GLOBÁLNY RESET, REPTILOIDNÍ VLÁDCOVIA, STÚPAJÚCI ODPOR A ÚPLNÉ ZVEREJNENIE.

Toto je historický prehľad o tom, ako bola Zem skrze tajnej dohody medzi kabalnym / hlbokym statom a reptiloidnými vládcami riadená ako väzenská planéta.

Film ( nižšie) predstavuje moderné plány na usporiadanie vojen, chudoby, choroby a genetické zmeny, ktoré všetky pomáhajú tajne plniť tieto dohody.

Najnovší návrh na vytvorenie techno vlád v americkom štáte Nevada ukazuje ďalší prostriedok, prostredníctvom ktorého si hlbokí štátni stúpenci týchto mimozemských návštevníkov, svoju činnosť a plnenie týchto dohôd dokážu skryť.

Pomaly čoraz viac ľudí prijíma fiktívnu podstatu moderných vojen, uvedomuje si zdravotné krízy a hospodársky kolaps, a masy stúpajú v otvorenom odpore proti hlbokému stavu.

Čo urýchli toto veľké prebudenie je úplné zverejnenie pravdy, potlačené pokročilé technológie, tajné vesmírne programy a Galaktická federácia čakajúca navto, aby ľudstvo získavalo späť svoje galaktické dedičstvo.

Ďakujeme Angelike Whitecliffovej za veľa hodín, ktoré strávila na vytvorenie tohto krátkeho filmu – na zvýšenie povedomia verejnosťi na tieto kritické témy. (Vysvetlenie Videa nižšie)

https://youtu.be/o5BNWSgJgM0

Na zemi existujú zlovestné plány, ktoré ohrozujú ľudstvo v podobe globálneho resetu. Málokto vie, kto za tým skutočne stojí. Odvážni “bojovníci” šíria pravdu o skutočnej sile “úplného zverejnenia pravdy”, ktorá je rozhodujúcim základným kameňom sľubovaného Veľkého prebudenia.

Club of Rome, Georgia Guidestones a Agenda 21

Rímsky klub bol založený Deep State v roku 1968 na Rockefellerovom súkromnom oozemku v Bellagiu v Taliansku. Zahŕňa 100 súčasných a bývalých hláv štátov, diplomatov, vedcov, ekonómov a priemyselníkov. Cieľom Rímskeho klubu je apelovať a ovlyvniť masy -kvôli neobmedzenému populačnému rastu, a ukázať to ako hrozbu environmentálnych katastrof.

„Vládnuca trieda má v rukách školy a tlač. To im umožňuje ovplyvňovať emócie más. “(Albert Einstein)

Depopulačná agenda

V roku 1972 vydal Rímsky klub knihu „Limity rastu“, v ktorej požaduje zníženie počtu obyvateľov s cieľom chrániť globálne životné prostredie.

Bolo to založené na počítačovom modeli, ktorý si sami navrhli, s výsledkami, ktoré očakávali: Ľudstvo sa zrúti do roku 2100 – ibaže sa ľudstvo prestane množiť, zastaví sa ekonomický rast a prerozdelí sa nanovo existujúce bohatstvo. Zbohom stredná trieda! Potom budú veci „dystopicky v poriadku“.

Georgia Guidestones (hlavné kamene) boli založené v roku 1980 a sú takmer dvakrát vyššie ako Stonehenge. Pozostávajú zo štvrť milióna ton žuly a sú postavené tak, aby odolali “katastrofickým katastrofám”.

Majú slúžiť ako sprievodca pre tých, ktorí prežili tretiu svetovú vojnu? Prostredníctvom Guidestone ukazuje elita ich zámery pre ľudstvo..sú otvorene vystavené. Predpovedajú vyhynutie viac ako 90% svetovej populácie. Nechcú, aby vaše gény boli v ich geno-poole. A za ďalšie obhajujú Guidestones aj eugeniku. Tajomný “finančník” Guidestones nebol nikdy odhalený.

V 80. rokoch si všetci osvojili myšlienku obmedzeného rastu -až na pár “vodcov”. Ronald Reagan uviedol, že neexistuje nič také ako obmedzený rast pretože ľudským schopnostiam neexistujú žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o inteligenciu, predstavivosť a obdiv. Niet divu, že sa ho pokúsili zabiť.

