Oni bojujú o holý život


Oni zaplatia komukoľvek, akúkoľvek sumu, aby získali a udržali si práva na kontrolu a tlačili peniaze.

[Oni] sú arogantní a myslia si, že môžu vyhrať. [Ich] „pomoc“ v tomto hnutí je skrytá za zhromažďovaním informácií. Kto najviac tlačil predpovede proti Q? Tí, ktorí vedia, čo Fake News hovorí, že je pre nás zlé, musí byť pre nás dobré. K akým účtom vás vďaka tomu Fake News nasmerovali? (Definujte stádo.) Prečo sa v tieto dni predpovede zatknutia nestalo „nič“? „Moves & countermoves“ – ťahy a protiťahy.

Myslíte si, že do tohto hnutia nie sú nainštalované aktíva CIA? „Všetky aktíva nasadené.“

Keď kontrola peňazí [nie je] ničím iným ako číslami v počítači / účte, s ktorými je možné ľahko manipulovať, sú ich zdroje obrovské a použité vo všetkých oblastiach informačnej vojny.
Niektoré z vašich najobľúbenejších veľkých účtov/kont/ ľudí jednoducho zmiznú jedného dňa, keď [Ich] prostriedky vyschnú. Niektoré účty tu sú každý deň, akoby boli v prevádzke. Presadzovanie rovnakého obsahu a zhromažďovanie veľkého množstva informácií v procese. Neustále vás nútia mať oči iba na ich. “Pozeraj sa sem, nie tam. Ak informácie nepochádzajú odo mňa alebo nie sú overené mnou, nedôveruj im.”

DÔVERUJTE SEBE !!!

Ako som povedala. Hnutie za pravdu nie je nové. Existuje od narodenia internetu a tieto informácie sú známe, boli zverejnené a môžete ich nájsť sami. Nespoliehajte sa na to, že budete jediným zdrojom informácií, ani na mňa. Trump a jeho svetová aliancia vyhrala túto vojnu. „Pozeráš film.“ Nie je potrebné prepadať panike , Boh zvíťazil. Vychutnajte si film a sledujte scény, ktoré vás zaujímajú.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
miloš
miloš
27. marca 2021 3:59

👍 👍

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x