Thor Han: Obdobie zmien

Obdobie zmien

Thor Han, veliteľ plejádskej flotily Galaktickej federácie svetov, hovorí o tom, na čo si máme v tomto čase zmien dávať pozor a akým spôsobom dokážeme zmeniť svet

Telepatické spojenie: Elena Danaan (2. apríl 2021)

Preklad: Isiri

„V tomto období zmien a posunov vás chcem vyzvať k tomu, aby ste zostali pokojní a zameraní na svoje vnútro. A ako neustále opakujem, máte iba jednu úlohu, zostať sústredený na svoj stred, udržovať svoju náladu a energetické pole vo vysokej frekvencii, aby v prítomnom okamžiku vibrovalo na frekvencii mieru, lásky a pohody.

Čas je možné rozpínať, nie je lineárny, v jednej sekunde dokážete nájsť večnosť a čas dokážete tiež zastaviť. Mali by ste vedieť, že svoju vidinu času si vytvárate sami svojou mysľou a že lineárnosť času je iba ilúziou.

Pre istotu vám poviem toto: Pokiaľ sa svet zbláznil, zastavte ho a pozrite sa do vnútra vesmíru plného pokoja a stálosti, lebo to je miesto, kde sa nachádzate. Nie ste súčasťou manipulácií mysle, to je ilúzia, ste pozorovateľmi.

Veľmi tvrdo pracujeme na tom, aby sme vám pomohli dostať sa cez tento ťažký prechod vašou evolúciou.

Všetky stvorenia, ktoré žijú na Terre sa vyvinú v závislosti na zmenách frekvencie.

Odmietnite všetko, čo je generované strachom.

Budete stále viac a viac bombardovaní falošnými informáciami, ktoré budú destabilizovať vašu myseľ, preto vás prosím, aby ste toto zavýjanie vetra za dverami vášho domu nepočúvali.

Buďte pokojní, vyčkajte a udržujte si vysokú frekvenciu. Čakajte, kým sa nepostaráme o ostatné.

Stále si pripomínajte, že svoju frekvenciu máte zvyšovať.

Z pozície vysokej frekvencie tiež konajte a opatrenia, ktoré poznáte, môžete vykonávať a robiť fyzicky lokálne aj vo svojom okolí.

Už sa viac nedá čakať, kedy svet zmeníte, zmeňte najskôr seba, aby ste stáli pevne vo vysokej frekvencii a potom dokážete zmeniť svet, pretože pokiaľ ste v tejto vysokej frekvencii, máte moc, aby ste to urobili.

Choďte a fyzicky vykonajte to, čo si myslíte, že máte z pozície svojej vysokej frekvencie fyzicky urobiť, nerobte to ale zo strachu.

Svet sa teraz mení, zjednoťte sa, lebo v tejto chvíli sa už zjednocujete.“

Isiri

Zdroj:https://www.facebook.com/groups/572274633472220/permalink/740820503284298/

Video: https://www.youtube.com/watch?v=znm2P-fqXtM

Spread the love

You may also like...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Zuzana
7. apríla 2021 17:43

Tak ja som tiež z tých ,,šťastlivcov,, čo musia makať akosi viac aby som bola v pohode. Ale mam dosť dôvodov na to aby som si držala vyššie vibrácie😇🥰

ZenSho
ZenSho
7. apríla 2021 11:02

Vypadá to jednoduše, ale není tomu tak, i když kdo ví, pro někoho to je brnkačka. V každém případě to je jedině správná cesta = obrátit svou pozornost do nitra na pozornost.

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x