Rusko po pitve uskutocnilo veľký objav

Rusko po pitve na smrť Covid-19  uskutočnil veľký objav.  Rusko je prvou krajinou na svete, ktorá rozoberá mŕtve telá Covid-19 a po dôkladnom vyšetrení sa zistilo, že Covid NEEXISTUJE AKO VÍRUS.  

 Je to GLOBÁLNY PODVOD.  „Ľudia zomierajú na„ rozšírené elektromagnetické žiarenie (jed) “. Lekári v Rusku porušujú zákon Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorý neumožňuje pitvy ľudí, ktorí zomreli na Covid-19.

Neskôr sa za vedecký objav nedá považovať vírus, ale baktérie, ktoré spôsobujú smrť a vedú k tvorbe krvných zrazenín v žilách a nervoch, ktoré spôsobujú smrť pacienta v dôsledku tejto baktérie.  Rusko porazilo vírus a povedalo: „Nie je nič iné ako zrážanie krvných ciev (trombóza) a liečebná metóda je neporušená“.

 Antibiotiká Protizápalové tablety a príjem antikoagulancií (aspirín).  Znamená to, že sa choroba dá vyliečiť, túto  správu pre svet pripravili ruskí lekári pitvou. Podľa ďalších ruských vedcov sa nikdy nepoužili ventilátory a jednotky ICU (UCI).  Protokoly k tomu už boli zverejnené v Rusku.  ČÍNA už vedela, ale nikdy nezverejnila svoju správu. 

 Zdieľajte tieto informácie so svojou rodinou, susedmi, priateľmi, priateľmi, pracovnými kolegami, aby sa mohli dostať zo strachu z Covid-19 a pochopiť, že nejde o vírus, ale sú to jednoducho vystavené baktérie, ktoré produkujú 5G lúče.  Príčinou je ublíženie ľuďom s veľmi nízkou imunitou.  Toto žiarenie tiež spôsobuje zápal a hypoxiu.

 Tí, ktorí sú obeťami, by mali užiť  Paracetamol 650 mg.  Pretože je dokázané, že Covid-19 spôsobuje zrážanie krvi, vedie u ľudí k trombóze a preto, že krvné zrazeniny v žilách, a preto mozog, srdce a pľúca nemôžu okysličovať, čo sťažuje dýchanie a ľuďom rýchlo zomiera  nedostatok energie na dýchanie.

 Lekári v Rusku neposlúchli protokol WHO a rozrezali mŕtve telá na mŕtvolách Covid-19.  Lekári otvorili ruky, nohy a ďalšie časti tela a po správnom vyšetrení si všimli, že krvné cievy a žily naplnené zrazeninami, ktoré normálne bránili prietoku krvi, a tiež znižovali prietok kyslíka v tele, čo spôsobilo smrť pacienta.

 Po správach z tejto štúdie ruské ministerstvo zdravotníctva zmenilo protokol liečby liekom Covid-19 a svojim pozitívnym pacientom podalo aspirín-100 mg a začalo podávať Empromak.  Výsledkom bolo, že sa pacienti začali zotavovať a začalo sa zlepšovať ich zdravie.  Ruské ministerstvo zdravotníctva prepustilo a poslalo domov viac ako 14 000 pacientov za jeden deň.  Zdroj: Ruské ministerstvo zdravotníctva .. Sandy Steen

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4.9 8 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Jozef Málik
Jozef Málik
19. novembra 2021 8:38

Čo v takom pripade, keď som alergický na Acylpirín, Superpirin, Anopirin a na všetky lieky ktoré obsahujú hlavnú zlozku Acylpirinu ?

Alica Burzíková
Alica Burzíková
18. mája 2021 17:51

Super nie som lekár, všetko o Covide som si prečítala a pochopila som že tým veľmi bohatým ide len o kontrolu ľudstva aj jeho zníženie. Prekonalo som ho v roku 2019, len sa to netestovalo, ale podľa príznakov neskôr ako ich uviedli. Liečila som sa paracetamolom 500 a to som chronický chorá a mám aj autoimunné enemocnenie a som tu.

