Biblické časy

Čo sa stalo v roku 1582? Pravdepodobne to bolo spôsobené sériou výronov koronálnych hmôt (CMES) na Slnko, ktorá na dve noci spôsobila aurorálny ovál v stredných severných šírkach, ktorý sa tretiu noc ponoril južnejšie.

Všetko sa to stalo tesne pred splnom, čo by znížilo dopad polárnej žiary. Táto bola však veľká. Napriek mesačnému svetlu bola počas troch nocí spozorovaná silná červenkastá polárna žiara v Zürichu, Paríži, Londýne, Madride a vo Évore neďaleko Lisabonu – na 39 ° severnej zemepisnej šírky – odkiaľ je tento text : „V roku 1582, 6. marca , na severe na oblohe sa objavil veľký požiar, ktorý trval tri noci”.

Obrovská červená žiara, ktorá sa objavila presne v tento mesiac pred 439 rokmi. Opakovanie nám môže sprostredkovať cestovanie v čase. Biblické časy… Myslím, že toto je najvzrušujúcejšie obdobie v modernej histórii planéty! Ako často vidíme Boha, ako sa vyrovnáva s hriechom celého sveta?

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je image-153.png

Pamätáte na stať z Biblie, kedy Mojižiš utekal so Židmi z Egypta… aby sa tak oslobodili z OTROCTVA ? V ten deň bolo rozdelené Červené more. Červené more je dnes tiež rozdelené EVERGREENOM….. odchádzame spod otroctva.

Kniha Mojžišova 7:11

V stošiestom roku Noemovho života, v druhom mesiaci, sedemnásteho dňa v mesiaci, v ten deň praskli všetky fontány veľkej hlbiny a otvorili sa nebeské okná.

Čo sa stalo hneď po povodni? Ľudstvo bolo očistené! Holubica priniesla späť olivovú ratolesť a potom sa objavila dúha 🌈.Dúha 🌈 ako znamenie, že Boh už nikdy nezaplaví Zem 💕. Dúhová mena krytá drahými kovmi … vonia to ako NESARA-GESARA, však? A možno tak ako v rozprávkach bude na konci dúhy pre každého hrniec zlata.

Genezis 9: 3 – Boh hovorí: „Položil som svoju dúhu do oblakov a bude to znamenie zmluvy medzi ľuďmi a zemou.“

A Patrioti celého sveta, keď vody opadli a archa dorazila k pevnine ju vyprázdnili a zabrali späť celý svet. Úplne nový svet !! vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Zuzana
28. marca 2021 9:14

💗💗🙏🙏🙏

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x