Mount Pyramída na Svalbard

Mount Pyramída na Svalbard. Alebo to nie je hora?

Na súostroví Špicberka, vedľa obce rovnomenného mena, kde kedysi sovietski občania pracovali a žili, sa nachádza zaujímavá hora s rovnomenným názvom ′′ Pyramída “, ktorá má v skutočnosti pomerne zvláštny vzhľad. Jej vrchol sa jednoznačne podobá na skrátenú pyramídu starovekých civilizácií a prudko kontrastuje so zvyškom povrchu hory.

Jednoducho sa mi nechce veriť, že vrchol tejto hory, ktorá má stopy veľmi podobné strojovým značkám, alebo skôr funkciám, ako z rezátorov obrieho stroja na pozemných prácach alebo chodiacich rýpadlách, je údajne výsledkom vplyvu elementárnych prírodných síl . A táto hora akosi jasne pripomína legendárny Kailash v Tibete.

Navyše, ′′ Pyramída ′′ nie je jediná hora v Špyberkách s pomerne zaujímavým ′′ vrcholom “. Susedná hora vyzerá tiež celkom netradične.

A keď už ľudia v Svalbarde v dnešnej dobe ťažili minerály, prečo by to nemohla urobiť vysoko vyvinutá predprázdnená civilizácia staroveku?

A možno nie nadarmo, moja hora má také vysvetľujúce meno a niektoré jej povrchy majú veľmi podozrivo rovnomerný tvar?

Hovoríte, že toto je výsledok prirodzenej erózie vo forme vetra a zrážok? Radšej sa skúste zamyslieť nad sebou namiesto opakovania pseudovedeckých nezmyslov určených pre bezduchých idiotov po niekoľkých pseudoch.

Svoj názor však nikomu nevnucujem. Pozrite sa na tieto a ďalšie fotografie, ktoré sú v sieti a vyvoďte si závery. Nezabúdajte na to najdôležitejšie: lepšie je mýliť sa v nezávislých záveroch, než slepo veriť cudziemu názoru. Akonáhle človek prestane samostatne rozmýšľať a poučí sa z vonkajšieho sveta, zmení sa na bezohľadného biorobota, ktorý začne žiť ′′ na autopilota “.
(Staroveké Rusko. Tartaria. Hyperborea. Daaria. Vedomosti)

yentl

zdroj: https://www.facebook.com/100001332843304/posts/3807202919334099/?d=n

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
anzuje
8. apríla 2021 11:11

…tiež zaujímavý článok o energetických bodoch(čakrách) planéty a ich využívaní,ale aj zneužívaní
https://tadesco.org/geomanticke-valky-o-silova-mista-zeme/#comments

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x