„Norimberský kódex“

Podľa Norimberského kódexu, ktorý bol zavedený po páde tretej ríše, aby sa zabránilo opakovaniu zverstiev, ktorých sa nacisti dopustili, nesmie byť nikto prinútený k účasti na lekárskom experimente. A súhlas jednotlivca je „absolútne nevyhnutný“.

Jednotlivec „by mal byť umiestnený tak, aby bol schopný uplatniť slobodnú voľbu voľby bez zásahu akejkoľvek sily, podvodu, podvodu, nátlaku, prekročenia alebo inej postrannej formy obmedzenia alebo nátlaku“.

Vyhrážanie sa ľuďom obmedzeniami alebo odmietnutím prístupu k tovaru a službám za to, že si nedajú EXPERIMENTÁLNU vakcínu, je „násilím“ a porušením Norimberského zákonníka

Tieto takzvané „očkovacie pasy“ sú podľa definície „silou donucovania“ a porušením Norimberského zákonníka.

Norimberský kódex ďalej uvádza: „Stupeň rizika, ktoré je potrebné podstúpiť, by nikdy nemal prekročiť mieru určenú podľa humanitárneho významu problému, ktorý sa má experimentom vyriešiť.“ “

Miera prežitia COVID-19 na CDC:

0-19: 99,997%
20 – 49: 99,98%
50 – 69: 99,5%
70+: 94,6%

Existuje viac ako tisícnásobný rozdiel v riziku úmrtia medzi najstaršími a najmladšími. Preto je pravdepodobnejšie, že deti a mladí dospelí zomrú na každoročnú chrípku, ako zomrú na COVID-19.

Pre deti a mladých dospelých „stupeň rizika“ experimentálnych vakcín vysoko prevyšuje riziko COVID-19

mRNA vakcíny nikdy neboli schválené pre ľudí, ani neprešli prísnym testovaním a klinickými skúškami. Dlhodobé účinky sú úplne neznáme a nebudú známe roky.

Vakcíny mRNA COVID-19 boli pretlačené v priebehu * 9 MESIACOV * autorizáciou pre núdzové použitie (EUA), keď vývoj vakcín obvykle trvá * 5 – 10 ROKOV *.

Toto je najväčší lekársky experiment v histórii ľudskej rasy a porušenie Norimberského zákonníka

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Ladislava Pavlasová
Ladislava Pavlasová
6. apríla 2021 0:21

Právě dnes jsem četla další studii o nezjistitelnosti viru covid 19. Je divné, když se něco tak úporně hledá, že se to ani za rok nedaří objevit. Plány globalistů na depopulizaci Země znám už 30 let. Proto vyhodnocuji informace a to, co se v naší zemi i jinde ve světě děje. Vidím tu velmi srozumitelné signály, kam tato situace směřuje. Shodou okolností jsem si dnes přečetla i Cabalu, část jedenáct o Billu Gatesovi, který stojí nejen za většinou vakcín vyráběných proti covidu 19, ale i za spoustou dalších činností směřujících k vyhubení lidstva. Je to velmi mocný člověk a zároveň velmi zlý muž. Asi nenajdu jinou jemu podobnou zrůdu snažící se dosáhnout něčeho tak obludného. Ve srovnání s Gatesem se mi i Hitler jeví jako neškodný břídil. Vakcína NE. Snad se podaří prosadit právo a toto poškozování a vyvražďování lidí skončí.

Lekno
Lekno
5. apríla 2021 15:14

az na detail, ze Covid neexistuje

amalka
amalka
6. apríla 2021 6:04
Odpovedať  Lekno

ale dáka choroba tu beží-veď zaberá na liečbu antiparazitikum…

3
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x