Strom života-jarný slnovrat

STROM ŽIVOTA – jarný slnovrat

 “Nie je miesto, kde by ste mali byť, a žiadna zmeškaná cesta, po ktorej ste nešli. Všetky cesty sa zbiehajú späť v rovnakom bode. Neexistujú žiadne zlé zákruty alebo odbočky vpravo – iba rôzne prístupy k rovnakému cieľu.”

 Na životnej ceste stretnete ďalších, ktorí sa zdajú ísť rýchlejšie.  Nesúďte ich, pretože neviete, na ktorej časti cesty začali.  Pred vami ani za vami nie je nikto.  Pravda je taká, že sa všetci pohybujete po rovnakých čiarach mriežky v rôznych vlnách a pohyboch.

 Metatron sedí na vrchole Stromu života a pomáha vám pri narodení a zostupe a víta vás pri výstupe späť.  Archanjel Sandalphon sedí dole, dokonalá anjelská kotva a kompasový bod, z ktorého sú vysielané signály, ktoré vás majú viesť.

 Trik je vychutnať si cestu (zo Sféry do Sféry) … vidieť to všetko ako dôležité, všetky rovnako platné.  Každá skúsenosť a človek, ktorého na tejto ceste stretneš, a všetko, čo sa naučíš, z teba urobí osobu, ktorou si.  Pozri sa na kartu.  Ktorá sféra (Sephiroth) k vám hovorí?  Je to farba alebo poloha gule na strome, ktorá vás najviac zarazí?  Cítiť to;  čo ti hovorí na túto etapu tvojej životnej skúsenosti?

 Máte pocit, že sa pohybujete hore alebo dole?  Cítite sa staticky alebo nehybne?

 Sudca nic z toho.  Ste tam, kde ste, a Metatron vás môže vidieť.  Nie ste stratení, zabudnutí alebo neviditeľní.  Cesta ďalej – darí sa vám a všetko je tak, ako má byť.  Strom je bezpečný a takisto aj vaše miesto na ňom.  Takže pokračujte, pokračujte … “

 ŠŤASTNÁ JAR !

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Jana
Jana
25. marca 2021 16:04

Posielam pozdrav – dnes samú seba 😍😘

IMG_20210325_015618.jpg
jana
jana
22. marca 2021 22:04

Juj teším sa na stále dllhšie a dlhšie dni …. konečne jar ….

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x