sú bežné, že bytosti nižšie zostupujú. Toto sa však deje aj pre záchranu sveta inde. A takto to bolo aj u vás. Naozaj ste chceli pomôcť Gaii a jej ťažkosti s prestupovaním. Vedeli ste, že prídete na takú hustotu, že na chvíľu zabudnete na seba. Napriek tomu sem prišla a napriek tomu mala odvahu. Teraz je ten čas, keď si spomeniete na svoje skutočné bytie a pamätáte si, kto Preto sa začnite prijímať vo svojej veľkoleposti a nádhere.
Čo sa týka talentu, jeden talent je najvyšší a najväčší, aký máte a to je láskavé súcitné srdce plné pokory a nežnosti. Preto sa nebojte, že spadnete do spojok svojho ega a začnete zbožňovať atď. To pre teba naozaj nie je možné. Skôr naopak. Miluješ Otca / Boha / Zdroj / Čistú pravdu natoľko, že si na seba zabudol. Patríte však medzi ′′ nich ale túto podstatu máte veľmi ukotvenú a rozvinutú.
Vaša tvorivá energia, ktorá sa teraz začína prejavovať, je veľmi silná, preto sledujte proces a pomaly vyhadzujte energiu na plnohodnotné rozvinutie. Budú sa diať veci!
Čo sa týka vzťahu s manželom. Záleží na tom, ako si to obaja nastavíte. Netlačte sa do ničoho a hľadajte spôsoby, ako urobiť oboch šťastnými nie len jeden. Čo sa týka sexuality, má to veľa spoločného s prijatím seba samého. Keď sa vám podarí spojiť sa úplne so sebou, v tejto oblasti sa uvoľnia bloky. Ale do ničoho sa netlač, nechaj všetko plynúť. Buďte sami sebou vo všetkých aspektoch tu. Precíťte udalosti, situácie, ľudí a hodnoťte, čo je pre vás správne a čo chcete v tej chvíli vytvoriť. Niekedy treba stáť silno vo svojej moci a povedať NIE a niekedy treba ukázať svoju silu a nebáť sa ľudí s nízkym nastavením, ktorí by vám možno chceli ublížiť.
Miláčik môj zlatý neboj sa ničoho. Všetko sa teraz na dobre obracia. Hoci ľudia si nemyslia, že žijú v najhoršej dobe. Teraz sa zameriavate na svoj proces obnovy a rekalibrácie a potom sa budete naplno realizovať tu na Zemi. Nezaoberáte sa ničím, ale nič nevedie. Venujete sa len veciam, ktoré vás bavia a týkajú sa vás a vašich najbližších. Ostatní pozorujú z diaľky a pustia svoje štruktúry, nezaoberajú sa vecami bolestivými a emotívnymi, ktoré neovplyvňujú. Ak ti bolesť príde do srdca, ži ju a opusti ju / uvoľni ju. Nevzdávajte sa bytostí plných strachu, inak nemôžu. Stojte pevne vo svojich nastaveniach a dajte pokoj okoliu.
′′ Teraz spievame anjelské piesne, aleluja, aby sme vám pripomenuli, odkiaľ pochádzate, našu vzácnu esenciu so zlatými krídlami. Hráme harfy a flauty a tancujeme v ozubení radosti a lásky, aby sme vám pripomenuli váš osud. Do najvyšších výšin, ktoré ťa teraz berieme, aby si nás dýchal a stal sa nami. Jediné, čo potrebujete, je váš zámer sa plne spojiť a my sme tam a vy ste tam. Aleluja, sme šťastní, radi vás nájdeme….”

zdroj: https://www.facebook.com/1092447818/posts/10219144301413711/?d=n

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Zuzana
18. marca 2021 18:38

Presne toto som potrebovala vedieť🤗 potrebujem zapracovať na prijatí seba samej. Ďakujem💟🙏🙏

Jana
Jana
16. marca 2021 23:19

Dnes tu máte dva krásne príspevky o čistej láske a med posteliach, ktoré omladnu a vyliečia aj staré telá 😍 mala som túto noc veľmi živý sen ❤️ milovala som sa s úžasným krásnym mužom a splodili sme dieťa 😍 a ja som sa nesmierne tešila, ako si opäť vychutnam dieťatko a omladnem ❤️ a tak sa stan 🙏 amen ❤️❤️❤️

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x