Slová majú obrovskú moc.

Sme naprogramovaní tak, aby sme hovorili v deštruktívnych kódoch a tým si nevedome priťahujeme do života deštrukcie a potom sa čudujeme, prečo a čo sa nám deje. Je to zložité tento program zmeniť, ale ide to a vety poskladané v konštruktívnom móde majú úplne inú frekvenciu a naozaj tvorí. Skúste to sami.

Spiritual Revolution and the Power of Words

Máme dve možnosti, môžem povedať napríklad: Musím ísť do práce, pretože by ma vyhodili. No a alebo môžem povedať. Mala by som ísť do práce, pretože tam chcem pracovať … Čo znie lepšie? Ktorá veta má lepší tón (frekvenciu)? Obsah druhej vety je významovo rovnaký, ale nie je podmienený germánskym zotročovacím výrazom musím … druhá veta je nastavená na slobodnej vôli a o tom to je.

Skúste to, skúste vnímať tú frekvenciu a zamyslieť sa nad tým ako hovoríme. Veľmi často používajú ľudia slovo hrozne, hrozný … v spojení hrozne krásny, hrozne veľa, hrozne rád, hrozne dobrý … atď. No a napríklad práve toto je úplná hrôza … spojenie hrozne rád je šialené. Mali by sme používať spojenie veľmi rád, veľmi krásny atď. .. a ľudia sa potom čudujú, že majú všetko hrozné. Je to veľmi účinný deštruktívne program.

Kremox

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x