Opúšťame Matrix

“Matrix je systém, Neo. A ten systém je náš nepriateľ. Keď si vo vnútri a rozhliadneš sa, čo vidíš? Obchodníkov, učiteľov, právnikov, robotníkov. Týchto ľudí a ich mozgy chceme zachrániť, ale do tej doby sú všetci súčasťou systému a to z nich robí našich nepriateľov. Hlavne si uvedom, že väčšina nie je na odpojenie pripravená. Mnohí z nich sú tak úplne na systéme závislí, že budú ochotní ho brániť.”
(Z filmu Matrix)

Opúšťame Matrix …

Keď sa starý Matrix pomaly rozmotáva pred našimi očami, ľudský druh dospel do rozhodujúceho bodu. Ukázalo sa celkom zreteľné oddelenie medzi zlou a dobrou agendou. Od samého začiatku, čo naši kontrolóri založili obchod na Zemi, to bol chlieb a hry.

Toto príslovie pochádza z doby, keď sa mocná Rímska ríša ujala moci. To znamená, že rímska vláda udržiavala obyvateľstvo šťastné a ľahostajné distribúciou bezplatného jedla a predstavovaním obrovských okuliarov. Znie to povedome? Ale voľba je skutočne naša a vždy bola. Chcete žiť v pekle Matrixu alebo v nebi Eden?

Všetci máme slobodnú vôľu, ale ak používame všetku svoju energiu na podporu Matice, vaša slobodná vôľa je neplatná. Geniálny trik podvodu. Matrix závisí od príspevku negatívnej energie každého človeka k tomu, aby sa každý deň znovu vytvorila.

Touto negatívnou energiou sú emócie, emócie založené na strachu. Tieto elity, globálni kontrolóri, nechcú, aby sme uspeli odtrhnutím a dosiahnutím osobnej slobody. Pozerajú sa na ľudský druh dosahujúci osobnú slobodu ako vírus vo svojom drahom Matrixe.

Snažia sa čo najviac udržať v tajnosti pravdu, že tento Matrix, v ktorom sme nútení žiť, nie je nič iné ako holografická hra, ktorá živí nižšie vedomie strachu.

Dráma starého Matrixu je dokonalým trikom, ako nás udržať pri zemi. Vaše účty, poistenie, dlhy, politika atď. sú založené na strachu, a preto podporujú Matrix.

Kontrolóri v zásade vtrhli do Edenu a nainštalovali do nášho vedomia klamný program založený na strachu a stali sa vrcholom každej hierarchie, zatiaľ čo ľudský druh zostupoval čoraz hlbšie do hustoty temnoty. To znamená, že vyššie vedomie ľudskej populácie už nemohlo komunikovať s nižším stavom bezvedomia na základe strachu, ktorým sme sa stali.

Hovorilo sa nám prostredníctvom mýtu, že Eden bol legendárnym miestom a ľudská rasa k nemu nedisponovala prístupom, pretože sme zhrešili. Namiesto toho sme boli naprogramovaní tak, aby sme žili v medziach Matice vytvorenej týmito ovládačmi.

V našej minulosti bol každý, kto učil slobodu, oslobodenie a osobnú zvrchovanosť, odstránený zo Zeme, čím sa zastavila nákaza šírenia slobody a oslobodenia. Títo ovládači nám vzali spojenie so Zemou a našu úctu k životu.

Sociálna štruktúra Matice je ťažká a strnulá a Avatari, pracovníci Svetla, sú ako lámače ľadu, ktoré prerezávajú ľadovce Matice. Ľad sa začína rozpadávať a topiť sa a pretože voda je vo vyššom vibračnom stave, potom stúpa frekvencia ľadu. Začíname si pamätať, že máme moc vytvárať svety!

Pre všetkých, čo vidíte 1111 …
Je to vchod do novej reality stráženej anjelmi, sprievodcami atď. To znamená, že ste pripravení držať túto novú vibráciu Edenu. Pre tých z vás, ktorí držíte túto frekvenciu, ste tí, ktorí menia túto Maticu z existencie strachu na existenciu lásky a hojnosti. Nikto iný to neurobí.

Vy ste zodpovední za vytváranie Edenu. Keď začnete uvoľňovať drámu a strach z tohto 3D cirkusu, žijete vo vyššom stave vedomia. Pamätajte, že nie ste zodpovední za výber ostatných. Sledujeme kolaps tejto Matice z dôvodu zvyšovania frekvencie, ktoré mnohí dosahujú prostredníctvom svojej slobodnej vôle. Tí, ktorí sa rozhodli vzdorovať, idú iba svojou cestou a verte mi, že budú žiť svojim výtvorom.

Nová matica …

Matrix je mriežkový systém, ktorý poskytuje svetlo potrebné na udržanie fyzickej reprezentácie vedomia v ľudskom tele. Maticu na Zemi uniesli tí, ktorí nás ovládali tisícročia frekvenčnou technológiou a zmenami v ľudskom tele manipuláciou s DNA.

Táto nová matica, do ktorej vstupujeme, umožňuje ľudskému telu fyzicky stúpať v realite vyššieho rozmeru. Pracovníci svetla a galaktický zásah prinášajú túto novú mriežku, zatiaľ čo tá stará sa pomaly rozpúšťa. Ľudia, ktorí sú na ceste Vzostupu, sa naladili na túto Novú maticu. Táto Nová matica bude mať v zásade lepšie brány firewall, takže je menej pravdepodobné, že dôjde k jej hacknutiu.

