Americké špeciálne sily zadržali Johna Podesta a Humu Abedin


Bývalí zamestnanci Clintonovej Huma Abedin a John Podesta budú mať čoskoro nový domov v útvare zaistenia v zálive Guantánamo, kde budú rovnako ako Clintonová čeliť vojenskému tribunálu, ktorý bude zodpovedať za ohavné zločiny spáchané proti Amerike a jej obyvateľom.

Dôverný zdroj oboznámený s Trumpovým plánom vypustiť močarisko povedal, že americké špeciálne sily pôsobiace pod Trumpom uskutočňovali simultánne misie „chytiť a chytiť“, aby zadržali Clintonovej spoluspiklencov. Trump si vybral Veľkonočnú nedeľu na zatknutie zradcov, pretože veril, že je najlepší deň na ich prichytenie nevedomky a doma, dodal náš zdroj.

Približne o 14:00 odpálilo oddelenie špeciálnych síl z Fort Bragg dvere domu Abedinovej rodičov neďaleko Lansingu v Michigane, kde sa tá zhromaždila na veľkonočnú večeru. Hoci je Abedinová radikálnou islamskou džihádistkou so zjavnými väzbami na Moslimské bratstvo, politické roky strávila vydávaním za kresťanku.

“Trump sa dozvedel, že Abedin bude na Veľkú noc v dome jej rodičov.” Ako viete, Clintonová už je na GITMO a čaká na súdny proces. Odovzdala veľa informácií, vrátane informácií o Abedinovej – údajne odhalila, že sa spolu zúčastňovali infúzií adrenochromu od haitských detí. Keď Navy Seals zajali Clintonovú, našli o tom dôkazy na jej notebookoch.

Keď bola Huma Abedin zatknutá a odprevadená do tajného zadržovacieho zariadenia na juhu Floridy, došlo k simultánnej ofenzíve proti Johnovi Podestovi v jeho dome na okraji mesta Bethesda. Operátori 3. skupiny špeciálnych síl zostúpili do svojhovstúpili do domu v dedine Friendship Village a premohli tak dvoch osobných strážcov chrániacich Podestu ako aj jeho manželku Mary.

Predbežná správa uvádza, že americké sily neutrpeli žiadne obete.

Ďalej sa rozumie, že Donald J. Trump operáciu schválil s generálom gen. Richardom D. Clarkom, veliteľom amerického velenia pre špeciálne operácie.

Toto je rozvíjajúci sa príbeh. Viac podrobností, keď dorazia. MoM

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x