Posolstvo od Archanjela Michaela

Správa z vedomia, ktoré my ľudia nazývame archanjelom Michaelom a Nanebovzatými majstrami

′′ My Nanebovzatí majstri, my vykonávatelia úsvitu a lesku, teraz sa pozeráme dole na Zem a vidíme veľa zmien. Zmeny sa dejú na všetkých úrovniach. V mysliach ľudí, v scenároch mocných. Pravda a láska je ukotvená na Gaiu. Prinášame pokoj do vašich sŕdc, aby sme energizovali ďalšiu živú energiu a nepodľahli zániku a zomierali, to znamená veľmi silný program, ktorý sa tu teraz hrá. Aj naša žiara môže spôsobiť zapálenie vo vašich srdciach, čo znamená, že budete pamätať (tých, ktorí ešte nezatvorili svoje srdcia) na svoj pôvod a na zámer tvorby.

Poponáhľajte sa, presvedčte sa o najkrajších variantoch a zmenách, ktoré vám napadne. Všetko je možné. Prečo vyvolávať pocity straty a nevery. Len sa od seba vzďaľuješ. Teraz je čas obrovského tlaku na vaše duše (a my sme o tom hovorili a pripravovali vás dlhé roky). Je to ako kompresor, ktorý vytláča posledné zvyšky nespracovaného jedného z vás. Keď príde očista a už ju netreba vytláčať, čisté bytie prichádza bez predsudkov, strachu, nástrah a odpadu.

Dejú sa posledné bitky, aby sme si uvedomili všetko, čo existuje. Posledné tlaky na vás, na vašu spoločnosť, skôr než sa vo vašich srdciach vytvorí mier a už žiadne pomyslenie na zlo, pomstu alebo zúfalstvo.

Nikto tu nie je obeťou. Iba tí, ktorí začali hrať túto hru a prijali ju ako svoju realitu. Kto spozná pravú tvár Boha (Všetko čo je a jeho zrkadlenie), pochopí, čo sa tu deje a čo sa tu teraz deje. Preto prijmite svoj dar, žiaru do vašich sŕdc a spojte sa s vysokými láskyplnými esenciami a vyčistite svoj strach a pocity zúfalstva, že lepší zajtrajšok je ′′ ′′

′′ Ja archanjel Michael, ktorého si ma povolal toľko rokov, som teraz prišiel k tebe, aby ti dal moje poznanie. Sledovali sme ťa dlho, dlho a vypočuli všetky tvoje prosby. Tieto prosby boli také rozmanité, že sme nevedeli celkovo odpovedať a nájsť cestu von. Preto bol vytvorený plán Nanebovstúpenia, jednotlivé kroky predstavila Rada starších bytostí Svetla a podľa skúseností v iných Galaxiách boli vaše úmysly splnené. To, čo sa teraz deje, ste vytvorili vy ľudia s vašimi túžbami, prianiami a volaní. Preto budú počuť tí, ktorí nezabudli na svoje práva a zodpovednosť za svoje myšlienky. A na všetky strany. Obaja tí, ktorí chcú blahobyt pre druhých, aj tí, ktorí chcú kontrolovať a ničiť. Zákon zrýchlenej karmy už beží na Zemi a bude sa zrýchľovať čoraz viac, cez lúče fotónovej zóny, keď je úplne bezprostredný. Potom už každý tvorí to, čo sa mu hneď vráti a pochopí, že zodpovedný je on sám. Zatiaľ, ktorí už prebiehajú z Najvyššej Pravdy a šíria sa, zastavte sa a vypočujte si nasledujúce slová: Podpora je vysielaná každú chvíľu, nalaďte svoje srdcia na vysoké tóny oktávy Originálneho Svetla. Nalaďte svoje bytie na ticho a pokoj. Rozjímajte, zostávajte si istí, že čas je zjavný, a že v správnej chvíli je o všetkom postarané, a všetko je v súlade. Teraz prijmite nové kľúče od vašich sŕdc. Otvárači vedomia a porozumenia. Nové kódy priamo zo zdroja (od tvorcu). Tieto kódy môžu pracovať pre vaše povedomie o tom, kto ste a čo máte robiť teraz. Sú vedením Svetla, sú majákmi pre stratených.

Lúčim sa s vami s chvením srdca a sledujem vaše činy a energie. Nech sa stane čokoľvek, prijímam to ako vašu zodpovednosť a vaše činy. Vždy však pomôžem k rozvoju a tvorbe. Tvoje ráno.

Prijaté 21.3.2021 cez Michaela a Celeste.
www.dotekhvezd.cz

Spread the love

You may also like...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
jana
jana
22. marca 2021 22:08

milý archanjel Michael – často ťa volám …. no nevidím ťa … ale ty ma určite počuješ v mojch večerných moditbách …

Zuzana
22. marca 2021 15:25

Verím v hĺbke svojho srdca, že je o nás postarané💟💟🙏

Miroslav
Miroslav
22. marca 2021 7:21

Jednoznačne s tým súhlasím. Zmena sa musí udiať v ľudských srdciach, doslova ich zapáliť, prežiariť. V tom okamihu príde totálna zmena človeka. Už nič nebude pre neho také ako predtým, dokonca ani samotná smrť tu na Zemi.

Už cíti vo Svojom vnútri, že existuje skutočne niečo viac, čo presahuje jeho Ego, že nikdy nie je a nebude sám, že jeho telo na Zemi je chrám.

Áno, odpoveďou je voľba. Pustíš sa dobrovoľne všetkého čo myseľ si myslí, že sa stále mimo srdce o niečo iné “isté” oprieš alebo Ti v tom Boh, Vesmír pomôže, pre Tvoju záchranu, pre Tvoje vykúpenie zo zovretia Ega, beznádeje.

Pane nedávaj mi nič, leda to čo chceš a učiň Pane, čo a ako chceš akýmkoľvek spôsobom. (Majster Eckhart)

3
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x