Tweety Mr. Poola – Boom Crash Boom


The 2 Fools. / dvaja klauni ..2 Worlds Collide. / dva svety sa zrazia

Je možné, že 2 blázni 2 sa zrazia, znamená to, že obyvatelia Holandska sú zobudení a vláda si myslí, že má stále kontrolu nad nimi? Toto nám ukazuje Mr. Pool….

S tulipánmi sa obchodovalo za vysoko nafúknuté ceny, až kým sa trh nezrútil. Všetky trhy založené na nepravdivých hodnotách vždy zlyhajú. (Cabbage Patch Kids, Beanie Babies, Tulips, Stocks, atď.)

Holandsko je všeobecne známe pre pestovanie tulipánov. Phlox pôvodne pochádzal z USA, kde rastie divoko vo Virgínii. USA ju poslali do Holandska, kde bola hybridizovaná a predaná do celého sveta. Kvety majú čo do činenia s deťmi (ako v prípade „defloweringu“ týchto „nehorázne drahých cibuľovín“) a tulipány sú špecifické pre Holandsko … a vieme, aká je táto žumpa v súvislosti s pedofíliou a je do toho veľmi zamotaná holandská kráľovská rodina … takže niečo k holandskej pedo scéne / detskej pornografii ???

Žolíky sú červené a zelené. Máte znova na mysli červený a zelený hrad? Červená a zelená sú na farebnom koliesku oproti sebe, vďaka čomu sú doplnkové. Vtipkárom sa tiež hovorí hlupáci, ktorí konajú buď bez logického myslenia, alebo konajú hlúpo, aby zabávali ostatných. Karty žolíka sú divoké karty, ktoré hrajú za vás alebo proti vám, v závislosti od hry, ktorú hráte.

Melania Trump mala na sebe po príchode na Floridu šaty v jokerovom štýle so vzorom diamantu/tulipánu

Mayflower = Q drop 132? Mayflower bola nákladná loď a zvyčajne sa nepoužívala na prepravu ľudí. Mayflower niesol separatistov (odtrhol sa od katolíckych doktrín falošnej anglickej cirkvi). Separatisti najskôr vyplávali do Holandska za slobodou. Nezostali tam kvôli vplyvu prominentného sekulárneho životného štýlu.

Mayflower sa plavil do Ameriky, ale zdvihol ju Speedwell, unikajúca loď. Toto oneskorenie spôsobilo, že Mayflower musel vyplávať na vrchole obdobia búrok. Boli odfúknutí mierne mimo kurzu z ich pôvodného cieľa Virgínie, ale výsledok splnil ich pôvodný cieľ. Založiť kolóniu založenú na náboženskej slobode.

Ak ste to ešte neurobili, zálohovanie dát napríklad v sieťovom úložisku, chvíľu trvá. Existuje mnoho spôsobov straty údajov…

Toto sú moje myšlienky. Medzi tým všetkým je veľa kontaktných bodov a vôbec netuším, čo je to za správu. Zdá sa však, že Holandsko a USA sú prominentné. Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x