Prepojenie Tesla Trump a prečo je to rozhodujúce pre budúcnosť.

Keby sme videli, čo sa deje s naším tímom Q vojenskej inteligencie, aby sme zabezpečili odchod ľudstva z Matrixu, boli by sme na pozore pred operáciou, vďaka ktorej by Indiana Jones vyzeral ako hra pre deti.

Všetko sa musí stať v poslednej možnej chvíli. všetko závisí od všetkého ostatného. Úlohou Trumpa v pláne je nastavenie fungovania americkej spoločnosti tak, ako bude fungovať na novom západe. Mike Pompeo rokuje s movými kľúčovými hráčmi na celom svete, takže v okamihu, keď ostatné národy uvidia prosperujúcu Ameriku bez FEDU čiže federálnej rezervy, budú sa môcť rýchlo pohnúť a prijať ten istý systém.

Čo ak každý úspech Q tímu bol možný vďaka tandemu Tesla Trump, ktoré sa začalo v hmýrivých 20 rokov v New your city?

The Tesla/Trump 'Time Travel' Miracle Explained ...


Pokiaľ ide o pána Teslu, bol to mladý, idealistický kresťan, ktorý žil v centre mesta New York. Ako chlapec Tesla počula o Niagarských vodopádoch. Jeho snom bolo ísť do Ameriky a využiť vodopády.

Známa verzia hovorí, že Tesla zomre bez spoločnosti, bez domova a osamelý v malej hotelovej izbe?
Poďme sa pozrieť, kde tesla žil v vhmýrivých 20. rokoch.
Bojujúci s hadmi pokrvných línií Thomasom Edisonom, ktorý mu bezočivo a beztrestne ukradol nejeden vynález a J. P. Morganom.
Rýchlo zistil, že musí prísť na spôsob, ako zabrániť tomu, aby sa im jeho technológia dostala do rúk.
V tajnosti svoje vynálezy držal pred nimi tak, že vynechal svoje grify navíjania cievok z jeho patentov. Samozrejme vedel, že v správnych rukách by jeho technológia mohla byť neoceniteľnou pomocou pre celé ľudstvo.

Tesla potreboval nájsť niekoho, kto by dokázal porozumieť tomu, čo ich bude učiť, a musí mať dôveru, že to bude vedieť replikovať. Tu do príbehu vstupuje John. G. Trump, jadrový strýko Donalda Trumpa, ako ho dnes prezývajú. Nasleduje veľmi hodnoverná teória založená na konkrétnych empirických dôkazoch. Tesla a John Trump sa stretli v NY. Ako sa ich priateľstvo rozvíjalo, Tesla učil Johna ako obnoviť svoje komplikované vinutia cievok pre jeho najpokročilejšie a potencionálne nebezpečné vynálezy. Potom ho zaškolil, ako používať časové cestovacie zariadenie. aby ho mohol cvičiť v používaní, Tesla zadal výstavbu hotela New Yorker.

New Yorker, el último hotel de Nikola Tesla | Destino Infinito

Nikola Tesla aj John G Trump sa podieľali na návrhu nového hotela. V skutočnosti to bol a zostáva jediný hotel, ktorý má vlastnú elektráreň postavenú priamo v suteréne, nie je to zvláštne? Hotel NY bol zariadením na cestovanie v čase. Pri úzkej spolupráci na náročnom stavebnom projekte sa Nikola a John G. obaja identifikovali ako vlastenci a prišli s geniálnym a nadpriemerným plánom.

Po dokončení hotelov to Nikola a John G. vyskúšali ionizáciou molekúl H2O v meste NY a ich premenou na neónovú akvatickú modrú oblohu uprostred hlbokej noci. Test, ktorý tím Q duplikoval v Projekt Modré nebo blueskies.
Viete si predstaviť, aké strašne povznášajúce a motivujúce bolo pre Teslu spoznať tvrdo pracujúceho a zanieteného študenta Johna G. Trumpa?

A vedomosť, že môže konečne zveriť niekomu informácie potrebné na záchranu ľudstva v budúcnosti. Počkajte, áno, patrioti Q vedia, že to je presne to, čo títo digitálni vojaci robia. Táto digitálna vojna a všetci tam vonku sú v bojovom poli digitálni vojaci.

Aj keď sa vám všetkým páči video alebo sa vám páči. Aj keď všetko, čo robíte, je prečítať si informácie. Q hnutie je z temnoty do svetla.
Čítanie a sledovanie skutočných informácií prebúdza viac svetla vo vás, pridávate tým vy sami svetlo v tejto realite.
Keď Tesla a John G videli úžasnú budúcnosť národa, ktorý milovali, prisahali, že urobia všetko, čo je v ich
silách, aby ľudstvo opustilo tento Matrix. Teraz je ten čas, keď sa to na základe ich sľubu úspešne vyriešilo. Našlo sa mnoho nami takmer nepochopiteľných božských riešení, aby sa ľudstvo zbavilo tohto matrixu.

Bez pomoci Johnom G Trumpom by Nikola Tesla na podporu ľudskosti nezmohol nič. V čase, keď FBI povolala John G. Trumpa na vyhodnotenie Teslovej dokumentácie „ich nová budúcnosť pre ľudstvo už fungovala“. a bola na dobrej ceste. Godspeed . Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
jana
jana
20. marca 2021 22:15

Úplne perfektne popísaná situácia – ďakujem Tungstene –
http://anatomiezivota.eu/podcast/194/2q2q-24/

jana
jana
20. marca 2021 22:06

teším sa na odhalenie tohto tajomstva pre celú verejnosť ….

Zuzana
20. marca 2021 15:38

Výborne to vymysleli🥳 a je teraz na nás aby sme to spoločne dotiahli do cieľa🙏🙏💟

3
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x