Benjamin Fulford 15.3.21

BENJAMIN FULFORD, 15.3.21
Útok na vedenie chazarskej mafie zintenzívňuje

Chazarská mafia, ako sú členovia Habsburgovcov a ich prívrženci, ako napríklad Klaus Schwab svetových ekonomických fašistov, Mossad (a iné zdroje to tvrdia), súhlasí aj s tým, že minister zločinu Benjamin Netanjahu bol popravený za vojnové zločiny a masové vražedné útoky Japonská jadrová elektráreň vo Fukušime 11 marca 2011. Aby sme pochopili, aká historická je táto udalosť, musíme sa vrátiť k Mojžišovým desiatim prikázaniam, ktoré prijal od Boha. Problémom sú prvé štyri z týchto prikázaní, ktoré prikazujú, že ′′ Ja ′′ som tvoj Pán, tvoj Boh. ′′ Nebudeš sa klaňať a mať iných bohov a nezneužívaš meno Pána “. Ale tento Boh je ten, kto žiada platby v zlate, striebre, vonnom oleji, červeno farbenej ovčej kože. Tento ′′ Boh ′′ v skutočnosti celý čas vytvorila skupina, ktorá skrývala systém totality za koncepciu Boha. Dôvod, prečo žiadali, aby sa z nich nevytvorili žiadne modly ani nič podobné, bol ten, že nechceli, aby ľudia zistili, že Boh je len veľa ľudí tvoriacich elitu. Boli to čarodejníci za oponou. Inými slovami, tajomstvo je nevyhnutné pre ich systém vlády. Nepopierame však existenciu božskej iskry ani skutočného Stvoriteľa. Toto tvrdenie nám odhaľuje, že západní monoteistickí bohovia (Allah, Yahweh, Boh atď.) boli a sú kamufláž pre skupinu vlastníkov ľudských otrokov.
Táto skupina má svojho tajného lídra známeho ako Pindar, ktorý je ich absolútnym vládcom a hrá rolu Boha. Pamätám si, že títo ľudia mi hovorili, že Boh neexistuje a že Boh je ON, keď ma prvýkrát požiadali, aby som sa k nim pridal v ich genocídnych plá Nezabúdajte, že svetové náboženstvo pochádza z latinského zväzku alebo sa spája v jednom objeme alebo fascii a preto pochádza od slova fašizmus. Dnešné vedenie týchto fašistických totalitárov sa teraz zúfalo snaží udržať sa pri moci a svojou falošnou pandémiou núti ľudí brať vakcíny na zmenu génov a to vykorenenie slabých v zombie apokalypse a tí, ktorí prežijú vakcínu dlho, budú domestikovaní .
Jeden z ich hlavných prívržencov Henry Kissinger raz povedal, že ich cieľom je, aby sa proti nim postavili obyčajní ľudia, ako v ovciach proti sedliakovi Bohužiaľ pre nich títo ′′ budúci ′′ vládcovia farmy ľudí a zvierat nikdy nečakali, že sa proti nim obrátia ich strážne psy, vojenské, západné, spravodajské agentúry. Presne to sa deje teraz, ako uvidíme nižšie. Napríklad minulý týždeň sme dostali podrobnú správu nemeckej tajnej služby o tom, kto a kde presne sú lídri tejto fašistickej skupiny. V hodinovej audio nahrávke na odkaze nižšie sa Michael McKibben z Leader Technologies a jeho skupina výskumníkov hlboko ponorili do dejín a línie ′′ Svetového ekonomického fóra “, Klaus Schwab a jeho majstri. Toto je skutočná správa plná použiteľných informácií na základe mesiacov výskumu v archívoch papiera a iných informačných zdrojov Https://forbiddenknowledgetv.net/klaus-schwab-and-the-fourth-reich/
Hlavnou lekciou zo všetkých predložených informácií je, že európske kráľovské rodiny vrátane kráľovnej Alžbety, Habsburgovcov a španielskych kráľov a iných ′′ elít ′′ veria, že sú potomkami Ježiša Krista. Veria, že je ich ′′ Bohom ′′ osud ovládať ľudstvo z Jeruzalema. Hlavným nástrojom ich vlády je Banka pre medzinárodné platby, BIS a kontrolu nad vytváraním a distribúciou ′′ meny ′′ ako aj ovládaním väčšiny nadnárodných korporácií. Túto skupinu spájajú veľké dlhodobé plány, ako je nekonečná ′′ vojna proti terorizmu ′′ či pandémia COVID-19, ktorá má tendenciu ′′ chrániť ovce “. Potom zrazu rozdeľujú veľké finančné zdroje svojich prívržencov, aby podplatili všetky dôležité politiky, reklamu na mediálne osobnosti. S cieľom predĺžiť svoje plány prinášajú do tohto ′′ obchodovania s akciami Airlines pred novembrom 9. ′′ je toho dobrým príkladom.
V posledných rokoch sa títo tyrani medzi sebou hádali, kto dostane Mesiášove miesto a zohrá ústrednú úlohu v ich plánovanej, fašistickej ′′ New World Poriadku “. Britskí monarchovia obhajovali princa Williama, aby zohral túto úlohu. Talianski fašisti organizovaní v posteli P3 propagujú jednotlivca menom Marco Di Mauro, ktorý je zjavne charizmatický talian so stigmou. Na tomto projekte sa podieľalo viacero diktátorov vrátane popravených špičkových nacistov George Bush st. A potomok Davida Rockefellera, ktorého poznala prezývka Supreme Rockefeller. Moslimovia tiež hľadali niekoho, kto by zohral úlohu Mahdiho alebo Mesiáša na zoznam New Age. Čo všetci títo ′′ ľudia ′′ nepochopili je, že zvyšok sveta sa nevyhnutne prebúdza a už nebude nasledovať svoje plány na zotročenie. Kolaps ich ′′ pandémie ′′ Covidu-19 je veľmi dobrým príkladom toho, ako sa už rozpadá ich schopnosť strážiť ľudstvo. Tento plán bol realizovaný v predstihu koncom roka 2019 po tom, ako bolo jasné, že ázijské národy ich už nebudú financovať. Najpozoruhodnejšie je, že ich pôvodný pokus využiť elektromagnetické útoky 5 G na spôsobenie hromadného úmrtia a následné pripísanie týchto úmrtí na koronavírus bol neutralizovaný. Pripomíname, aby ste videli túto detailnú prezentáciu, ktorá ukazuje, ako počiatočné ohnisko koronavírusu takmer presne súviselo so spustením 5 G sietí po celom svete. https://www.5gexposed.com/wp-content/uploads/2020/04/Study-of-correlation-coronavirus-5G-Bartomeu-Payeras-i-Cifre.pdf Čo sa stalo je, že 5 G siete boli takmer okamžite zatvorené, preto je úmrtnosť tohto takzvaného vírusu rovnaká ako úmrtnosť predpandemickej úmrtnosti v bežnej populácii. Napríklad minulý týždeň volal lekár pracujúci v nemocnici KKR v Japonsku, že všetky takzvané prípady Covidu-19 v Japonsku boli v nemocniciach KKR a že všetci pacienti, ktorých videl, sú obeťami elektromagnetického útoku, nie Vírus.

zdroj:https://benjaminfulford.net/

https://www.facebook.com/100027649267999/posts/772231440375158/?d=n

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x