Anunnaki

ANUNNAKI

Ich domovským svetom je planéta Nibiru, ktorá sa nachádza v paralelnej dimenzii a portál k nej je v oblasti Orionu. Nibiru obieha okolo dvoch hviezd, hlavná z nich sa volá Immaru.

Anunnakovia znamená “podobní človeku”. Ich pôvodné meno bolo Ptál a zmenili si ho potom, čo upravili svoj vzhľad na viac humanoidný.

V galaxii sú samostatným hybridným druhom Reptilian-Grey.

Dosahujú výšku 2,5 metra, sú svalnatí, nemajú vlasy a majú bielu pokožku, sú studenokrvní a rozmnožujú vajciami.

Ich spoločnosť je veľmi štrukturovaná a ženy v nej hrajú dôležitú úlohu. Sú veľmi pokročilí v genetickom inžinierstve a v podmanených svetoch menia genetiku druhov, za účelom vytvorenia servilnej rasy, ktoré bude plniť ich predstavy kdekoľvek v galaxii, čím v celej galaxii vytvárajú veľký genetický zmätok.

Na Zemi vládli v Sumere a v Egypte a ich vládnutie sprevádzalo zavádzanie nových pravidiel.

Anunnaki majú odveké nezhody s Lýranmi, ale aj s Ciakahrriánmi. Rovnako ako Ciakahr majú podmanenú rasu Solipsi Rai.

Ešte predtým než Zem oficiálne opustili, upravili ľudskú genetiku a znížili tak úroveň vedomia pozemšťanov. Ale aj po opustení Zeme zostala skupina elitných Anunnaki v podzemí a sú súčasťou vojensko-priemyselného mimozemského komplexu. V súčasnosti majú s Ciakahrr uzavreté dohody o riadení a manipulovaní ľudí, ale zároveň s nimi súperia o vlastníctvo planéty.

Anunnaki majú svoje početné kolónie rozptýlené po celej galaxii. Jedna z nich sa nachádza v hviezdnom systéme Aldebaran (Jada) v súhvezdí Býka a svoju planétu nazývajú “Základňa 361”. Janosiáni sú exilovou kolóniu z planéty Janos, ktorá bola zničená pri ich vojne s Maytrou a nachádzala sa v našom hviezdnom systéme medzi Marsom a Jupiterom. Janosiáni používajú stále svoj sumerský jazyk a správy v ňom odovzdávali aj Márii Orsic, ktorá bola v styku s nacistami.

Isiri

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/1325024107952957/permalink/1330031164118918/

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
pan VK
pan VK
12. novembra 2021 14:48

Taky som pocul vela o Elohim namisto Nephilim. Otazkou zostava jestli su vuči nam pratelsky či nepratelsky a ako vyzeraju. Su to reptiliani nebo ako ludi vypadajuci humanoidi?? Okolo toho existuju stovky teorii..

Iveta Gajdosova
iveta(@iveta-gajdosova)
18. marca 2021 18:53

pri anunnaki treba rozlisovat dve rasy. anunnaki elohim a anunnakmi nefilim. zrejme sa pise o anunnaki nefilim. ti by po dohode z anunnaki elohim opustili zem, s dohodou ze sa tu uz nevratia. namiesto nich obsadili zem ine temne rasy, ked uz zem nebola pod elohim ochranou.

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x