Láska je posvätná výmena energie

Láska je posvätná výmena energie.  To, ako energia prúdi z jedného prvku do druhého, je posvätná výmena energie.  Táto výmena je „vzájomná závislosť“.  Uvažujte nad tým.  Skontrolujte svoje presvedčenie.  Pokiaľ je ľudská láska bezpodmienečná, je vždy jednostranná a obsahuje rovnaké cykly umožňujúce spojenie, ktoré vás nechá vyčerpať a spochybňuje váš zdravý rozum.  Ste presvedčení, že nie ste dosť dobrí a nemáte sa dostatočne radi, že váš pohár musí byť najskôr plný, aby ste dostali vysnívanú lásku, ktorú ste najskôr vytvorili.  Toto programovanie udržuje rovnaký starý generačný systém a emočné týranie.

 Ak sa láska vzájomne zdieľa, nazýva sa to spoluzávislosť, „smiešny 3D vzťah“ a záver na konci tohto vyhlásenia je, že tiež nemilujete seba samého dosť, pretože potrebujete partnera, ktorý vás zdvihne a miluje.  Pravda je, že ľudia nie sú stvorení pre samotu.  Prišli sme sem sami, nechávame túto realitu na pokoji, ale nie je to tak, aby sme žili život sám.  Nechajte lásku nakŕmiť vašu dušu.  Zastavte vinu!

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Miroslav
Miroslav
24. marca 2021 9:58

Ak môžem poprosiť o dovysvetľovanie hneď tejto prvej vety. “Láska je posvätná výmena energie” Medzi kým alebo čím sa odohráva táto výmena? Platí to od atómov až po galaxie a všetkým medzi tým?
Podľa mňa by stačilo napísať, že “Láska, je.” Všetky ďalšie slová už ju deformujú, podľa subjektívnych skúseností pisateľa.

Láska môže mať rôzne prejavy. A asi najkrajšia je medzi Ženou a Mužom. Otázka znie: Sú si súdení tí dvaja, alebo sa prišli len o Láske učiť. Keď tak vezmeme, kedy sa človek cítil totálne šťastný? Asi keď bol totálne zamilovaný a v objatí. Skutočne nepotreboval nič viac, no prišli túžby, minulosť, ego a všetko sa niekde stratilo.

“Adam” s “Evou” boli vyhnaní z Raja, len “Adam” s “Evou” sa môžu spolu vrátiť do Raja.

Cesta von z utrpenia Ega vedie cez ich spojenie.

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x