Johanes klaiderson
Johanes klaiderson
15. mája 2021 8:19

Vakcína nikdy na Covid nebude !!! Netreba nám žiadnu vakcínu !!! Treba nám lieky !
Očkuju len zdravých !! a tí sa potom nakazia a roznašajú Civid nákazu !
mRNA je uprava našej DNA !
Imunitu na Covid nikdy nezískate !!
Preto sa politici liečia ivermektínom !!!
Prečo ľudia umieraju po vakcíne a chorejú ??
Vakcína na Covid nikdy nebude lebo je to mechanický problém v našom tele !
Už to tu odborníci pred niekoľkými rokmi vysvetľovali , Ako Sa chová SARS s Covidove mikro bakterie ! nie vírusy !
Maju obal a v našom tele sa obalia tukom a hlienom aby ich naše bunky nevideli ! Naše telo Covid registuje len na vylučkoch Covidu.
Preto TRUMP verejne povedal : Dajte ľuďom čistiaci prostriedok a budu zdravý !
To má aj Ivermektín , Acylpirín a ďalšie overene lieky na Covid !
Zdá sa ,že aj vakciny na Covid pomáhajú ., Áno scitlivia našu imunitu zmenia RNA a po 2 -7 rokoch sa imunita zvrhne proti vám a ostanete invalid alebo smrť !
Niekto hneď po vakcinacii ma potiaže alebo umrie !
V Norsku za to iste obdobie zomrelo na Covid 700 ľudí !!!
A na Slovensku 11 000 zavraždených ľudí , lebo im lekári nepodali ivermektín a ine na Covid lieky !!!

Preč od očkovaných na Covid mRNA vakcinami :
Tato genová mRNA terapie způsobuje, že vaše tělo vytváří spike proteiny. Jde o obrovský pokus na lidech, nikdy předtím se toto nestalo, ve skutečnosti vakcína mění lidskou strukturu těla. Proces začíná v lidském těle a nezastaví se. Spike proteiny se dostávají ven skrze dech a póry a jsou nebezpečné pro lidské tkáně a nakažuji okolo sebe lidí . Způsobují rúzne zdravotní problémy aj s plodností aj neplodnost.
Za tie vraždy je zopovedná vláda , koaličný poslanci aj zdravotníci !

Zlá správa
Zlou správou pre svet ale je, že takéto skúšanie Ivermektinu prichádza až takmer rok po tom, ako sa zistilo, že ivermektín má silné antivirálne účinky. Bolo to na jar minulého roka, keď liečivo dokázalo v skúmavke rýchlo neutralizovať vírus Sars-Cov-2.

Teraz sa dokázalo na hromadnom očkovaní na Izraeli , že vakcina nepomáha , len zhoršuje zdravie ľudí a smrť! ! Dr. J.K.

viktor
viktor
3. mája 2021 21:09

Ono by aj odpovedal ten prudký nárast úmrtí na Kovid19 u nás od októbra 2020, kedy sa u nás začali zavádzať 5G siete.

naniona
naniona
18. apríla 2021 19:00

Mna by potom ale zaujimalo preco rusi vakcinuju Sputnikom kedze covid je podvod???? Nedava mi to zmysel ak noekto vie poprosim vysvetlit dakujem

Edita Fefe
Edita Fede(@edita-fefe)
1. mája 2021 10:07
Odpovedať  naniona

Tady v podstatě nejde o vakciny. Ale o boj mezi dobrem a zlem. Západní vakciny mají zabíjet a ovládat a ta ruská, mám pocit, je již dávno vyzkoušena a prověřená a dlouho používaná na koronaviry ve vojsku. Proto prosazování Sputniku ve státě je důležité. Je to známkou toho, ze v daném state deep state prohrává.

Ludovit
Ludovit
18. januára 2022 20:12
Odpovedať  Edita Fede

Vojaci dostávali Sputnik už v 1986 do jedného – celá VZ

Mária
Mária
17. apríla 2021 10:42

Verím,ruskí vedci sú špička na svete!

FeskulinVano
FeskulinVano
21. marca 2021 15:50

Už je toho toľko, že človek nevie komu má veriť a čo je skutočne pravda. Ja verím Rusom, lebo západ len hra svoju hru na udržanie rešpektu vo svete, ktorý sa každým dňom znižuje. Všetko je o biznise.

jana
jana
17. marca 2021 20:35

Bože, kedy to už pochopia aj ostatní? ……

Eva
Eva
17. marca 2021 18:53

Nemožem tomu uveriť. Ale dúfam v to. Každopádně virus Covid 19 by mal existovať, lebo dr. Peková o ňom niečo vie, vyjadrovala sa k nemu ako k umele vytvorenému a to može dosť ťažko bez existencie vírusu. Tiež k tej pitve: Že by Rusovia boli jediní, ktorí by sa nebáli neposlúchnuť WHO? Čo Maďari a Poliaci? Tí sú tiež pomerne nezávislí.

Peter
Peter
29. marca 2021 11:43
Odpovedať  Eva

okrem iného sa Peková vyjadrila aj v tom zmysle, že do dnešného dňa nikto na planéte nedokázal verifikovať žiaden vírus. no a dôvod, prečo zaberá obyčajný ivermektín a nie sračky ako remdesvir je uždúfajme každému úplne jasný

Lubi
Lubi
30. apríla 2021 12:55
Odpovedať  Eva

Aj u nas sa robili pitvy s rovnakým výsledkom.

Ludovit
Ludovit
18. januára 2022 20:18
Odpovedať  Lubi

Taktiež v Taliansku a Nemecku pitvy dokazovali pravdu !
Vakcíny – nevakcíny zabijaky aké tu ešte nikdy neboli ! ! !

14
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x