Sme tu vytvoriť novú históriu, nie ju opakovať

Obraciam skvelý resetovací program hore nohami.  

 Naša pravda – nie ich pravda – je jediná vakcína, ktorú skutočne potrebujeme.  Vakcína proti monopolizovanému rozprávaniu o svete monopolu na všetko.

 To znamená, že moc, možnosť využívať a vlastniť plody života a zeme sa vráti ľuďom.  Znamená to, že ľuďom sa vráti ich sloboda.  Sloboda nášho vlastného tela, ktorú sa nám snažia odobrať, sloboda stretávania sa a komunikácie s každým s kým chceme, a o všetkom, čo chceme, čo sa nám tiež snažia zobrať, a sloboda žiť, milovať a  byť šťastný s ostatnými ľuďmi (čoho sa najviac obávajú, pretože to dokazuje, že ich nikto nepotrebuje a že nemajú zákonnú legitimáciu, a tiež to dokazuje, že my ľudia si môžeme sami vládnuť) sa ľuďom vráti.

 Je to veľa práce, ktorú už vykonali.  Chcú nahradiť Boha súkromnou dogmatickou ideológiou, ktorú vlastnia a ktorá vytvára všetko, čo chcú, aby boli stvorení.  Táto ideológia predstavuje súbor štatistických autorov, ktorí píšu každú štatistiku, ktorú chcú, aby napísali.  Volajú to veda a zaplatili veľa peňazí, aby to vyzeralo čo najvážnejšie.

 Áno, veda je iba produkt, ktorý si môžete kúpiť a objednať ako cheeseburger s paradajkami alebo bez nich.

 Rozdiel je iba v cene.  Vedci neprodukujú pravdu, vyrábajú peniaze pre seba a spoločnosti, pre ktoré pracujú.

 Veda nie je o realite, ale o modeloch.  Modely, ktoré fungujú a existujú iba v dokonalých podmienkach, čo je obrazovka alebo kúsok papiera.  Dokonalý stav neexistuje v neustále sa meniacej realite.  Realita je ako rieka, ktorá nikdy nie je rovnaká.

 Realitu poznáte, iba keď plávate v tej rieke, ale oni nemôžu plávať, takže nevedia, čo je realita, ale vlastnia obrazovky a noviny a autori štatistík, takže sa nám snažia povedať, že obrazovky a  papiere a údaje, ktoré sú, sú pravdou.  To je lož.  Papier je iba papier.

 Najprv je teda potrebné rozpoznať, čo sú autori štatistík: iba autori príbehu, ktorý bol objednaný a zaplatený, a že jedinou mocou, ktorú majú, je sila papiera, ktorá nie je ničím.

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x