Globalistický kartel

City of London, Vatican a DC nie sú súčasťou krajín, v ktorých sa nachádzajú. Sú to nezávislé pozemky, ktoré vlastnia … Rothschildovci a globalistický kartel.  Sú to symboly okultizmu.

 Títo traja majú tiež spoločné obelisky, čo tiež ukazuje, že všetky sú spojené voľným murivom, ktoré sa modlí priamo k samotnému diablovi, ktorého nazývajú Lucifer, boh dobra a svetla.  Krista nazývajú zlým človekom.  Títo oklamaní satanisti riadia veci, čo vysvetľuje veľa negatív v dnešnom svete.  Obelisk je falického vzhľadu a predstavuje mužský penis.  Je symbolom egyptského boha slnka Ra a je starodávnym symbolom mužskej energie a generácie (G) v slobodomurárstve.  Pozrite sa na obelisky nižšie:

 London obelisk (aka Cleopatra’s Needle): Nachádza sa na brehu rieky Temža. Tento obelisk bol prevezený do Londýna a postavený v roku 1878 za vlády kráľovnej Viktórie.  Obelisk pôvodne stál v egyptskom meste On alebo Heliopolis (mesto slnka).  Krajina templárov sa rozprestierala až do tejto oblasti Temže, kde mali templári svoje vlastné doky.  Obidve strany obelisku sú obklopené sfingou. Symbolika siaha až do staroveku.

 Vatikánsky obelisk: Nachádza sa na Námestí svätého Petra a bol presunutý z Egypta na jeho súčasné miesto v roku 1586. Kruh na zemi predstavuje ženskú vagínu, zatiaľ čo samotný obelisk je penis.  Toto sa bežne nazýva okultná symbolika.

 Washingtonský obelisk (alias Washingtonov pamätník): Washingtonský pamätník, ktorý stojí na 555 stôp, je najvyšším obeliskom na svete a tiež najvyššou stojaciou stavbou vo Washingtone DC.  Základný kameň pamätníka, 12-tonovú mramorovú dosku, venoval Veľký lóž slobodomurárov.

 Rovnako ako vatikánsky obelisk, aj washingtonský pomník je obklopený kruhom označujúcim ženu.  Odrazový bazén pred pamätníkom znamená starodávne slobodomurárske / kabalistické výroky, ako je uvedené vyššie

 nižšie.

 3 mestské štáty, ktoré ovládajú svet, a ich role:

 City of London – FINANCE: Prijíma dane od svojich poddaných (otrokov) v Kanade a Spojených štátoch.  Navrhujú a kontrolujú naše finančné a bankové systémy.

 Vatikán – NÁBOŽENSTVO: Pápež chce spojiť všetky náboženstvá do jedného, ​​čo je absolútny nezmysel.  Pápež sa odtrhol od pravdy (zmätočne označovanej ako „východná cirkev“ alebo „východná pravoslávna cirkev“ alebo „pravoslávna cirkev“ alebo „pravoslávna“) asi pred 1000 rokmi.

 Washington DC – VOJENSTVO: Tábory smrti a hromady čierneho plastu

 rakvy, z ktorých každý pojme šesť až desať tiel, sú v USA hromadené vysoko v dĺžke podobnej vláčiku, kam len oko dovidí,

 dnes.

 Jedná sa o zvrchované podnikové subjekty, ktoré nie sú súčasťou

 krajiny, v ktorých sa nachádzajú. Justinovým kameňom

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x