Rada Arkturiánov: Veľké prebudenie

Veľké prebudenie

Rada Arkturiánov hovorí o bode zlomu, našej trpezlivosti s blížnymi a našich zásluhách na ďalšej vlne prebudenia

Channeling: Daniel Scranton (31. marec 2021)

Preklad: Isiri

„Neustále sledujeme pulzovanie ľudského kolektívu a všetkého, čo tam na Zemi prebieha. A práve teraz vidíme, že začínate spoznávať sami seba ako krásne a úžasné bytosti, ktorými ste. A pretože k tomuto uvedomeniu už dospel dostatočný počet z vás, dosiahli ste v kolektíve bod zlomu. Dospeli ste k tomu, kým v skutočnosti ste, že ste mocné tvorivé bytosti a že ste nekonečné a večné bytosti lásky a svetla. A keďže k tomuto zisteniu už dospel dostatočný počet ľudí, tak znovu príde k ďalšej vlne masového prebudenia. Prebudenie nastane dokonca aj medzi ľuďmi, ktorí nikdy ani len neuvažovali o predstave, že by mohli byť bytosťami zdrojovej energie, ktoré vystupujú ako ľudské bytosti.

Teraz je skvelý čas na to, aby ste sa dali do pohody a sledovali, ako sa svet začína na základe tohto prebúdzania transformovať. Máte skúsenosti so svojím prebudením, ktoré ste si naplánovali ešte pred vaším narodením a preto je logické, že tí z vašich blížnych, ktorí až doteraz spali, majú tiež svoje prebudenie naplánované a že nakoniec sa transformujú aj tí, ktorí myšlieku o tom, že sú nekonečné a večné bytosti lásky a svetla, odmietli.

Všetkým vám, ktorí tieto naše prenosy sledujete, sme už povedali, že so svojími blížnymi musíte mať trpezlivosť a že táto trpezlivosť sa vám vyplatí. Dosiahli ste bod zlomu, pretože ste vytvorili podmienky, v ktorých je možné prebudenie ostatných dosiahnuť jednoduchšie, položili ste základy, zapálili pochodeň a odviedli perfektnú prácu, pretože už ste tými, ktorými v skutočnosti ste a už svoje svetlo neskrývate a ste nadšení tým, čo ste sa dozvedeli o sebe aj o všetkých ostatných. A vždy, keď ste túto svoju pravdu zdieľali, tak ste prispeli k vytvoreniu sveta a prostredia, v ktorom budú ľudia schopní dosiahnuť prebudenie bez akýchkoľvek výhrad a bez pocitu, že by kvôli tomu mohli vyzerať divne.

Pre ľudstvo ste toho urobili veľmi veľa a väčšina z vás si dokonca svoje zásluhy ani nikdy neprizná, ale začnete vidieť, že vaša práca sa vyplatila a že celé ľudsvo má prospech z každého jedného z vás, ktorý tam ste a to už len preto, že viete, kým ste.

Ste rozptýlení po celej planéte, preto môžete pracovať s líniami mriežky a tieto energie vysielať naprieč zemeguľou a vaše pravdy ukotviť do matky Zeme. Vaše pravdy o tom, čo ste sa o sebe a o všetkých ostatných dozvedeli, aby z nich mohol mať prospech každý.

Vo svojich životoch ste zašli tak veľmi ďaleko, že v tejto ďalšej vlne prebudenia sa budú ľudia schopní vyvíjať a rásť míľovými krokmi. Nastal čas, aby ste to všetci oslávili, oslávili seba, že ste to umožnili a že vediete ľudstvo k evolúcii svojho vedomia.

Pokiaľ uvažujete nad tým, čo by ste ešte mohli urobiť a ako k tomu ešte viac prispieť, tak si len pripomeňte, koľko ste už toho pre ľudstvo urobili už len tým, že ste.

Sme Rada Arkturiánov a spojenie s Vami sme si užili.“

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/572274633472220/permalink/740266426673039/

Video: https://www.youtube.com/watch?v=ck8uk0IcZO8

Isiri

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x