Keď vznikal starý Matrix, zostali nejaké detaily vynechané. Keď bola Zem naočkovaná ľudskou rasou, naši tvorcovia (Plejáďania) opustili našu planétu, aby rástla a vyvíjala sa popri iných projektoch. Jedného dňa títo tvorcovia zistili, že bola unesená Zem a ľudská rasa. Trvalo dlho, kým prišli na to, ako sa to stalo, pretože oni mohli vidieť iba to, čo videli ľudia, zatiaľ čo do programu zasahovali svojou slobodnou vôľou. Ako programátori boli tiež schopní nahliadnuť do budúcnosti a vidieť možné výsledky spoluvytvárania pomocou nášho programu slobodnej vôle. Boli znepokojení, keď videli, že takmer každý výsledok vedie k zničeniu ich stvorenia.

Tááák, toto je dôvod, prečo sa začal proces inkarnácie s dušami z pôvodnej Matice. Pamätáte si moje príspevky o Pangea, Lemuria a Atlantis? Znamená to, že všetko, čo sa teraz deje, sa všetko spája späť s našim pôvodným výsevom Zeme … Všetko sa spája!

Naši tvorcovia začali skúmať, čo sa stalo, takže pomocou inkarnácií pôvodnej Matice budú lineárnym časom zodpovedať týmto pôvodným tvorcom. Je to niečo, čo niektorí z nás práve robia, a vy si to ani neuvedomujete. Údaje o všetkých myšlienkach, emóciách a skúsenostiach, ktoré s okolitým svetom máme, sa posielajú späť našim sprievodcom, ktorí sú veľmi pokročilými bytosťami z veľmi vyspelých civilizácií.

Títo naši tvorcovia zistili, že sa používa čierna mágia. Použitie programovania veľmi nízkych a negatívnych frekvencií na našom podprahovom vedomí prostriedkami strachu. Zistili tiež, že fyzické zmeny tela bránili ľuďom v pokroku ako druhu a boli viac zamerané na otroctvo. To znamená, zničujúca manipulácia s DNA, ktorá sa nám stala. Prebiehala slučka reinkarnácií a ľudský druh si už nemohol spomenúť na svoje minulé životy a na to, že boli všetci spojení navzájom a svojim Zdrojom.

Mnoho z týchto pôvodných pracovníkov mriežky pôvodnej Matice sa inkarnovalo do našej súčasnej reality ako pracovníci svetla. Takže keď počujete ľudí a ja som jeden z nich, ktorý vám povie, že sme z Plejáďanskej línie, Arkturiánskej línie, Lyronu, Adromedanu atď., je to tak z toho dôvodu. SME VŠETCI HYBRIDI !!! Všetko spája svet! Ich účelom je prebudiť seba a ľudstvo z tejto starej Matice a týmto spôsobom kolektívne posúvajú ľudstvo do Novej Matice, aby sa všetci naladili. Mnoho ľudí nesie kódy tejto Novej Matice a keď sa budujú, vytvárajú cestu pre celé ľudstvo k tejto vyššej realite.

Veľa ľudí robí vedomé rozhodnutie, že namiesto strachu bude vibrovať vo frekvencii lásky. To je hlavný krok! DNA, ktorú nosíme, má všetky kódy všetkého, čo sme zažili v našich minulých, súčasných i budúcich životoch. Ako vidíme v dnešnom svete, starý program sa pokazí. Hovorí sa, že to, čo sa deje v našej realite, sa ešte nikdy nestalo … Prechod z jedného hologramu na druhý v takomto fyzickom stave. Bol testovaný v softvéri na prediktívne programovanie a bolo to dosiahnuteľné. Znova viem, že to je pre mnohých ťažké pochopiť, ale ľudský druh je súčasťou Veľkého experimentu.

Kedykoľvek chceli programátori v minulosti urobiť zmenu, riadili sa pravidlom umožniť ukončenie cyklu a museli sa rozhodnúť, ktorá kataklyzmatická udalosť vyhladí ľudskú populáciu, pričom si nechala tie najlepšie exempláre, ktoré by nové zmeny priniesli. Atlantídu vyhladila voda, bude oheň ďalším znakom?

Tentokrát vystúpime v ľudskej podobe a rozhodneme sa, že si ju ponecháme alebo premeníme na formu ľahkého tela alebo použijeme kombináciu oboch. Mnoho z vás zažíva príznaky Vzostupu … horúčka, zimnica, vertigo, búšenie srdca, bolesti hlavy, intenzívne zvonenie v ušiach, príznaky podobné chrípke a mnoho ďalších bizarných príznakov, na ktoré lekári nemajú odpoveď.

Mnoho z nás sa pripojilo k tejto novej Matici na úrovni vedomia a pripojilo sa k nej počas spánku. Počas prebúdzania prinášame tieto geometrické kódy so sebou do tejto reality. To znamená, že fyzické telo teraz dobieha duchovné telo a mení sa na bunkovej úrovni. Toto sa postupne deje už mnoho rokov, ale kvôli zrýchlenej aktivite únoscov sa zrýchlil aj náš vzostup. Pretekanie a uzemnenie s touto vyššou frekvenciou je pri tejto transformácii veľmi dôležité. Pre túto prácu v sieti je tiež nevyhnutné naladiť sa na svoje viacrozmerné ja a na vedomosti a vhľad, ktoré s ním prichádzajú.

Naladenie na túto novú frekvenciu nám umožní zažiť novú holografickú realitu. Nakoniec budeme schopní prepnúť z nášho fyzického tela na naše ľahké telo späť do našej fyzickej formy. Budeme schopní manifestovať a de-manifestovať všetko do našej fyzickej reality, ktorá nám už neslúži ako betónové a elektrické vedenia atď. Voľná ​​energia udrží naše životné požiadavky a cestovanie bude oveľa jednoduchšie. Peňažný podnik bude minulosťou. Nakoniec bude mať človek nadľudské schopnosti. Ako skoro to dosiahneme jednotlivo a ako celok, je len na nás.

Prevzaté.

yentl

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x