V roku 1992 bola schválená Agenda 21 alias globálne vyľudňovanie. 178 členov OSN podpísalo intergráciu kľúčové zásady „obmedzeného rastu“. Agenda 21 bola podpísaná v roku 1992 ako voľná dohoda a odvtedy znovu potvrdená každým prezidentom USA, až kým sa prezident Trump nestretol s OSN ohľadom Agendy 21.

Londýnsky plán (vojny a pandémie)

V roku 2005 sa v Londýne uskutočnilo tajné stretnutie, kde bol prejednávaný zlovestný plán znižovania populácie vojnami a globálnej pandémie. Stretnutia sa zúčastnili vysoko postavení slobodomurári. Jeden z účastníkov neskôr “rozbalil” plán kabalov. :

Na realizáciu plánu boli potrebné vojny na Blízkom východe, vrátane Iránu, ako aj zapojiť, alebo zatiahnuť do toho aj USA a Čínu. Podľa informátora : „Irán bude napadnutý. Čína príde Iránu na pomoc pri ochrane jeho vlastných záujmov. Jadrové zbrane bude používať buď Irán, alebo Čína. Izrael vyprovokuje prvý štrajk. Veľké časti Blízkeho východu budú zničené. Milióny ľudí zomrú v krátkom čase. Biologické zbrane sa potom použijú proti Číne. A Čína bude ” ľahko prechladnutá“. ““

Štvorhviezdičkový generál Wesley Clark sa dozvedel o pláne kabalov v Pentagóne. V roku 2007 s tým vyšiel na verejnosť. Vymenoval sedem národov Blízkeho východu, kde sa plánovali vojny: Somálsko, Libanon, Sýria, Irak, Líbya, Sudán a ako konečný cieľ Irán. Dodnes prebehli všetky vojny okrem Iránu. Do teraz!

Po týchto plánovaných vojnách, požadoval Londýnsky plán po vypustení globálnej pandémie pochádzajúcej z Číny. V roku 2008 prorokovala hollywoodske médium Sylvia Browne globálnu pandémiu z Číny. „Okolo roku 2020 dôjde k vážnej chorobe, šíriacej sa po celom svete podobne ako zápal pľúc, ktorý napáda pľúca a priedušky a vydrží všetky predtým známe liečby. Skutočnosť, že choroba zmizne tak náhle, ako prišla, bude oveľa prekvapujúcejšia ako samotná choroba …. zaútočí o desať rokov neskôr zas a znova zmizne. ““ – Sylvia Browne (2008)

Kto stojí za týmito vojnami a pandémiami?

Používajú miliardári filantropiu ako kryt, na redukciu populácie a eugeniku? To je to, čo uvádza väčšina alternatívnych médií.

Pravda je však oveľa šokujúcejšia! Moderné plány na zníženie počtu obyvateľov sú výsledky z tajných dohôd medzi plazivými mimozemšťanmi (Reptoloidmi) a Kabalmi, ktoré siahajú až tisícročia dozadu. Tieto konvencie požadujú veľké množstvo ľudských obetí, na splnenie stanovených kvót. Kabal sa chová ako planetárny riaditeľ, ktorý svojim “vodcom” reptoloidom podáva hlásenia. Kabal plánuje každý krok desaťročia vopred – aby splnil konvencie a skryl pravdu pred obyvateľstvom.

“Plazy” tak dostávajú úrodu, stúpenci z kabaly prijímajú moc a kontrolu a ľudstvo prijíma nevýslovné utrpenie. Výsledkom je, že ľudskí vojaci bojujú v odľahlých džungliach, púšti, vysokých horách, tajne proti “plazivým bojovníkom”, s malou šancou na prežitie.

Rovnako Reptiloidi použili ľudí, obetovaných na okultných obradoch, na získanie adrenochrómu a výživy a na galaktický obchod s otrokmi. Počas posledných 50 rokov bol klesajúci počet obyvateľov preferovaný ako “intelektuálny kabát” na splnenie tejto mimozemskej konvencie.

Globálny reset

Plán znižovania počtu obyvateľov v súčasnosti používa nové “vyjadrenie” , aby splnil svoju skrytú agendu. Tajná dohoda o globálnom resete je vedená cez Svetové ekonomické fórum (WEF). Väčšina vlád, masmédií a samozrejme Big-Tech podporujú globálny reset. Výpadky vo vysielaní, pokračovanie vo vysielaní, 5G satelitná komunikácia a umelá inteligencia budú “chrbticou” globálneho resetu. Vytvára sa “internet vecí” a ľudia sa stávajú sú čoraz viac sledovaní.

