Zakladatelia Big Oil a súvis s liekmi


🔹️D.Rockefeller a A.Carnagie sa v r.1910 stali hlav.investormi spol. Big Oil & Big Pharma. Zakázali medic.odborom uznať existenciu energie v tele a použitie elektromagnet.liečenia.
🔹️Ako zakladatelia spol.Big Oil pretláčali Rockefellerovci verejnosti lieky na báze ropy, aby sa im pacienti neustále vracali /pre finanč.zisk/ späť.
J.D.Rockefeller ponúkol školám, univerzitám a nemocniciam viac ako 100 miliónov dolárov, aby bola táto jeho snaha bez kritiky posunutá vpred. Aby získali financovanie založili spol. Big Pharma, ktorá podporuje celý náš súčasný svet.
🔹️N.Tesla, Ch.P.Steinmetz, M.Faraday, J.C.Maxwell, O.Heaviside …vybudovali 100% elektric.siete. Zhodli sa na tom, že celý vesmír riadi magnetizmus a /stat./elekrina. Snažlil sa nás to naučiť pred viac ako 100 rokmi, ale všetká ich snaha a poznatky boli “zametené” pod koberec. 🔹️Všetky tieto poznatky sú nadmieru užitočné, efektívne a zdraviu prospešné, preto je potrebné vrátiť sa ku skutočnej podstate a úlohe energie v biológii človeka i Zeme.
🔹️Magnetizmus sa neučí správne. Jeho pôvod nie je v kove. Jeho primárna funkcia je iná – svetlo ako elektrický jav, elektromagn.koaxiálny obvod. Je to liečenie pomocou svetla 🔹️🔹️

m

zdroj:https://www.facebook.com/100007376202777/posts/2903745763214602/?d=n

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Zuzana
8. apríla 2021 14:09

Je to až neuveriteľné ako sa pár ľuďom podarilo udržať dôležité poznatky ukryté na také dlhé obdobie🤔😮

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x