EverGreen-interné informácie

Z internej správy:

Americká armáda bola zaneprázdnená ničením ČKS, Komunistickej korporácie USA a jej pedofilných politikov a zároveň zachraňovala milióny detí z rozsiahleho medzinárodného kruhu obchodovania s deťmi vrátane tých, ktoré boli zhabané na hraniciach USA.

Evegreen, tulene amerického námorníctva, ruské špeciálne sily a Aliančná ochranná skupina evakuovali z lode Evergreen 1 245 tínedžerov a dospelých určených na obchodovanie so sexom. 20 000 kontajnerov na Evergives bolo tiež naplnených 1366 telami.

Krátko pred vyplávaním z prístavu bol náklad upravený pre tínedžerov a dospelých a pridaný k kojencom a deťom, ktorých telá mali byť použité na transplantáciu orgánov.

Dobytie lode Ever Ever stálo rodiny Iluminátov, ktoré riadia globálny finančný systém viac ako 7 000 rokov, veľa peňazí. Doručovanie spoločnosťou Evergreen bolo v centre lukratívneho obchodovania s ľuďmi na účely extrakcie orgánov a výroby adrenokrome, obchodovania so sexom, zbraní, drog a farmaceutických spoločností pochádzajúcich z kancelárie vo Vatikáne.

Špeciálne operačné tímy z USA a ďalších krajín tiež dokončili rehabilitáciu miliónov podzemných tunelov a zachránili tak deti, ktoré sa stali obeťami obchodovania po celom svete, a to aj pod kopcom USA Capitol Hill. Špeciálne sily z USA, Ruska a Indie zničili podzemné základne v Číne.

Tieto špeciálne sily vyčistili asi 150 kilometrov dlhý tunel pod Alpami a Vatikánom a skonfiškovali zlato, staré dokumenty a cenné umelecké diela. Spoločnosť Ever Given niesla jadrovú hlavicu, ktorá mala byť odstránená z rumunského prístavu a potom prepravená po železnici, aby sa za vlády Bidena začala vojna na Blízkom východe.

Bola to súčasť ich plánu.

Šéf egyptskej vlády sa dostal do situácie s Evergreenom. Ak mu odmietne spolupracovať s Alianciou, hrozila mu smrť.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

3.7 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Jana
Jana
9. apríla 2021 14:18

Viete kto odtiahol loď?

Spoiler

Zuzana
Zuzana(@zuzana)
9. apríla 2021 13:06

Ďakujem všetkým ktorí sa podieľali na záchrane detí a dospelých💓

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x