Americký štát Nevada plánuje mať ako prvý tzv. “technologickú vládu pre budúce inteligentné mesto”. Iba spoločnostiam, ktoré sa špecializovaným na blockchain, na umelú inteligenciu a internet – teda „transhumanizmu“ , bude povolené zostaviť vlastnú vládu na štátnej úrovni.

Čo sa stane v Nevade, zostane v Nevade? Nie, tak to nebude! Techno-vlády budú rásť a stanú sa novým normálom v rámci globálneho resetu. Ľudia budú technologicky zdokonalení, aby sa mohli integrovať do inteligentných miest a internetu. Na prijatie do zamestnania budú “neurálne spojenia” v týchto inteligentných mestách životne dôležité.

Globálny reset je trójsky kôň pre transhumanizmus a nadvláda umelej inteligencie. Big-Tech cenzúra je skutočná. Kontrolovanou a neinformovanou verejnosťou je zníženie populácie možné na rôznych úrovniach, ktoré sú skryté pred masami. Na oplátku je ľudstvo rozdelené iba do dvoch tried. Také sú plány Veľkého, globálneho resetu.

Veľké prebudenie

„Žiadna vláda nemôže bez ľudí prežiť nadobro.“ (Thomas Jefferson)

Ľudia sa na celom svete vzdorujú. Väčšina nechce žiadne Lockdowny, žiadne nosenie masiek a žiadne odstávky malých firiem. Odpor však môže zlyhať bez stratégie.

Pozitívni, tefa tí “dobrí” mimozemšťania nám hovoria, že úplné zverejnenie pravdy je pre Veľké prebudenie rozhodujúce. Prečo? Pokročilé liečebné technológie, ktoré dokážu vyliečiť VŠETKY choroby už existujú. Tieto pokrokové technológie boli vo vnútri skrytých tajných vesmírnych programov. Kabal disponuje týmito technológiami už celé desaťročia používané v skrytých zariadeniach. Orgány a končatiny môžu byť prostredníctvom mimozemskej technológie, známe ako Med-postele, byť reprodukované. Proces fyzického starnutia sa dá vrátiť späť o desaťročia.

Úplné zverejnenie pravdy znamená ale ešte viac …

Bezpečné zdroje energie pomocou jadrovej fúzie boli vyvinuté tajne. Prenosné reaktory na jadrovú fúziu môžu produkovať a zabezpečiť jeden terawatt energie. To je 120-krát viac ako v najväčšej jadrovej elektrárni na svete (v Japonsku). Boli postavené antigravitačné lietadlá pomocou fúzie a iných exotických zdrojov energie.

„Teraz máme technológiu, ktorá vie priniesť ET ho domov!“ (Ben Rich 1993, bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Lockheed SkunkWorks)

Už cestujeme k hviezdam. Kabal nás klamal! Historické dohody medzi Kabalmi a plaziví mimozemšťanmi/ Reptiloidmi boli odhalení. “Dobrí” mimozemšťania sú tu. Chcú nám pomôcť. Musíme ich o to len poprosiť. „Nie som tu preto, aby som zachránil svet, som tu preto, aby som svetu pripomínal ako sa zachráni. “(Plejáďania)

Galaktická federácia pracuje v zákulisí na zvyšovaní ľudského povedomia a na pravde pre všetkých, ktorí sú pripravení ju odhaliť.

Spolupracujú s kľúčovými “vodcami” sveta a podporujú nás pri technologickom vývoji zvyšujúcom život z tajných vesmírnych programov.

Kabal nechce, aby ste vedeli pravdu.

Tento človek to chce a preto to robí! DR. Michael Salla, alias “Dobrý lekár”, tvrdí, že je čas na pravdu!

Zdroje:

https://exopolitics-org-deutsch.jimdofree.com/artikel/kurzfilm-der-globale-reset-reptiloide-oberherren-der-aufstieg-des-widerstandes-und-die-vollst%C3%A4ndige-offenlegung/

Original:

https://exopolitics.org/short-film-global-reset-reptilian-overlords-rise-of-the-resistance-full-disclosure/

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 7 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
JanJohan
JanJohan
23. marca 2021 7:56

Tak jak jsem předpokládal

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x