Big Oil & Big Pharma a medicína.

V roku 1910 sa John D Rockefeller a Andrew Carnagie stali HLAVNÝMI investormi spoločnosti Big Oil & Big Pharma. Zakázali medicínskym odborom uznať existenciu energie v tele a použitie elektromagnetického hojenia, pretože neexistujú peniaze na liečenie a zdravé ppl. Ako zakladatelia spoločnosti Big Oil tlačili Rockefellerovci do verejnosti lieky na báze ropy na LIEČBU, aby sa neustále vracali. $$$
John D. Rockefeller poskytol viac ako 100 miliónov dolárov školám, univerzitám a nemocniciam, aby pomohol posunúť indoktrináciu vpred, a založil filantropickú prednú skupinu s názvom „General Education Board“. ŽIADNE školy a nemocnice, ktoré by neprijali BS falošnú vedu Rockefellerovcov, by NEDOSTALI financovanie, a tak by sa zavreli.
John D Rockefeller a Andrew Carnagie založili spoločnosť Big Pharma, ktorá podporuje náš súčasný svet.

Nikola Tesla, Charles Proteus Steinmetz, Faraday, Maxwell, Heavyside a mnoho ďalších, ktorí vybudovali 100 percent elektrickej siete AKTUÁLNE a celý náš moderný svet, sa spoločne zhodli na tom, že náš svet a vesmír riadi magnetizmus, statická elektrina a elektrina. Snažili sa nás to naučiť pred viac ako 100 rokmi. Ich veda bola zametená pod koberec, aby nás pred nimi skrývali skorumpovaní, zlí ľudia a Einstein, človek, ktorý doslova NIČ nevynašiel, bol k nám týmito veľmi zlými ľuďmi prinútený odhodiť ľudstvo z cesty skutočnej metafyziky vesmíru.
Musíme vykopať učenie Nikolu Teslu, Charlesa Proteusa Steinmetza a ďalších, aby sme sa naučili úplne VŠETKO o skutočnej úlohe energie v našej vlastnej biológii a biológii našej Zeme a vesmíru.

Magnetizmus nás NEUČÍ správne a jeho pôvod NIE JE v kovu na vašej chladničke. Je to čistý ATRIBÚT magnetizmu, ale nie je to jeho primárna funkcia.

Pomysli na liečenie pomocou SVETLA. Svetlo NIE je častica. Je to elektromagnetický koaxiálny obvod. Svetlo JE elektrický jav. TAK SI TY!
👇👇👇👇

👆👆👆👆👆

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x