Defender v Európe

„Nie všetko v Európe je paralyzované protikovídskym uzamknutím: v skutočnosti mamutie každoročné cvičenie americkej armády Defender-Europe, ktorá do júna mobilizovala na európskom území, a nad rámec toho desaťtisíce vojakov s  tankov a iných prostriedkov, bol uvedený do pohybu.  Program Defender-Europe 21 nielen obnovuje program 2020, ktorého veľkosť bola zmenená kvôli Covid, ale ho ešte zvyšuje.

 Prečo „ochranca Európy“ pochádza z druhej strany Atlantiku?  Tridsať ministrov zahraničných vecí NATO (taliansky Luigi Di Maio), ktorí sa fyzicky zhromaždili v Bruseli 23. – 24. marca, vysvetlilo: „Rusko svojím agresívnym správaním podkopáva a destabilizuje svojich susedov a snaží sa zasahovať do balkánskeho regiónu.“  Scenár zostavený pomocou techniky prevracania reality: napríklad obvinením Ruska zo snahy zasahovať do balkánskeho regiónu, kde NATO „zasahovalo“ v roku 1999 pádom, s 1 100 lietadlami, 23 000 bombami a raketami na Juhosláviu.

 Tvárou v tvár spojeneckému volaniu o pomoc prichádza americká armáda „na obranu Európy“.  Defender-Europe 21 pod velením armády USA pre Európu a Afriku mobilizuje 28 000 vojakov z USA a 25 spojencov a partnerov NATO: bude viesť operácie vo viac ako 30 výcvikových priestoroch v 12 krajinách vrátane cvičení požiarov a rakiet.  Zúčastnia sa ich aj americké letectvo a námorníctvo. “

Takže …. máme MSM hlásiace vojenskú výcvikovú operáciu s názvom Europe Defender s americkou armádou organizovanú NATO …..

 Simulácia vytvoreného scenára vrátane Ruska ako zasahujúceho agresora.

 A máme správy MSN (Reuters), ktoré informujú, že NATO sa obáva ruskej armády vybudovanej blízko hraníc s Ukrajinou ….

 Čo sa teraz deje v reálnom čase?

 Je to vojenské cvičenie?

 Je to skutočná ruská invázia?

 Je to scenár, ktorý ospravedlňuje vojenské právo z 2. svetovej vojny?

 Je to kolaps časovej osi MSM, keď operácia bieleho klobúka prichádza spoza obrazoviek Covid na prednej časti pódia na začatie udalosti?

 Ste pripravení na Veľké prebudenie?

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x