Technológia fialového lúča

Fialový lúč pôvodne vyvinul slávny vedec Nikola Tesla.

 Technológia fialového lúča Teslovej cievky vytvára ozón prenikajúci do pokožky, môže pôsobiť ako dezinfekčný prostriedok v bunkách tela.

 Výskum ukázal, že ozón zabíja CoVid19 v bunkách.

 Forma ľahkého dezinfekčného prostriedku.

 Spoločnosť Tesla koncom 18. a začiatkom 20. storočia úspešne experimentovala s chorobami a omladením ozónom.  V 20. a 30. rokoch sa v nemocniciach, na klinikách a v sanatóriách využívala kyslíková zónová terapia.

 V druhej polovici 20. storočia začali farmaceutické spoločnosti znevažovať všetky elektroliečby, pretože liek zameraný na lieky nastupoval na základe správy Flexner Report, ktorá okrem smrtiacej alopatie zakazovala okrem výučby aj všetko na lekárskych fakultách.

 Tesla tušil, že keďže jeho vysoko potencionálne prúdy môžu byť do tela neškodne prenesené: „tieto prúdy by sa mohli hodiť na elektroliečebné účely“.

 Experimentoval na sebe.

 Keď Tesla zrazil v uliciach newyorský taxík, nedopravil sa k lekárom, ale odvliekol sa do svojej hotelovej izby, kde sa v ústraní a pomocou vlastnej elektroterapie zotavil zo svojich zlomenín  a pomliaždeniny.

 Nikdy si nenechal patentovať elektroliečbu, ale v roku 1891 začal publikovať svoje pozorovania v odborných časopisoch a o sedem rokov neskôr nájdeme Teslu, ktorá prednáša pred Americkou elektroliečebnou asociáciou a v ktorej podrobne kreslí prístroj Violet Ray, ktorý na tento účel vynašiel,  ktorá obsahovala Teslovu cievku.

 Fialový lúč nakoniec zakázal falošný lekár poverený spoločnosťou Rockefellers & Carnegies menom Abraham Flexner.

 V jeho Flexnerovej správe z roku 1910 sa pripravil pôdu pre farmaceutické výrobky a alopatiu s mnohými alternatívnymi spôsobmi liečenia považovanými za „šarlatánske“, čím sa odobrala certifikácia AMA zo škôl, ktoré učili tieto terapie, a ničili sa lekári, ktorí ich používali.  USA sú jedinou krajinou na svete, kde je ozónová terapia a elektroterapia „zakázané“.

 Cez Leroy Springett

 Pred niekoľkými dňami bol vytvorený patent.

 Healight má potenciál liečiť všetky vírusové infekcie.

 Nikto nebude čoskoro potrebovať veľké farmaceutické vakcíny.

 Pozri priložený patent:

https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/1385818/000165495420004215/aytu_ex991.htm

 Tiež:

https://vitalitymagazine.com/article/the-vital-light-of-nikola-tesla-healing-power-of-ultraviolet-light/amp/

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Raamil
Raamil
20. mája 2021 21:27

Kto nechce vyrábať a zháňať “prístroj”. Samozrejme všetci s intuíciou vedia, že funguje. Ale týchto princípov je to odhalených na Zemi na tísíce. Práve vnútorne vidím asi 3400-3600 rôznych princípov týchto prístrojov.

Takže k veci: použite Haritaki powder (cena na 1 a 1/2 týždňa cca. 12eur) a získate viac než z tých tisíciek prístrojov.

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x