Veľké prebudenie

Ľudia, proti ktorým stojíme, sú (kolektívne) najväčšou silou zla a moci na zemi.  Neobjavili sa len tak, fungovali už celé storočia v zlom.  A každá jednotlivá sila, ktorá sa proti nim dodnes postavila, zlyhala.  Ale potom boli schopní skryť svoje zlé skutky skrytím v tieni.  Museli existovať v zákulisí, pretože neexistoval nič taký ako internet a akákoľvek písaná história o nich bola buď skreslená, zničená alebo zdroje zabíjané, aby sa vyhla pravde.  Pokiaľ verejnosť nevie pravdu, nikdy nemôže zastaviť svojho skutočného nepriateľa.  Preto Q povedal „Public Awakening = Game Over“.

 Q tiež povedal, že to bol maratón a nie šprint.  Nezáleží na tom, či sa to pre vás deje dostatočne rýchlo alebo nie.  Všetko závisí od rýchlosti verejného prebudenia.  Poviem vám, ako ďaleko sme sa dostali:  28.10.17, keď sa prvú noc objavil plagát neskôr známy ako Q – bolo ich tu možno niekoľko stoviek, aby to videli.  1. januára 18, ani nie o rok neskôr, nám spoločnosť Q v príspevku Q 1787 povedala: [WW] Oči zapnuté: 300 – 350 mm Sledovanie: 52 – 58 mm.  Je rok 2021, o 32 mesiacov neskôr a koľko ľudí si myslíte, že je teraz hore?  Možno dokonca celý svet sleduje?

 Ľudia sa zo dňa na deň prebúdzajú v mase, pretože akonáhle uvidíte pravdu, nemôžete ju nikdy odhaliť.  Toto je redpill.  Nejeden znovuvydaný človek sa vracia spať – to sa jednoducho nemôže stať.  Aj keď sa médiá snažia využiť zosmiešňovanie, aby nám prekazili – každý deň – stovky článkov mesačne, HBO o tom robí dokumentárny seriál 6 sérií, ktorý je rovnako výsmechom, že LEN PRIDÁVAjú oči k pravde.  

 Nehovoriac o tom, že správu šírime každý deň. A každý, kto sa učí, chce povedať niekomu inému.  Šíri sa to ako divoký oheň.

 Na Zemi nás je 7,8 B a iba ~ 10 – 30 M (z nich).  LEN spôsob, akým existovali, bol ten, že 7,8 B z nás o nich nevedelo.  Vďaka Q sa to teraz zmenilo.  Nakoniec, nech urobia čokoľvek, zobudia sa všetci ľudia na svete.  Nech sa im vysmievajú všetko, čo chcú.  Ak je tento výsmech v niečom, s čím ľudia v skutočnosti súhlasia, a chráni svoje deti, bude sa to a LEN môže obrátiť späť, a tak ich zobudiť viac.  BOOMERANG.

 Títo ľudia sú chorí a zlí mimo predstavivosti.  Zlá satanská pedofília prekračuje hranice strany a vďaka tomu, že sa z nich stane náš spoločný nepriateľ, sa spojíme a zvíťazíme.  Každý bude vedieť, čo urobil.  Vyhráme.

 A oni alebo nikto iný nemôže urobiť nič, aby to zastavili.  Nič.

 Buď trpezlivý.  Deje sa to.

 Veľké prebudenie sa deje. 

 Od tmy po svetlo.

 Od zla k dobru.

 Nakoniec zvíťazí Boh.

 FAKT

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x